HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? facebook L m www.hvhonline.nl GRATIS CANVAS! kameraH Nieuwe natuurlijke keeltabletten pr"™Holland Zuid 1 T- CANVAS! Stimuleren óók het immuunsysteem2 'Stimuleren óók het immuun systeem' Proberen? ll^e^een last van hoogtevreesT 'Wondermiddel tegen eczeem en psoriasis' Grahams skincare Like ons op f Volg ons op AMSTERDAM ARNHEM DEN HAAG ROTTERDAM ZWOLLE! ANTWERPEN De GROOTSTE foto-en video speciaalzaak vao Nederland viert feest met de opening van de nieuwe winkel in Zwolle! 26 HART VAN HOLLAND 17 SEPTEMBER 2014 Keeltabletten @hartvanholland van 40x30cm bij elke aankoop! KENNISGEVING ontwerpbesluit tot wijziging van de reglementen van bestuur voor de waterschappen Delfland, van Schieland en de Krimperwaard en Hollandse Delta ontwerpbesluit tot wijziging van de Waterverordening Zuid-Holland ADVERTORIAL Er is al een enorme keuze aan keeltabletten met ver schillende inhoudsstoffen die de keel verzachten. En toch komen er nog steeds nieuwe keeltabletten bij. Zoals de A.Vogel Keeltabletten. Deze zuigtabletten zijn volgens de nieuwste wetenschappelijke inzichten ontwikkeld. Bijzonder is dat A. Vogel keeltabletten niet alleen de keel verzachten1 maar óók het immuunsysteem stimu leren1. Hierdoor blijft u fit. Krachtige combinatie: Salvia en Echinacea A. Vogel Keeltabletten zijn 100% natuurlijke zuigtablet ten op basis van Salvia en Echinacea. Salvia heeft een verzachtende en zuiverende invloed op de keel en Echinacea stimuleert het immuunsysteem. De plan ten worden geoogst op het moment dat ze de hoogste concentratie aan werkstoffen bevatten. Suikervrij Om deze zuigtabletten een natuurlijke aangename smaak te geven zijn er 2 planten aan toegevoegd: pepermunt en stevia. Stevia is een plantje dat van nature zoet is en daardoor een natuurlijke aangename smaak geeft, zonder suiker! A.Vogel Keeltabletten zijn verkrijgbaar in een verpakking van 20 zuigtabletten bij dro gist, apotheek, supermarkt en gezondheidswinkels. Advies prijs 5,99 Meer weten? Bel de A. Vogel gezondheidslijn 0900-2464646 of kijk op avogel.nl Verzacht de keel V Zuigtabletten t Suikervrij 'Salvia, 2Echinacea Vraag een gratis sample aan op avogel.nl. Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt - Bram, 15 jr, blind advertorial Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last had van eczeem en begon aan de keukentafel zelf een middel uit te vinden voor de klachten van zijn zoon. Nu, veertien jaar later, is zijn huidverzorgingsproduct op natuurlijke basis in Australië het meest gebruikte natuurlijke middel tegen eczeem en psoriasis en is het bij veel mensen niet meer uit het leven weg te denken. Jeroen Dorresteijn haalde de crème naar Europa en introduceerde het om te beginnen in Nederland. Dorresteijn vertelt: 'Vrienden van mij hebben kinderen met eczeem die zich tot bloedens toe krabben. Op zoek naar een oplossing kwam ik op buitenlandse internetforums steeds goede ervaringen van het Australische "Grahams" tegen. Ik besloot een aantal producten uit het assortiment hierheen te halen en deelde die bij wijze van test uit aan mensen met eczeem, psoriasis, een jeukende hoofdhuid etc. Toen ik de reacties teruggekoppeld kreeg was duidelijk dat heel veel mensen hierin hadden gevonden wat zij al zo lang zochten: zij waren af van de ellendige jeuk en hun huid werd heel rustig'. Sinds 2 jaar ligt "Grahams" in Nederland in de winkels. Het zijn stuk voor stuk probleemoplossende producten zoals de eerder genoemde Eczeem Crème en Calendulis Plus Crème (bij psoriasis), maar ook bijvoorbeeld shampoo voor een droge hoofdhuid (jeuk, schilfertjes roos). Doordat winkels enthousiaste reacties van klanten krijgen en veel herhalingsverkopen zien, worden er weer meer mensen op het bestaan van Grahams gewezen. En de gebruikers zelf vertellen het natuurlijk ook door; vaak is het iets waarmee zij erfelijk belast zijn dus de familie is als eerste op de hoogte als een product goed aanslaat. 