^HART HOLLAND m HETHOUT HOOIT OP! Groeiende belangstelling voor Sport4Support CKV afgedroogd door Avanti Ruiterbewijs voor amazones Verduijn te remmerkrant 115.9001 Hele oplage De Koning (4.0001 Moord recht lnc( goed adi/ies en maatvVerk! HOUTHANDEL HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN I 17 SEPTEMBER 2014 45 Korfbal Paardensport Deze week verspreid met Hart van Holland: Zeven hu izen/Moerkapelle Eshuis (3.000) Zevenhuizen Wilt u ook gebruik maken van het bezorgcorps van Van Rijk verspreiding en uw folder mee laten verspreiden in Hart van Holland? Neem voor een offerte op maat contact op met: Dion Huijbregts Mobiel: 06-22223459 E-mail: infot3vanrijkverspreiding.nl Ws'a Voor aannemer, klussenier, tuinier, particulier Schuttingpalen, vlonder- planken en gordingen: geschaafd of fijnbezaagd Beschoeiingschotten Bevestigingsmaterialen Gronddoek ZEVENHUIZEN orig jaar namen slechts 15 zwemmers deel aan Sport4Support; dit jaar lagen er ruim 45 deelnemers in het water. (foto: Marly Smit fotografie) Zevenhuizen/Moordrecht - Ruim 45 deelnemers gingen afgelopen zondag klokslag 12.00 uur te water om deel te nemen aan de tweede editie van Sport4Support. De zwemmers kwamen op de Willem-Alexander Baan onder prima weersomstandigheden uit op drie onderdelen. Voorzitter Dirkarij de Jong van Orka'97: "We zijn er trots op dat we in twee jaar tijd zo'n gewel dig evenement hebben kunnen neerzetten. Vorig jaar hadden we 15 zwemmers en nu dus zo'n 45." Een deel van de groei van het aantal zwemmers komt uit de samenwer king met de Reddingsbrigade Wad- dinxveen die middels diverse activi teiten aandacht besteedt aan haar veertigjarig bestaan. Tijdens de pres tatiezwemtocht, een initiatief van de jarige reddingsbrigade, kwamen circa twintig zwemmers uit op di verse afstanden. Ook het sponsorge deelte was dit jaar verder uitgebreid. Vorig jaar namen twee teams deel, dit jaar vier teams en drie solozwem mers. De deelnemers, afkomstig van Orka'97 en van waterpolovereniging NieMo zwommen voor respectieve lijk de Voedselbank in Gouda en voor lunchcafé Juuls in Gouda 900 en 880 euro bij elkaar. Het lunchcafé wordt gerund door mensen met een ver standelijke of geestelijke beperking. Het derde onderdeel van Sportsup port was een vinzwemwedstrijd; uniek in Nederland omdat een der gelijke wedstrijd in Nederland niet gehouden wordt in open water. De organisatie kijkt terug op een ge slaagd evenement en is nu al plan nen aan het maken voor de editie van komend jaar. Voor meer informatie: via www. sport4support.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In een zeldzaam slechte wedstrijd leed CKV dit weekend een keiharde nederlaag. Avanti uit Pijnaeker hoefde niet heel diep te gaan om na een 4-11 ruststand met 6-20 te winnen in Nieuwerkerk. Met een schotpercentage van 6 op 106 zocht Nieuwerkerk na 70 minuten de kleedkamer op. Eigenlijk was het na een paar minu ten al duidelijk. Bij Nieuwerkerk ont braken de scherpte en de absolute wil om te winnen. Avanti was op alle fronten de baas, in de rebound, op de afvallende bal en vooral op de afronding. Na een kwartier was het 1-4 en was Rick van de Blink de man op het veld. Nieuwerkerk her stelde enigszins en bracht de stand vijf minuten voor rust terug tot een 4-7 achterstand. In de laatste paar minuten liet Nieuwerkerk zich kinderlijk opzij zetten en werd de wedstrijd al beslist. Ruststand 4-11. In de tweede helft werd het alleen maar erger. Avanti liep uit naar 4-15 voordat Nieuwerkerk weer kon sco ren. De 6-19 viel tien minuten voor tijd. Avanti wisselde volop sloot de wedstrijd bij 6-20 af. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het examen ruiterbewijs van de cursus die gegeven werd door pensionstal Parkzicht en manege Hitland be stond zaterdag 13 september uit theorie, een vaardigheidsproef, hin dernis springen en een verkeersexa- men. Britt en Fay de Hoog, Nikki Groenen dijk, Kimberley Kouwenberg, Kaylee van de Berg, Bonita Schoots, Fay van Leeuwen, Quirine van Sehilf- gaarde, Stacey Taylor Parkins, Renee Vermeend, Jessica Becker, Donna en Larissa Stolk, Yaiza Koppers, Onira Dijkmans, Eva Stam en Esmee de Zwart mochten het felbegeerde do cument in ontvangst nemen. GREENFIELD T •a.TSZT'J" Woondromei I - Ter vergroting van de attentiewaarde en controle op de bezorging zorgen wij voor een afdruk van de folder 7 I VAN RIJK i Zuidelijke Dwarsweg 13a T 0180-632159 info@houthandelverduijn.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 45