Reigerhof sponsoractie - tweede tussenstand AJS Montage: voor alle klussen in en om het huis - m i Nieuwe manier van verkopen via Van der Panne woning- bedrijfsmakelaardij HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 17 SEPTEMBER 2014 21 É&èi Woonevent Lansingerland: 'van plan tot pand' Er gebeurt van a ties op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Op 12 september is voor de tweede maal de tussenstand van de Reigerhof sponsoractie opgemaakt. Bijna alle deelnemende verenigingen hebben hun aantal gescoorde muntjes bijna zien verdubbelen. Stichting Zuidpias Helpt staat nog duidelijk boven aan. Door acties en presentaties proberen de verenigingen nog meer muntjes te verzamelen. De totaalstanden zijn nu: Watersportvereniging Buurman (Nesselande) 3.900 Nieuwerkerkse Gymnastiekvereniging 7.545 Waterscouting De IJssel met Scouting Nieuwerkerk 7.935 Voetbal Vereniging Nieuwerkerk 13.050 Stichting Zuidpias Helpt 20.100 Aan het einde van deze vijf weken durende actie zal 10.000 worden verdeeld op basis van het aantal muntjes dat de deelnemende vereni gingen hebben verzameld in de bakken die op het centrale plein van het winkelcentrum zijn opgesteld. Moordrecht - Heeft u een klus die u zelf niet ziet zitten of waar u geen tijd voor heeft? Arjan Schouten van AJS Montage klaart iedere klus: of het nu gaat om aanleg van een badkamer of keuken, installatie van elektriciteit of loodgieterswerk, klein onderhoud of renovatie, hij doet het. Ook voor kleinere klussen bent u bij hem aan het goede adres. Arjan Schouten heeft al ruim tien jaar zijn eigen klusbedrijf AJS Montage. "Ik ben gewoon handig, ik vind het leuk om dingen te ma ken of aan te leggen", vertelt de enthousiaste klusser. "Mijn klan ten zijn altijd tevreden. Ik overleg steeds met de klant over hoe hij het wil. Tot we allebei tevreden zijn over het resultaat." Arjan werkt alleen voor particulieren. "Voor een badkamer, kan ik sani tair en tegels bestellen. Ook plaats ik Ikea keukens die de klant zelf kan tekenen en bestellen op de website van Ikea, waardoor de keuken betaalbaar blijft. Ook uw keuken laten renoveren is moge lijk. Ik kan deuren en aanrechtbla- den bestellen in iedere gewenste maat in diverse modellen en kleu ren. Daarnaast verzorg ik ook tegelwerk, stuc- en schilderwerk. De badkamer of keuken maak ik helemaal volgens de wens van de klant." En als u tijdens de klus nog wijzigingen heeft, is het voordeel dat er rechtstreeks afspraken ge maakt kunnen worden en het plan aangepast. Arjan Schouten heeft geen eigen pand of werkplaats, waardoor hij zijn kosten laag kan houden. Daarnaast kan men profiteren van de tijdelijke lage BTW kosten op de arbeid. Dus heeft u een klus, groot of klein, in of rondom het huis? Bel of mail AJS Montage voor een vrijblijvende offerte. AJS Montage, T:06-51282366 E:ajsmontage@planet.nl steld door de verkoper: een uiter ste prijs waarvoor hij het verkocht wil hebben. Door deze marketing techniek kunnen we nu een hoger startbedrag inzetten, en is de kans groter dat de verkoper dus meer geld voor zijn huis krijgt. Zeker als er veel gegadigden voor het huis zijn, willen mensen niet het risico lopen achter het net te vissen. Werkt het? Het succes is ongekend. Inmiddels zijn er bijna vijftig woningen, die gemiddeld al 400 dagen te koop stonden, binnen 21 werkdagen verkocht. Vanaf maandag 29 sep tember zal het appartement aan het Stationsplein 21 te Nieuwer kerk aan den IJssel via dit concept verkocht worden. Wat zijn de voor- en nadelen van deze manier van aanbieden? Het voordeel is de transparantie van het systeem. Je weet duidelijk meer geld voor z'n huis zal krijgen. Een nadeel voor bieders is dat je niet weet hoeveel mensen er mee bieden op een huis en hoe groot de kans dus is dat er iemand met 'jouw' huis aan de haal gaat. Kan een huis zelfs gratis weggaan op deze manier? Nee, er wordt een bodemprijs inge- Nieuwerkerk aan den IJssel - Nu de crisis voorbij is, is er meer mogelijk op de woningmarkt. Van der Panne woning- bedrijfsmakelaardij komt met een nieuwe marketingtool op de lokale markt, Elkedaggoedkoper. Wat is dit voor een systeem? Het idee van een huizenveiling is al lang achterhaald, via de website www.elkedaggoedkoper.nl probe ren we het op een nieuwe manier in te zetten. Gedurende een be paalde periode zakt de koopsom iedere dag. De verkoper mag samen met ons kantoor bepalen hoe groot het bedrag is dat er per dag afgaat. Het is de bedoeling dat je op deze manier je huis snel kunt verkopen. waar je aan toe bent, het is aan de koper of hij het risico wil nemen de prijs nog lager te laten zakken. Ook is het voor de verkoper een voor deel dat hij z'n startprijs hoger in kan zetten, en dus waarschijnlijk Bergschenhoek - Op zaterdag 27 september vindt de tweede editie plaats van Woonevent Lansingerland. Tijdens de breed georiënteerde woon beurs presenteren 30 profes sionals zich op woongebied en het belooft hiermee een at tractieve en complete woon beurs te worden. De organisatie voor het eve nement is in volle gang. Ar- chitektenburo Houweling, Young4Styling, Van der Linde Interieur en Wooning Badka mers en Keukens zetten alles op alles om de dag nog groter en mooier in te vullen dan vo rig jaar. De beurs is gericht op een zeer breed publiek en oriënteert zich op wonen in de breed ste zin van het woord. Bent u op zoek naar een woning of kavel voor uw droomhuis, kom dan langs bij de project ontwikkelaars en makelaars. Architecten adviseren u daar naast over het bouwen of verbouwen van een woning, u ontdekt de laatste trends op het gebied van interieur en styling en uw voor- of ach tertuin wordt natuurlijk niet overgeslagen! Uiteraard kunt u ook terecht voor een goede beveiliging voor uw huis en kunt u advies inwinnen over het verkoopbaar maken van uw woning. Een zeer uitgebreid event dus waar u best even de tijd voor mag nemen. Kom tussendoor even bij in het restaurant en iaat u verrassen met een goodiebag (zolang de voor raad strekt). Woonevent Lansingerland vindt plaats op 27 septem ber van 10:00 tot 17:00 uur op het parkeerterrein en in de showroom van Wooning Badkamers en Keukens (Leeu- wenhoekweg 2, Bergschen hoek). Entree is gratis, dus geniet van het brede aanbod, de gezellige sfeer, de hapjes en drankjes en maak er een dagje uit van! Neem vooral uw kinderen mee, er is gratis kinderopvang aanwezig en er zijn meerdere activiteiten voor de kleintjes. Het evene ment is volledig overdekt, dus ook met minder goed weer bent u van harte welkom. Kijk voor alle deelnemers en meer informatie op www. wooneventlansingerland.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 21