armnerlaan Appelmeisje I,- bouwen met donselaar Hazelnoot chocolade slagroomtaartj e Multikoren Goud Speculaasbrokken 5,- 2,- 2,- Speurtocht voor leerlingen Eendragt Oogstfeestactiviteiten Camino leveren 800 euro op Zelfgemaakte armbandjes zusjes Dekelver populair Dukaten vangen tijdens Oogstfeest 160 ballonnen bakker© Appelgebak IEDERE DAG 24 uur BEREIKBAAR! (0180) 31 41 12 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 10 SEPTEMBER 2014 33 www.bakkerammerlaan.nl donselaarbouw wil graag met u 13 O U W meedenken in het realiseren van -#*&!&»: de aan- of verbouw van uw huis. Wij adviseren u en zorgen voor een snelle en goede afhandeling. M 06 53 28 83 85 M 06 10 43 87 87 www.donselaarbouw.nl info@donselaarbouw.nl Lijsterbesstraat 9 2742 XS Waddinxveen Deze aanbiedingen gelden van donderdag 11 t/m woensdag 17 september Zevenhuizen - De verkoop van lo- Oogstfeest, hebben voor Inloophuis ten en zelfgemaakte cadeautjes in Camino, centrum voor leven met de kraam op het zaterdag gehouden kanker, 800 euro opgebracht. Een goed begin van het nieuwe schooljaar. Zevenhuizen - Het nieuwe school- schoolse activiteit op het program- een juf tegenkwamen die was ge- jaar was nog maar twee dagen oud, ma stond. transformeerd tot parkeerwacht, toen voor de leerlingen van de Een- Een speurtocht door de Dorpsstraat, omaatje, etalagepop of visser, dragt en hun ouders al een buiten- waarbij de leerlingen soms ineens Zevenhuizen - Tijdens het Oogstfeest bood de Zilvervlootparade van Regio- bank Veerman allerlei activiteiten voor kinderen. Van een springkussen en een pannaveld tot een wervelwindspel waarbij kinderen moesten proberen zoveel mogelijk dukaten te vangen. In de leeftijdscategorie tot vier jaar won Milena uit Zevenhuizen met een vangst van 660 euro; vier tot zes jaar: Yentl van Beek uit Gouda 600 euro; zeven tot negen jaar: Fiene Kort-Bolsterlee uit Zeven huizen en Ryan van Vliet uit Wad- dinxveen, beiden 580 euro; tien tot twaalf jaar: Boy Kienjet uit Rotter dam 740 euro; dertien jaar en ou der Rianne Nap uit Waddinxveen 480 euro. De prijs voor het juiste bedrag in de pot met geld is gewonnen door Floor Rodenburg en Timon Zintel. Zij delen de prijs. Het juiste bedrag was 223,87. Yentl van Beek uit Gouda wist 600 euro te 'vangen' Zevenhuizen - Denise en Jenni fer Dekelver hadden de laatste tijd keihard gewerkt om zoveel moge lijk Loomarmbandjes te maken die zij tijdens het Oogstfeest vanuit hun eigen kraam konden verkopen. De armbandjes waren dermate ge wild dat de meisjes aan het einde Zevenhuizen - Sandra de Wit en Bart Breeuwer raadden zaterdag tijdens het Oogstfeest precies het juiste aantal ballonnen. Ter ere van haar vijfjarig bestaan had Flowers and Feelings een autootje volge- van de dag, mede dankzij een prachtige bijdrage van het Oogst feestcomité, een totaalbedrag van 310 euro hadden binnengehaald. Het geld is bestemd voor het Ronald McDonald Kinderfonds. Armbandjes zijn te bestellen via rmdactie@hot- mail.com. propt met ballonnen. Sandra de Wit mocht de hoofdprijs in ontvangst nemen, vijf weken lang een boeket. Bart Breeuwer mocht als troostprijs een boeket bloemen in de winkel ophalen. Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan 1a* 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180)31 4112 «Fax: (0180)31 99 93* info@arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33