Kamerkoor Carajillo naar Bückeburg Cursus voor toekomstige ouders Rommelmarkt bij KndA Zoektocht naar hart van goud hervat KERKDIENSTEN HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 17 SEPTEMBER 2014 37 ZONDAG 21 SEPTEMBER Naturistisch zwem men in Koornmolen Kennismakingsavond Alphacursus Alzheimer café Er werd gebridged Kledingbeurs voor Unicef Zuidpias - De leden van kamerkoor Carajillo gaan vrijdag 19 september voor de derde maal in het driejarig bestaan naar de Duitse jumelage- stad Bückeburg waar ze optreden tijdens de 'Lange Nacht derKultur'. Het eerste optreden vindt plaats in de Raadhuiszaal, het tweede in de barokke Festsaal van Schloss Bückeburg en bij goede weersom standigheden volgt op zaterdag een concert op de marktplaats. Coach Jos Vlietstra heeft hiervoor een speciaal arrangement geschreven van de song 'All of me' van John Le gend. De begeleiding van het koor is, behalve met toetsen, uitgebreid met René Lussenburg op percussie en Jos Kroon op basgitaar. Moerkapelle Herst. Herv. Gem.: 9.30 uur ds. J.A. Kloosterman en 18.30 uur ds. W.J.C. van Blijderveen. Herv. Gem. Moe.: 9.30 en 18.30 uur ds. AJ. van den Herik. Ger. Gemeente Moe.: 9.30 en 18.30 uur ds. W. Harinck. Moordrecht Herv. Bethel. Gem.: 10.00 uur ds. H. Schipaanboord en 18.30 uur ds. JJ. Verhaar. V.E.G. in 't Goudse: 15.00 uur K. Goedhart. Prot.Gem. De Stroom: 10.00 uur ds. R.p. van der Plicht (startzon dag). RK Geloofsgem. St. Johannes Onthoofding: 9.00 uur Woord en Communieviering met Paul Schuurmans. De kerk is elke woensdag open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uur vindt het middag gebed plaats. Volle Evangelie Gem. Effata: 11.00 uur Joop Risamasu. Nieuwerkerk aan den IJssel St. Josephparochie: 11.00 uur The maviering met pstor W. Bekedam. Veg Het Kruispunt: Ronald Ram. De Lichtkring: 9.30 en 16.30 uur ds. W.H. de Groot. Herv.Gem. Oude Kerk: 9.30 uur ds. G. Lustig en 18.30 uur ds. JJ. Verhaar. Herv. Gem. Nieuwe Kerk: 9.30 uur ds. M.B. van den Akker en 17.00 uur ds. K.E. Schonewille. Ger.Gem. in Nederland ('s-Gra- venweg 71): 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Nesselande St. Josephparochie (zie Nieuwer kerk) Zevenhuizen Herv. Gem. Dorpskerk: 10.00 uur (HA) en 19.00 uur (HA) ds. D. van Vreeswijk. Herv. Gem. Kapel Oud Verlaat: 10.00 uur ds. C. Haasnoot (HA). Ger. Kerk Zev/Moe: 9.30 uur drs. A.D. Noordam. Vrijz.Prot.Kerk: 10.30 uur dr. E.H. Cossee (familiedienst). R.K. Gem. Moerkapelle/Zevenhui- zen: geen dienst Nieuwerkerk aan den IJssel - In De Hoed (huisartsen onder één dak) gaat binnenkort voor aanstaande ouders de cursus 'Zwanger Be vallen een Kind' van start. In de groep worden onder leiding van diverse deskundigen de aanstaande veranderingen die de komst van een kind met zich meebrengt bespro ken. Aan de orde komen vragen als Omgaan met angst en pijn rond de bevalling; Wat voor moeder of vader wil je zijn en Wat betekent de komst van een kind voor je toekomst. Voor meer informatie: info@cjg- cursus.nl. Moordrecht - Muziekvereniging Kunst na de Arbeid (KndA) houdt zater dag 20 september een rommelmarkt in en om haar repetitiegebouw aan de Sportlaan 5. Belangstellenden kunnen tussen 9.00 en 16.00 uur een keuze maken uit allerhande tweedehands artikelen en er wordt een verloting ge houden. Spullen voor de rommelmarkt (geen meubels en oude televisies) kunnen donderdag vanaf 19.00 uur afge geven worden bij de vereniging. De opbrengst is bestemd voor het in strumentenfonds. Kledinginzameling KndA Reshare, een onderdeel van het Leger des Heils, haalt regelmatig de door KndA ingezamelde kleding op. Bruikbare kleding en dergelijke worden naar landen in het Oost blok en in de Derde Wereld ge