Denk u ook mee over de verkeerscirculatie in uw dorp? DE HOOFBPRIJSWIMAARS Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht CR van der Kraan Electrische BBQvan Novy: Metamorfose van Rombout: K.vanVeelen Metamorfose van Rombout: Metamorfose van Rombout: HART VAN HOLLAND 6 10 SEPTEMBER 2014 Bewonersavond Moerkapelle op 25 september Ondernemersavond 'Nieuwe markteri/Nieuwe kansen' LID VAN DE MVZ: >0Ptva n dondet^ gemeente Op donderdag 25 september organiseert de gemeente een bewonersavond voor de inwoners van Moerkapelle. Tijdens deze avond informeren wij u over het verkeerscirculatieplan [VCP] van Moerkapelle, dat door verkeers- adviesbureau Westzuidwest in samenwerking met de gemeente wordt opgesteld. Het programma start om 19.30 uur met een plenaire presentatie in Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40, 2751 AW te Moerkapelle. Inhoud plan Het plan voor de verkeerscirculatie betreft de wegen in het bestaande dorp, maar ook de wegen in en rondom nieuwe ontwikkelingen, zoals de nieuwbouwwijk De Jonge Veenen. Graag geven wij alle inwoners van Moerkapelle en andere belanghebbenden de gelegenheid om hieraan een bijdrage te leveren. U kunt ter plaatse aangeven welke knelpunten u ervaart en welke ideeën u heeft voor het VCP. Klankbordgroep Ook kunt u zich tijdens de informatieavond aanmelden voor een klankbordgroep, waarin wij verschillende belanghebbendenlgroepen] uit Moerkapelle vertegenwoordigd willen zien. Het gaat hierbij om bewoners uit verschillende delen van het dorp, ondernemers en andere belanghebbenden die meedenken met de totstandkoming van het VCP. Aanmelding en informatie Wij stellen het op prijs als u zich vooraf aanmeldt voor de bijeen komst. Stuur hiervoor een e-mail naar secretariaatVROMfdzuidplas. nl, of neem telefonisch contact op via 10180) 637 711. Kijk voor meer informatie en het volledige programma op www.zuidplas.nl/ verkeerscirculatieplan. 0p maandag 22 september 2014 organiseren ondernemers uit Zuidpias en de gemeente een ondernemersavond over de kansen van Nieuwe Markten voor onder nemers. Deze avond is het vervolg van de ondernemersavond over Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen, die in maart 2013 werd gehouden. Kernvraag van deze avond is welke kansen onder andere de nieuwe Participatiewet ondernemers biedt om hun bedrijfsvoering te verduurzamen. Het delen van ervaringen uit de praktijk staat hierbij voorop. Leontine Vreeke, ondernemer, schrijfster en adviseur in Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen, rekent aan de hand van concrete voorbeelden voor welke winst is te behalen. Vreeke doet dit vanuit de gedachte dat er altijd sprake moet zijn van een win-winsituatie. Ze schetst creatieve oplossingen waarmee ondernemers uitdagingen in de bedrijfsvoering te lijf gaan: altijd vanuit het perspectief van mensen. Want Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen draait uiteindelijk om de mensen die het doen en die er baat bij hebben. Datum: maandag 22 september 2014 Locatie: Willem-Alexander Baan, Nelly Gambonplein 1, 2761 EH Zevenhuizen Tijd: 20.00-22.00 uur Aanmelden kan via ondernemers- loket0zuidplas.nl, onder vermelding van naam, (bedrijf), aantal personen en contactgegevens. U ontvangt dan op een later tijdstip het volledige programma. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave, IB60-formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behan deling nemen. Land voor Water 26 2-kamerwoning (galerijflat met lift, eerste etage) Beschikbaar: per 1 oktober 2014 Bruto huur: 562,75 Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximaal 2 personen Maximaal bruto verzameljaarin- komen: 46.775,- Doorstromers hebben voorrang Prinses Alexiahof 3 3-kamerwoning (portiekflat met lift, begane grond) Beschikbaar: per 29 september 2014 Bruto huur: 679,02 Voorwaarden: Vanaf 55 jaar Maximaal 3 personen Maximaal bruto verzameljaarin- komen 34.678,- Doorstromers vanuit een huur woning hebben voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraag de gemeente naar het inschrijfformulier voor een huurwo ning of woonwagenstandplaats (per woning 1 formulier). Bel hiervoor (0180) 330 300, of download het via www.zuidplas.nl. Uw inschrijving moet 15 september 2014 vóór 12.00 uur bij ons binnen zijn. Wees volledig! Voeg bij iedere inschrijving een kopie van de meest recente inkomensverklaring (was IB60- formulier) toe van alle volwas senen in het huishouden. Dit kunt u telefonisch aanvragen via de Belastingdienst. Wijkt uw inkomen afvan de inkomensverklaring? Vermeld dit dan op het inschrijffor mulier en stuur bewijsstukken (jaar overzicht) mee van het afwijkende inkomen. Afgeven of opsturen Het inschrijfformulier en de gevraagde gegevens kunt u in de brievenbus doen van het gemeentehuis, t.a.v. VROM/ Huisvestingszaken. Opsturen kan ook: Gemeente Zuidpias, t.a.v. VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Informatie en diensten van alle overheden ond s- 39 van bij het 0 AC ■fet serd ken slis- in? :ht Ti een vra- er van IUS irvoor ir u J •Op e- bezit toor- n. zen :nde an de ir adres 300 nswij- :t de nd, tel. i over er nitief sat ook sdienst en de 2015 liem en de :emde Apotheek Zevenhuizen Bac Bakker Ammerlaan Bengel Biketotaal Taart kUNST Fietsklaar FitFirst Flowers Feelings Graanhuys Gastrovino het Mekka Hoogendoomoptiek - Jumbo Kleinood La Baraque Hart van Holland Old Bakery Perdijk Makelaardij Rabobank DA drogist Rombout kappers Boekhandel van Delft Veerman Adviseurs Restaurant de Viergang Voorbrood Meubelen Visser verwarming Fixet Novy Wonderlijke Verleiding Gall en Gall Café Hof van Holland Look Tours Versprille Zuid Underwear Reisburo de Zwaluw

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 5