1 FA.J.VD.JAGT&ZN. RIJSCHOOL Kinderboekenweek zestig jaar jong Parencompetitie IJsselbridge Punten voor Groeneweg en Moordrecht Filmavond in Kristal Leger des Heils zoekt collectanten in Zuidpias Rommelmarkt drumfanfare DKV Knutselen en koken in Kristal www.jagtstoffeerderij.nl ALLES VOOR tIE - PIANO OF GITAAR! HART VAN HOLLAND 17 SEPTEMBER 2014 27 Voetbal The Hague String Trio in Sint-Jan Profiteer nog 2 weken van de aanbieding ter gelegenheid van de start van onze rijschool! 30 uur rijles incl. Praktijk examen* 1.225,00 of 60 uur rijles incl. Praktijk examen* 1.600,00 Kijk voor meer informatie op: www.wiemarijschool.nl of bel 06-51967261 MOS EN SPETTER entum START Mindfulness Training Za ochtend, 4 okt, Zevenhuizen Wo avond, 29 okt, Capelle a/d IJssel GRATIS info uur, Zevenhuizen Zaterdag 20 september 9.30 uur B Stoffeerderij Reparatie of vernieuwen van uw cabrioletkap Volledige bekleding van uw auto interieur Reparaties aan uw autobekleding Meubelstoffering Moordrecht/Zevenhuizen - De Kin derboekenweek bestaat dit jaar zestig jaar. Bibliotheek de Groene Venen speelt hier op in door voor woensdag 1 oktober voor kinderen van vier tot en met twaalf jaar een feestmiddag te organiseren in al haar vestigingen. De kinderen kunnen van 14.00 tot 16.00 uur in de bieb knutselen, speuren, bewegen en hun hersenen trainen. Er zijn geen kosten aan ver bonden. De Kinderboekenweek vindt plaats van woensdag 1 tot en met zondag 12 oktober. Het Kinderboekenweek geschenk is geschreven door Harm de Jonge en van de hand van Marit Törnqvist verscheen het Prenten boek van de Kinderboekenweek. Tijdens de Kinderboekenweek is een centrale plaats ingeruimd voor de bekroonde gouden en zilveren grif fels en penselen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De tweede zitting van de eerste ron de van de parencompetitie bij BC IJsselbridge, gespeeld op woens dag 10 september, is in de A-lijn met 64,58% gewonnen door Ab van Amerongen en Rein Janssen; 2. Rens en Joop Ranft 62,50; 3. Wim van de Laar en Siebe Vliet- stra 60,07. De B-, C- en D-lijn werden respectievelijk gewonnen door Erna van Boheemen en Ronny Schepers met 62,92, Louis van de Wal en Elisabeth Tump met 66,67 en Gerard Siepkes en Mieke Mant- zaris met 66,13%. De derde zitting van de eerste ronde van de paren competitie, gespeeld op maandag 15 september is in de A-lijn met 64,58% gewonnen door Boedi Mochtar en John Munnikhuis; 2. Petra de Boer en Rob van Leeuwen en Leo de Hoog en Gerard Nieu- wenkamp 56,25. De B- en C-lijn werden respectievelijk gewonnen door Nel Vente en Marga Blok met 67,08 en Nel Kooijmans en Jannie Otterspeer met 66,25%. Zevenhuizen/Moordrecht - Groe neweg als Moordrecht speelden af gelopen zondag allebei een thuis wedstrijd. Groeneweg speelde gelijk met 2-2 tegen Excelsior'20 terwijl Moordrecht met 1 -0 wist te winnen van Cabauw. Gouda - Het The Hague String Trio speelt op zaterdag 20 sep tember voor de zesde keer in het kader van de zaterdagmid dag concertseries in de Goudse Sint-Jan. Het strijkensemble wordt gevormd door drie bevlo gen Haagse vrouwen, die vanuit zeer uiteenlopende achtergron den en na jaren van studie en werk elkaar in hun liefde voor kamermuziek hebben gevon den. Het trio bestaat inmiddels zeven jaar en heeft al een groot een groot aantal concerten ge geven in Nederland, Engeland en Duitsland. Justyna Briefjes, Julia