bakkers ammerlaan Gevulde speculaasstaaf 3," Appeltaartje Kip-kerriebroodj e i,-! Multikoren Plus 0 Niemo in actie voor goed doel 'Kreder Clan' schrijft wielergeschiedenis Head First Race voor Alzheimeronderzoek op Willem-Alexander Baan Eerste wedstrijd in Topdivisie Heren Nesselande Bespaar op uw energiekosten HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 17 SEPTEMBER 2014 41 Zwemmen Wielrennen Jeroen van de Boom sluit programma af Volleybal Onze webwinkel op www.bakkerammerlaan.nl 4>" 2'-| Deze aanbiedingen gelden van donderdag 18 t/m woensdag 24 september Met een slimme combinatie van Nefit HfllTSmdS NEFIT - Zevenhuizen/Moordrecht - WSG NieMo-Van Vliet zwom zondag 14 september een sponsorwedstrijd in de Willem-Alexander Baan. Dertien enthousiaste waterpoloërs haalden 840 euro op voor Juuls uit Gouda, een luncheafé dat wordt gerund door mensen met een verstandelijke of psychische beperking. Zevenhuizen - Met de onderteke ning van contracten door vier leden van dezelfde familie werd onlangs wielergeschiedenis geschreven. Roompot Orange Cycling zorgde met het vastleggen van Michel, Raymond, Wesley en Dennis Kreder voor een zelden vertoonde gebeur tenis. "Natuurlijk zijn er in de loop der jaren meer renners met een bloedband geweest in het profpelo ton. Maar drie in één ploeg lijkt mij uniek", aldus teammanager Michael Zijlaard tijdens de bijeenkomst in Rotterdam. De broers Michel en Raymond en neef Wesley komen als renner naar de nieuwe Nederlandse Pro-Continentale ploeg. Dennis, ou dere broer van Wesley, gaat aan de slag als mecanicien. Zevenhuizen - Op de V/illem-Alexanderbaan wordt zaterdag 20 september de Head First Race gehouden, een roeibenefiet voor ervaren en beginnende roeiers. Het Erasmus MC Vriendenfonds organiseert de wedstrijd voor de tweede keer. De opbrengst is bestemd voor Alzheimeronderzoek. Nancy van Bergen, Bianca Perreijn, Tom van Klaveren, Sacha Marcus, Jimmy Haspers, Milo Gruteke, Mike Mostert, Farah de Koning, Veerle Beeldman, Wouter Mooij, Sanne van Buren, Mare Beeldman en Loes van Klaveren. Zevenhuizen - De Heren van Etec-Nesselande spelen zaterdag 20 september hun eerste com petitiewedstrijd in de Topdivi sie in sportcentrum Swanla. Het team van trainer/coach Richard Rademaker speelde vorig seizoen nog in de tweede divisie, maar werd vorige maand ingeloot voor de Topdivisie. De wedstrijd tegen Ecare Apollo 8 uit Bom begint om 19.30 uur; de toegang is vrij. Ervaren roeiers geven vanaf 12.00 uur les in de boten op het water. Om 14.30 uur begint de strijd in estafettevorm op roeimachines om de snelste tijd en wordt geracet op het water in verschillende soorten roeiboten. De ronden zijn acht kilo meter lang of ook wel één head. De middag wordt geopend door caba retier Roel Pot. Wereldrecordhoud ster Maaike Head moedigt de spor ters aan en hoopt zelf om 16.30 uur te finishen. Speciale gast is Jeroen van der Boom. Hij sluit de middag tijdens de borrel en 'meet en greet' met olympisch roeiers af met een optreden en een speciaal lied, waar mee hij iedereen die met dementie te maken heeft een hart onder de riem steekt. Roeiers en niet-roeiers kunnen meedoen en zich voor 50 euro in schrijving laten sponsoren, maar ook publiek is op 20 september van harte welkom. Voor meer infor matie, aanmelden en sponsoring: www.headfirstrace.nl *•50* _i N e i l houdt Nederland warm Vraag ons vrijblijvend om meer informatie Service- en installatieburo Alfred Nobelstraat 1 2665 KZ Bleiswijk T 010-5214577 E info@haitsmabv.nl I www.haitsmabv.nl Actie geldt van 9 septembert/m 31 december2014. nefit.nl/slimmecombinaties Unieke technieken, zoals een Low Energy cv-pomp en zelflerende software Optimale balans tussen comfort en energiebesparing Makkelijk te bedienen via de Easy app, waar u ook bent Nu met 6 100,-tot S 350,-retour!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41