APK keuring 29,95 Gof affë gplf op £-ape-(|e- Pouletoernooi bij BCN Royale winst voor strijdvaardig Moerkapelle Spetterende demo NGV Nieuwerkerk maakt het zich onnodig moeilijk Voor al uw watersport accessoires watersport randstad V bonf van Harte- w&lhomi HART VAN HOLLAND i AMILIEBERICHTEN 17 SEPTEMBER 2014 43 Badminton Voetbal Gymnastiek Voetbal VAKGARAGE BOODE www.vakgarage-boode.nl All in prijs voor alle benzine- en diesel-auto's, incl. afmelden viergastest, roetmeting of EOBD-meting. SNUFFELMARKT 20 en 21 september Zaterdag en Zondag veiling Actie! Kraamhuur 30,- per dag of 40,- voor het hele weekend. Kom gezellig langs of huur een kraam. Gratis parkeren Entree 2,- Locatie: Italiëlaan 4 Hazerswoude-Dorp Plantariumgebouw ITC terrein Voor info of kraamhuur T 06 25110819 www.megamarktzuidholland.nl zaterdag 20 september en zondag 21 september van 11.00 tot 16.00 Naast de verkoop van boten en motoren doen wij ook onderhoud en reparatie aan boten en motoren! Antifoulingradio's inbouwen, verlichting en nog veel meer! www.golfclubcapelle.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Aan het pouletoernooi van BCN namen afgelopen weekend 120 deelnemers van twintig verschillende verenigin gen deel. In de Parkzoomhal werden 330 partijen gespeeld. Thuisvereniging BCN was samen met BC Sluyk uit Lekkerkerk promi nent aanwezig in de bovenste regi onen. Niet alleen brachten zij veel deelnemers op de been, maar ook wist menig speler door te dringen tot de finalepartijen. Doordat veel spelers op meer on derdelen de winst pakten liep de planning voor het eerst in jaren uit de hand en werd het later dan voorzien. Broer en zus Stefan en Wendy de Ridder speelden daar een belangrijke rol in al was het maar omdat beide spelers maar liefst vijftienpartijen af moesten werken. In de hoogste single categorie ver overde Sanne van Buuren bij de da mes enkel 1 de titel terwijl Stefan Broeren beslag legde op de titel bij de heren. In het gemengd dubbel 1 werden Davina Pouwelse en Stefan Broeren eerste. De dames dubbel 1 titel werd veroverd door Wendy de Ridder en Kyra van der Heij. De dames dubbel van team 2 moest het in de finale opnemen tegen de dames van het eerste team. In een spannende driesetter wisten ze net de winst te pakken. De mannendub- bel werd gewonnen door Robert de Kraker en Roel Slenter. Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag 13 september thuis te gen w De Rijnstreek uit Nieuwer- brug aan den Rijn. Beide elftallen begonnen voorzichtig. Een goede doorbraak van Jaron van Dommele eindigde in een vrije trap net bui ten het strafschopgebied. Remon de Bruin bereikte met een voorzet het hoofd van de inlopende Jus tin van den Hoven, die keurig bin nen kopte. Rijnstreek kon door het aanvallende spel van Moerkapelle regelmatig een counter plaatsen en wist zo halverwege de eerste helft keeper Johan Klomp te ver schalken. Vlak voor rust kwam Rijn streek op voorsprong toen de bal in de linker bovenhoek belandde. In de tweede helft bleef Moerkapel le aanvallen. Dat resulteerde na 57 minuten in de gelijkmaker van Van den Hoven. Een mooie kopbal van De Bruin bracht Moerkapelle ver volgens op voorsprong. Bij zijn laat ste snelle counter gaf Van Dommele de bal goed voor op de voet van Van den Hoven, die hiermee zijn eerste hattrick van dit seizoen realiseerde en de eindstand op 4-2 bracht. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een verdiende zege, maar de ploeg van trainer Oscar Biesheuvel liet het de fensieve Zwervers zondag 14 sep tember wel dichtbij komen. Vanaf het beginsignaal was Nieuwerkerk de betere ploeg. Zwervers trok zich terug op de ei gen helft en gokte op de counter. In de zeventiende minuut werd een vrije trap van Mitchell Hendriks slim door Menno Homan met het Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse Gymnastiek Vereni ging gaf vrijdag 12 september een spetterende demo in winkelcentrum Reigerhof. Midden in het winkel centrum lag de tumblingbaan waar de selectie en de kleutergroep van hoofd verlengd en daar had Zwer vers' doelman geen antwoord op. Nieuwerkerk vergat daarna door te drukken en begon vervolgens slap aan het tweede bedrijf. Michel van Guldener stond aan de basis van de onverwachte gelijkmaker in de 55e minuut, toen hij te kort te rug plaatste op aanvoerder Bruce Godvliet. Het was voor de meege lopen aanvaller een koud kunstje doelman Sander Hoffmann voor de eerste maal dit seizoen het nakijken te geven. In de 68e minuut viel de verdiende tweede treffer. Hendriks speelde een vrije trap pijlsnel in de voeten van de vrijstaande Minoun El Kadi. Die vond Remco Langerveld en dat betekende 2-1. In de 74e mi nuut leek de strijd gestreden toen Langerveld een actie van Van Gul dener afrondde. Zwervers kwam in de slotminuut terug tot 3-2 na een penalty. NGV hun kunsten aan het publiek vertoonden. Doel was de vereniging onder de aandacht te brengen tij dens de Clubsponsoractie. De grote belangstelling had het gewenste ef fect want de turnsters wisten veel spaarmuntjes binnen te halen. TTTTrn Nijverheidscentrum 4 2761 JP Zevenhuizen Tel: 0180-631420 Fax:0180-631697 Email: vakgarage@boode.info Golf op Capelle; een mooie parkbaan met een aansprekend verenigingsleven! Ervaar het zelf en profiteer van de unieke aanbieding. Als u lid wordt tijdens de Open Golfdagen speelt u tot eind 2014 gratis. opengolfdag.nl Ontvangst in het clubhuis met een gratis drankje Rondleiding golfbaan en clubhuis Informatie over de golfsport en de vereniging Nu lid worden en pas vanaf 1 januari 2015 betalen* Nooit gegolft? Volg een gratis proefles om 12:00,13:00 of 14:00 uur Aanbieding cursus GVB (Club HCP54) met korting Voorwaarden, inschrijving of meer informatie via het secretariaat: 010-4422485 of info@golfclubcapelle.nl Westringdijk 23 - 2913 LK Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel: 0180 - 324 321 - www.watersportrandstad.nl Golf Country Club Capelle aan den IJssel 's-Gravenweg 311 2905 LB Capelle aan den IJssel

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43