Di- nerstein en de Engelse Miriam Kirby brengen in de Sint-Jan werken van Johann S. Bach en Ludwig van Beethoven. Het concert begint om 16.00 uur; de toegang is vrij. V U IA Praktijk examen is een regulier examen incl. eigen verklaring en een uur "voorrijden". Aanmelden voor 30 september 2014 en de lessen laten starten voor 31 december 2014. Rijles vanaf 16,5 jaar!! Bij ons hoeft u niemand op te halen of thuis te brengen. Een rijles uur duurt dus echt 60 minuten. Altijd dezelfde instructeur. Gratis proefles zonder verdere verplichtingen. Afspraak wanneer het u uitkomt, één keer per week, één keer per veertien dagen of meerdere malen per week. U bepaalt. Betaling in termijnen mogelijk. Heeft u niet alle uren nodig? Wij betalen wat over is terug. Weet u nog meer leerlingen, maak dan gebruik van de Cashback actie en verdien uw eigen lesgeld terug. Ook voor rijangst, ADHD, autisme of een opfriscursus hebben wij een aangepast lesprogramma. Nesselande - Op initiatief van de werkgroep Onder Andere(n) wordt maandag 29 september om 19.30 uur in De Kristal de film 'De 100-ja- rige man die uit het raam klom en verdween' vertoond. De toegang bedraagt 3,50 euro. Reserveren kan in De Kristal aan de Cypruslaan 404, via 010-2862760 of 010-4553799. Zuidpias - Het Leger des Heils zoekt collectanten in Moerkapelle, Moor drecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen voor de jaarlijkse deur-tot-deurcollecte. De collecte wordt gehouden van 24 tot en met 29 november 2014. De opbrengst is bestemd voor het sociaal maat schappelijk werk van het Leger des Heils. Voor meer informatie en aan melden :www.l egerdesheils.nl/ collectanten of 036-5398175. Nieuwerkerk aan den IJssel - Drum fanfare DKV houdt zaterdag 27 september een rommelmarkt in ver enigingsgebouw Con Musica, Sport park Dorrestein 5, tweede gebouw op het terrein van w Nieuwerkerk. Van 9.00 tot 15.00 uur worden er diverse spullen ter verkoop aange boden als kinderkleding, speelgoed, boeken, cd's, dvd's en woondecora ties. Voor de kinderen is er een 'al tijd prijs' grabbelton en er zijn di verse consumpties verkrijgbaar. Voor meer informatie of voor het schenken van bruikbare spullen: info@drumfanfaredkv.nl. Nesselande - Kinderen in de leef tijd van vier tot twaalf jaar kunnen iedere woensdag, behalve in de va kanties, tussen 14.00 en 15.30 uur in het kinderatelier in De Kristal onder meer knutselen en schilderen. De kosten bedragen 2 euro per keer. Iedere donderdag kunnen kinderen in de leeftijd van acht tot dertien jaar van 15.30 tot 17.00 uur terecht in het Kinderkookcafé in De Kristal. Wekelijks staat een bepaald land centraal, zoals bijvoorbeeld pizza's uit Italië. De kosten bedragen 10 euro voor vier keer koken. Inschrij ven aan de balie van De Kristal aan de Cypruslaan 404 of via 010- 4553799 of info@buurtwerk.nl. PIANO'S I GITAREN St. Victorplein 2 Waddinxveen 10182 611697 w mosenspetter.nl mindfulness Danielle ter Haar HBO gecertificeerd trainer Aangesloten: VMBNWM Wetenschappelijk bewezen training; een samengaan van westerse psychologie en oosterse meditatie. Meer in het hier en nu, zonder oordeel. Minder stress, beter slapen, beter omgaan met pijnklachten Ook workshops particulieren, scholen en bedrijven. info@silentum.nl Q 0180-634828 www.silentum.nl Bermweg 22 - Rotterdam - Telefoon 010-222 00 03

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27