stuurd. De opbrengst is bestemd voor het opleiden van leerlingen. Kleding, huishoudtextiel, zachte knuffelbeesten, petten, mutsen, sjaals, riemen en tassen kunnen elke donderdag en vrijdag vanaf 19.00 uur in een gesloten plastic zak ge deponeerd worden in de container op het terrein van KndA achter de sporthal. Voor meer informatie: 0182- 378117. Zevenhuizen - Na de zomerstop is de zoektocht naar een gouden hart in Zevenhuizen hervat, wat betekent dat de repetities bij Stichting Turf voor de voorstelling De dochter van de boevenkoning weer zijn begon nen. Het zwarte sprookje wordt ten to nele gebracht door spelers van Turf ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van dorpshuis Swanla. De dochter van de Boevenkoning is een zwarte komedie voor ieder een vanaf negen jaar en gaat over een wereld vol slechteriken; van bedriegers en kidnappers tot die ven en omkopers. Alleen Doekje, de dochter van de boevenkoning, heeft een geweten en een goed hart; een gouden hart. Dat kan haar nog lelijk opbreken, want een gouden hart, dat is nou net het enige dat de koning nog niet heeft en graag wil hebben. De spelers en muzikaal begeleider werken onder leiding van Esther Erdtsieck-Blaaser toe naar zaterdag 4 oktober. Die dag is de voorstelling te zien om 10.30, 14.30 en 19.30 uur. De toegang bedraagt 7,50 euro. Kaarten: stichtingturf@gmail.nl of (na 12.00 uur): 0180-631751. Een repetitie voor De dochter van de boevenkoning. Zevenhuizen - In zwembad de Koornmalen gaat zater dag 20 september van 16.30 tot 18.00 uur het naturistisch zwemmen weer van start. Be langstellenden kunnen dan vrijblijvend kennismaken met zwemvereniging Puur Natuur. Voor meer informatie: www. npn.nfn.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesse- lande - In het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10 in Nieu werkerk start woensdag 17 septem ber om 19.00 uur een Alphacursus met een kennismakingsavond. Don derdag 18 september is er om 19.00 uur een kennismakingsavond in De Kristal in Nesselande. De Alphacursus biedt in tien avon den en één weekend een vrijblijven de kennismaking met het christelijk geloof. Voor meer informatie: www. alpha-cursus.nl en voor Nesselande 010-2024334, AlphaNesselande@ gmail.com of voor Nieuwerkerk 0180-314258 of Alphanieuwerker- kadijssel@gmail.com. Zevenhuizen - In De Zeven ster aan de Leliestraat 3 wordt donderdag 25 septem ber van 19.30 tot 21.00 uur het Alzheimer café gehouden. Het onderwerp van de avond is 'Soms ben ik bang, boos of in de war'. De aanwezige psy choloog geeft desgevraagd ~~~tips. Voor meer informatie en voor het regelen van vervoer: 0180-310050 of mantel- zorg@ziezozuidplas.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De tweede ronde van de eerste com petitie bij de Nieuwerkerkse Bridge Club, gespeeld op maandag 15 september, is in de A-poule met 58,33% gewonnen door Peter Bijs- terveld en Ron van Domburg; een gedeelde tweede plaats was er voor Hieke Penning en Elisabeth Tump en Ineke van den Heuvel en Lenie de Kreek met 57,29%. B-poule: Arie Blok en Ellie Delwel 63,54%; 2. Wil Blok en Gerda Vis sers 62,85%; 3. Maarten Dijksman en Bep Vissers 58,68%. Zevenhuizen - De najaar- en win- terkledingbeurs voor Unicef vindt plaats op donderdag 25 en vrijdag 26 september. De beurs wordt ge houden in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat 106. Kleding en speelgoed, beiden in goede staat, zijn welkom. Tweeder de deel van de opbrengst mag men houden; het restbedrag is bestemd voor Unicef. Kleding en speelgoed die niet verkocht worden en die de inbrengers niet terug willen hebben gaat naar kindertehuizen in Polen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37