'We krijgen dagelijks heel emotionele reacties', vertelt Dorresteijn tot slot. 'Je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd verschrikkelijk last van zijn/haar huid heeft en nu ineens aan den lijve ondervindt dat er ook een leven zonder krabben en schilfers mogelijk is.' De producten van Grahams zijn te koop bij: DIO Moordrecht De Smidse 35, Moordrecht T:0182379282 kamera-expre.ss.nl FYPRT S I Maximaal 1 tai,ras Per Bij besteding boven de 100 Euro LAI IlLww 1 Actie van 18 september t/m 30 september 2014. Canvas uitsluitend ophalen in Superstore, wordt niet verzonden Terinzagelegging van: ontwerpbesluiten tot wijziging van de reglementen van bestuur voor de waterschappen Delfland, van Schieland en de Krimpenerwaard en Hollandse Delta ontwerpbesluit tot wijziging van de Waterverordening Zuid-Holland Van 22 september 2014 tot en met 3 november 2014 kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten naar voren brengen. De belangrijkste wijzigingen in de reglementen van bestuur zijn: de bepaling omtrent de benoeming van de vertegenwoordigers in het algemeen bestuur door de Kamer van Koophandel wordt aangepast; de bepaling omtrent het tijdstip van benoeming van de leden van het dagelijks bestuur na de verkiezingen wordt geschrapt (dit wordt geregeld in de gewijzigde Waterschapswet); de toezendplicht van besluiten aan de provincie wordt aangepast; De belangrijkste wijzigingen in de Waterverordening zijn: de bepaling omtrent de normering voor wateroveriast wordt aangepast; de voorbereidingsprocedure voor leggerwijzigingen wordt aangepast; de procedure voor de peilbesluiten wordt aangepast; de instructieregel voor grondwater wordt geschrapt; de bepaling omtrent de goedkeuring van het waterbeheerplan wordt geschrapt. Waar en wanneer kunt u de ontwerpbesluiten inzien? Van 22 september 2014 tot en met 3 november 2014 liggen de ontwerpbesluiten, met de daarbij behorende toelichting, tijdens kantooruren ter inzage op het kantoor van: de provincie Zuid-Holland, Zuid-Hollandplein 1, Den Haag, (het loket); het hoogheemraadschap van Delfland (Phoenixstraat 32, Delft), het waterschap Holland se Delta (Handelsweg 100, Ridderkerk) en het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (Maasboulevard 123). U kunt de ontwerpbesluiten ook downloaden via de website van de provincie Zuid-Holland (www.zuidholland.nl/terinzage) Hoe dient u een zienswijze in? Gedurende de inzagetermijn kunt u uw zienswijze op de ontwerpbesluiten schriftelijk of mondeling indienen. Schriftelijk: U kunt uw reactie onder vermelding van zienswijze reglement/verordening Rijnland sturen naar onderstaand adres: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Directie Leefomgeving en Bestuur/Afdeling Water en Groen, mw L. de Vrueh, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Mondeling: Voor het mondeling inbrengen van een zienswijze kunt u een afspraak maken met mw. L. de Vrueh, tel: 070-441 6591. Tips voor zienswijze Maak uw zienswijze zo concreet mogelijk. Geef daarbij aan op welk onderdeel van het ontwerpbesluit uw zienswijze betrekking heeft en wat uw motivering is. Vermeld ook uw naam, adres en telefoonnummer. Vervolg leder die een zienswijze heeft ingediend ontvangt de Nota van Beantwoording met alle zienswijzen, voorzien van een reactie. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van de ontwerpbesluiten. Provinciale Staten van Zuid-Hollandstellen uiteindelijk het besluit tot wijziging van de reglementen en het besluit tot wijziging van de Waterverordening Zuid- Holland vast. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij mw L. de Vrueh van de provincie Zuid-Holland, tel 070-4416591 en de website van de provincie Zuid-Holland.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 26