W W VAN RIJK Interesse? Eerste plaats voor Carlo van den Bergh Wedstrijd met twee gezichten Buitentrainingen bij Jitae Geslaagde Zuidplasrally op Veluwe Shoeby viert 5-jarig jubileum Van Rijk Verspreiding is op zoek naar voor de verspreiding van het Hart van Holland VERSPREIDING Triatlon Voetbal Taekwondo Paardensport Stuur je naam, adres, woonplaats en telefoonnummer naar bezorging@moersteeverspreiding.nl of bel 06 22 22 34 59 HART VAN HOLLAND JIDPLAS 10 SEPTEMBER 2014 47 Nieuwerkerk aan den IJssel/Rotter- dam Nesselande - Op 10 septem ber is het 5 jaar geleden dat Rob Schurink en zijn team, gelijktijdig en op twee verschillende locaties de Shoeby deuren opende: Rei gerhof 77 in Nieuwerkerk aan den IJssel en aan het Maltaplein 55 te Rotterdam - Nesselande. Een uitgelezen moment om Shoeby klanten eens extra in het zonnetje te zetten. Van woensdag 10 t/m zondag 14 september profiteren alle klanten van een spetterende voordeelactie en vergeet niet om ook kledingstukken uitje kleding kast mee te nemen die je nooit meer draagt. Shoeby stylistes staan als Jouw Personal Shopper klaar om deze kledingstukken te combi neren met nieuwe kleding volgens de nieuwste trends en weten je perfect te stylen voor elke gelegen heid. Vaste klanten hebben een streepje voor bij Shoeby. Houders van een Shoeby Card worden regelmatig geïnformeerd over inte ressante aanbiedingen, exclusieve koopavonden en uiteraard de laat ste modetrends. Daarnaast spaar je bij iedere aankoop punten die maandelijks worden uitgekeerd via de Shoeby Cheque. Men kan zich ook aanmelden voor de Shoeby nieuwsbrief op shoebyfashion.com. Het 5 jarig jubileum wordt gevierd van woensdag 10 tot en met zon dag 14 september 2014. Nessela nde/Nieuwerkerk aan den IJssel - Carlo van den Bergh uit Nesselande en Nieuwerkerker Erie Smits bevonden zich onder de 172 deelnemers die afgelopen zaterdag uitkwamen tijdens de 28e editie van de triatlon bij de Binnenmaas in het Zuid-Hollandse Puttershoek. Beide triatleten gingen voortvarend van start tijdens de 1 kilometer zwemmen. Van den Bergh zwom 13:27 en Smits, die zwemt voor ZEtPC De Gouwe, noteerde 13:57. Hierna klommen de heren op de tijdritfiets. Van den Bergh was hier duidelijk de betere. Hij fietste over de 42 kilometer een gemiddelde van 41,5 km/u. Smits kon behoorlijk vol gen met een gemiddelde van 39,5 km/u. Na het fietsen lagen beide heren voor in de wedstrijd. Van den Bergh liep de afsluitende 10 km in 39:06 en Smits kon wat inlopen met een tijd van 38:22. Van den Bergh werd uiteindelijk 2e overall en ver overde de eerste plek bij de Heren 40. Smits werd 4e overall en 3e bij de H40. Zevenhuizen - Groeneweg kwam kende verdediging. In de tweede zondag 7 september in Berkel en helft verloor Groeneweg echter de Rodenrijs tegen TOGB met 0-1 voor grip op de wedstrijd. Het werd uit- de staan, mede dankzij de uitste- eindelijk 3-1 voor TOGB. Nesselande - Bij Jitae vonden de plaats voor nieuwe leden die zich boksen om zo hun weerbaarheid of trainingen tijdens de maanden juni, willen bekwamen in taekwondo of conditie te verbeteren. juli en augustus buiten plaats. In Waddinxveen konden de taekwon- doka's en boksers hun technieken bijhouden op het schoolplein van de Theo Thijssenschool. Ook bij Jitae in Nesselande en in Gouda werd buiten gesport. Vorige week zijn de zaaltrainingen weer van start gegaan. Er is nog De winnaars van de Zuidplasrally met links Angelien Geukes en rechts Anyssa Briegoos. Moordrecht - De negende editie van de Zuidplasrally, een puzzel- tocht te paard die jaarlijks georga niseerd wordt door paardensport vereniging De Zuidplasruiters, vond dit keer plaats op de Veluwe. De 22 amazones waren afkomstig uit Moordrecht en omgeving. Op de eerste plaats eindigden Anyssa Briegoos uit Waddinxveen en An gelien Geukes uit Reeuwijk, beiden lid van De Zuidplasruiters. De dames ontvingen de wisselbeker. Het team Tessa Weemhoff, Angelique Hage en dochter Vivian Hage wist de be ruchte derde plaats te bemachtigen. In de reglementen is bepaald dat het team dat eindigt op de derde plaats de Zuidplasrally van het jaar daarop dient uit te zetten. jki enthousiaste bezorgers Carlo van den Bergh in het midden en rechts Eric Smits.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47