Rasalon de Schuur bodyllght r Paleo levensstijl, wat is het en hoe te beginnen? Acupunctuurpraktijk Aat Bos BB NAZOMER ACTIE! Figuuranalyse Studio voor afslanken en figuurcorrectie Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies HART VAN HOLLAND 1 10 SEPTEMBER 2014 onlangs in Moerkapelle gevestigd Acupunctuur helpt bij heel veel kwalen, vooral bij pijn! Probeert u het eens WELKOMSTAANBIEDING: tot eind 2014 eerste behandeling gratis Oranjestraat 39, 2751 BJ Moerkapelle, Tel. 079-8883961 www.acupunctuurpraktijk-zuidplas.nl Heren knippen 15,- Dames wassen, knippen en drogen 17,50 Kinderen knippen 12,50 Geldig t/m 11 oktober Slêjêcc éls fesCute gföp jateeo Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 e info@body-light.nl w www.body-light.nl Als je je wat meer gaat verdiepen in devoeding die je binnenkrijgt, zul je tot de conclusie komen dat een groot deel daarvan bewerkt voedsel is. Denk hierbij aan toevoegingen van suiker, natrium, kleurstoffen en chemische middelen. Het hele idee van paleo is datje alleen producten eet die natuurlijk zijn, zoals ze dit in de oertijd ook deden. Wat mag je wel en wat niet? De paleo levensstijl is gebaseerd op wat men in de oertijd at. Watje dus allemaal beter kunt laten staan is alles dat niet rechtstreeks uit de natuur komt. Veel mensen schrikken hiervan, omdat ze voor hun gevoel 'bijna niks' meer mogen eten en geven het bij voorbaat al geen kans van slagen. Als je daarentegen gaat kijken naar de pro ducten die je wel mag eten, is dit eigenlijk nog best veel. Ook zul je wat creatiever moeten worden in de keuken, in plaats van simpelweg naar een potje te grijpen. Het vergt dus wel enige tijd en uithoudingsvermogen, maar dit zou je ook kunnen zien als een uitdaging. Hoe te beginnen? Er werkt niks zo bevrijdend als je keukenkastjes stuk voor stuk uit pluizen en alles wat on gezond is weg te doen. Wil je het niet weggooien, geef het dan weg, maar laat het niet in je huis staan, want de kans op verleiding is in het begin dan te groot. Watje niet hebt, eet je immers ook niet op. Als je zeker weet dat je alles weg hebt gedaan, dan kun je beginnen met je boodschappenlijstje. Waarschijnlijk is je koelkast nu behoorlijk leeg, evenals je kas tjes, dus deze moeten nu weer aangevuld worden. Variatie is erg belangrijk in een gezonde levensstijl, dus zorg voor voldoende afwisseling in je maaltijden. Tegen inlevering van deze advertentie Uw adres voor knipp.er ■ODStekeh^fTrT kleu rad viesshigh ligRÏ iföir Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeling (300) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes', natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. A.' ,cS> sfy cv°

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35