Culinaire wereldreis bij Restaurant Het Smaakhuis Omgaan met stress door Mindfulness Tussenstand Reigerhof Clubsponsoractie Zeven dagen per week persoonlijk reisadvies Geslaagde Tuning Sunday meeting bij Van der Linden Groep Waddinxveen 00 HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 10 SEPTEMBER 2014 29 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Moordrecht - "Het is bijzonder prettig dat wij elke dag gasten mogen ontvangen die aangenaam verrast zijn door de puurheid van onze ge rechtjes". Anja Woordmeijer en Willem de Jong van Restaurant Het Smaak huis in Moordrecht zijn duidelijk in hun sas met hun nieuwe, eigen tijdse concept van "foodpairing": gerechten op basis van natuurver- se ingrediënten, geïnspireerd door de internationale keuken. "Onze nieuwe kaart toont een achttiental "wereldgerechtjes": authentieke gerechtjes uit letter lijk alle windstreken, die al bij de keuze de smaakpapillen behoorlijk uitdagen. Onze gasten ervaren een geheel nieuwe manier van uit eten gaan: men ontdekt nieuwe smaak combinaties en men beslist zelf wanneer men welke gerechtjes wil bestellen en hoe lang men tussen de gerechtjes door wil pauzeren. Elke tafel vertoont van begin tot eind hetzelfde beeld van een ont spannen gezelschap zonder enige haast, genietend van heerlijke ge rechtjes, een lekker drankje en een levendig gesprek", lacht Anja. De naam Restaurant Het Smaak huis is buitengewoon goed geko zen, want alle gerechten worden met veel liefde en aandacht door Anja in haar keuken bereid. Er wordt geen gebruik gemaakt van diepvriesproducten en er wordt niet gefrituurd. "In alles proef je heel veel lekkere verse kruidjes en groentjes en huisgemaakte sausjes en dressings", aldus Anja die de af gelopen vier maanden het roer al leen in handen had in verband met Willems afwezigheid door ziekte. Willem zwaait haar hiervoor alle lof toe en is blij 'voetje voor voet je' weer fysiek betrokken te zijn bij alle ondernemende activiteiten. Ook nodigt Restaurant Het Smaak huis elke maand haar gasten uit om een themagerechtje te beden ken. Bijvoorbeeld iets met inktvis, maïskolf, quiche of een scharrel kip. De bedenker van het meest originele en passende gerechtje wordt uitgenodigd voor een diner op kosten van het restaurant en het betreffende gerechtje wordt minimaal een maand met vermel ding van de bedenker opgenomen op de menukaart. En natuurlijk zijn er ook mosselen, onberispelijk bereid volgens Hol lands, Provencaals en Oriëntaals recept. Het hoeft niet, maar het is aan te bevelen om even te reserve ren als u mosselen wilt gaan eten bij Restaurant Het Smaakhuis. Diner woensdag t/m zondag van 17.30 - 22.00 uur. Telefoon 0182 378845. Info: www.eeterijhetsmaakhuis.nl. Waddinxveen - Altijd bezig en maar niet kunnen stoppen met pie keren. Hoofd- of buikpijn, niet lekker in je vel zitten of aanhoudende spierspanningen. Stress heeft op iedereen een ander effect. Je voelt je niet goed, werkt minder effectief en je zit als het ware jezelf in de weg'. Waarom stressen als je op een gezonde en vitale manier in het leven kunt staanDe kunst is je van dat gevoel te bevrijden en er liefst zo snel mogelijk van te herstellen. Mindfulness zorgt ervoor dat je iets kunt doen aan stress ge relateerde klachten en op een gezonde en vitale manier in het leven kunt staan. Steeds ster ker wordend wetenschappelijk bewijs ondersteund de doel treffendheid van Mindfulness bij stressvermindering, symp toomregulering, emotioneel evenwicht en de uitwerking er van op de hersenen en het im muunsysteem. Ook bij medische klachten kan Mindfulness inge zet worden als aanvulling op een medische behandeling. Trainer Ineke van Os geeft tij dens de training uitleg over thema's en werkzame principes van Mindfulness. In iedere ses sie wordt een ander thema be handeld en geoefend met ver schillende praktische vormen. Nieuwe trainingen Mindfulness starten 23 en 24 september en 2 oktober. Kosten 175 Euro Gra tis kennismakinglessen op don derdag 11 of 18 september van 20.00 - 21.30 uur of 18 septem ber van 09.00 - 10.30 uur. Aanmelden en informatie: info@ cocoach.nu, www.cocoach.nl Afgelopen vrijdag werd de NGV 3990 muntjes eerste tussenstand bekend ge- Scouting Nieuwerkerk Water- maakt van de Reigerhof Club- dragers: 4020 muntjes sponsoractie: W Nieuwerkerk: 7305 muntjes WSV Buurman: 2190 muntjes Stichting Zuidpias Helpt: 10025 Zevenhuizen - Onlangs sloot De Zwaluw, het enige reisbureau van Zevenhuizen, haar deuren. Een van de medewerkers, Evelien Sak- ko-Van der Kraats heeft zich daarop aangesloten bij Travel Coun sellors Nederland B.V. en verzorgt sinds kort reisadvies op maat. Sakko legt hierbij de nadruk op persoonlijke service en is hiervoor zeven dagen per week beschikbaar. Travel Counsellors Nederland Bij de nieuwe Travel Counsellor B.V. staat voor een uniek con- kan men alle reizen van zowel cept in Nederland, dat acht jaar grote touroperators als speci- geleden is gestart en vorig jaar alistische reisondernemingen werd verkozen tot Beste Reis- boeken. De prijzen zijn gelijk aanbieder 2013. aan die bij het reguliere reisbu reau. Er wordt dus niets méér betaald voor de exceptionele service die een persoonlijke Travel Counsellor biedt. Travel Counsellors Nederland is lid van het Algemeen Neder lands Verbond van Reisonder nemingen (ANVR) en deelnemer in de Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR). Voor meer informatie: 06- 48734313, evelien.sakko@ travelcounsellors.nl, www.tra- velcounsellors.nl/evelien.sakko of www.travelcounsellors.nl. Waddinxveen - Alweer voor de vierde keer organiseerde Van der Linden Groep, samen met Seat Club Nederland, een zeer geslaagde Tuning Sunday meeting op bedrij venterrein Coenecoop. Zowel bin nen als buiten het bedrijf konden bezoekers genieten van klassieke en gepimpte cars. De dag werd massaal bezocht door belangstel lenden. Mede door het mooie weer was deze dag een groot succes. Ruim 150 getunede en speciale auto's waren er te bezichtigen op het terrein van Seat en Hyunday dealer Van der Linden Uiteraard voor het grootste gedeelte mooie gepimpte Seat's, maar ook Por- zien wat de mogelijkheden zijn. che's, Lamborgini's Bentley's en Daarnaast verzorgde RCC club klassieke auto's en verder een Zoetermeer een demonstratie met tweetal prachtige Mack trucks. Er hun op afstand bestuurbare wa- was een gespecialiseerde tuning- gens op een uitgezet parcours en bedrijf aanwezig dat hun demon- Attractiecentrum Zoetermeer was stratie auto's toonde, om te laten aanwezig met een kart en gaf een demonstratie van bubble Ball. Ter wijl de DJ zorgde voor de achter grond muziek, konden de kinderen springen op het springkussen. Coenecoop 140 - 141, 2741 PJ Waddinxveen T:0182-632100 www.vanderlinden-groep.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29