GLOBAL Keutels geraden Met plezier muziek maken bij MOZ-Art HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS\ 17 SEPTEMBER 2014 19 Complete slaapkamers Activiteiten en feesten in 't Blok Opbrengst collecte KWF Wereldwinkel verloot leren tas Bijbelonderwijs in avonduren Hengelsport Moordrecht wint Ring Zevenhuizen Zevenhuizen - Tijdens het Oogst feest van zaterdag 6 september kon men op het 'aaiplein' raden hoeveel keutels de drie aanwezige konijnen per dag leggen. De uit slag: 809 keutels. De VW-bonnen gingen naar mevrouw To uit Leeu warden (129 keutels verschil), Mike Snoek (7) uit Waddinxveen (176 keutels verschil) en Rianne Zijlstra (12) uit Nieuwerkerk (229 keutels verschil). Zuidpias - Stichting MOZ-Art or ganiseert cursussen voorbereidend muziekonderwijs voor kinderen tot acht jaar. Binnenkort gaan onder lei ding van Corry de Klepper de cursus sen Muziek op Schoot, Muziek met Peuters, Spelen met Muziek en Al gemene Muzikale Vorming van start. Voor meer informatie en aanmel den: www.moz-art-zuidplas.nl. uitgebreid programma kasten op maat persoonlijke vormgeving "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak, vertelt Rutger Hofman van Slapen in Eigen Stijl. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen." Bart Hofman Wim Hofman Rutger Hofman De juiste matras "We maken bedden en matrassen voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkinson of in geval van rug- of nekklachten. Natuurlijk ontmoeten we ook veel mensen die gewoon echt lekker willen liggen. Wat de vraag ook is, we vinden altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is ai heel goed mogelijk voor 710,- euro," benadrukt Bart. Beter en voordeliger "Door eigen productie zijn we ook veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstel bare modellen met verborgen hoog/laagfunctie. Het fijne voor mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." Bezoek aan huis "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Global Bedden Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur www.slapenineigenstijl.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De Ta vernekroeg van 't Blok is open op woensdag 17, vrijdag 19, zaterdag 20 en woensdag 24 september. De jeugd is welkom vanaf 20.30 uur. Ook zondag 21 september is de kroeg open, dan wordt vanaf 12.30 uur voetbal gekeken. Taverna Reünie 't Blok is zaterdag 27 september van 20.30 tot 1.30 uur voor het eerst de locatie voor een Taverna- reünie. Opgeven voor de reünie kan door een mailtje te sturen naar ta- verna2014@gmail.com met daarin je naam en met hoeveel personen je komt. De toegang is vrij. Zuidpias - De collecte voor KWF Kankerbestrijding bracht in Moerka- pelle 1,735,07 euro op; in Oud Ver laat werd 587,33 euro ingezameld, in Zevenhuizen 3377,57 euro en in Nieuwerkerk werd 9.870,87 euro ge teld. De organisatie dankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. Col lectant gemist? Giften zijn welkom op NL23RAB00333777999 KWF Kankerbestrijding te Amsterdam. Zevenhuizen - De hoofdprijs van de oogstfeestloterij van de We reldwinkel is gevallen op het lot van mevrouw De Rijke. Zij won een tas van zwart ecoleer en een ge bloemde sjaal. De overige prijzen zijn gewonnen door Franca van Dun, de dames Van der Wende en Helmers en de heer Niemeier. De prijzen kunnen opgehaald worden bij de Wereldwinkel aan de Dorps straat 202d, van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Moerkapelle - Met als thema 'Ge nade, Gods mooiste woord' gaat in oktober een avondcursus bij belonderwijs van start. Het the ma wordt uitgewerkt onder lei ding van Dick Pieterman, die een boek over dit onderwerp schreef. De vier avondcolleges van Nehemia Ministries, op dinsdag 7 en 21 ok tober en 4 en 18 november, vinden plaats op het adres Julianastraat 14 van 20.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie en aanmelden: basen- wilmahertog@filternet.nl en www. nehemiacollege.nl. Moordrecht - HSV Moordrecht nam zaterdag 13 september deel aan de Ring Zevenhuizen. Het korps van Moordrecht, bestaande uit Ron Hofland, Erik Faas, Kees van den Heuvel, John van Uunen en Willem de Zwart won met 20 punten en 24.210 gram. Individueel won Ron Hofland met 16.250 gram. Kees van den Heuvel won in zijn vak met 2.920 gram. com dekens en dekbedden S LAP EN IN EIG E N ST IJ L zijde en satijn

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19