VAKGARAGE BOODE www.vakgarage-boode.nl 29,95 APK keuring Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht öJiinkü/'k RAADSINFORMATIE OPEN DAGEN bij Arbeco BV GEMEENTEPAGINA WEEK 38 Start werkzaam heden rotonde Groot Swanla Jam Waar u terecht kunt voor MONROE SAFETY EXPERT PREMIUM HART VAN HOLLAND I 17 SEPTEMBER 2014 Uw stoffen en fournituren, garen, elastiek, lintjes, kantjes en ritsen in alle maten en kleuren Reparatie van kleding Stomerij service Advies of hulp Workshops Plaats 13 - 2665 CM Bleiswijk - 010-737 1288 Do. 2 t/m Za. 4 oktober Wees er bij!!! Nijverheidscentrum 4 Zevenhuizen Tel.: 0180-631420 All in prijs voor alle benzine- en diesel auto's, incl. afmelden, viergastest, roetmeting of EOBD-meting. Schokbrekertest op onze nieuwe testbank. Haai en brengservice. Gratis scooter of fiets als vervangend vervoer beschikbaar. Levering en onderhoud van alle merken, nieuw en gebruikt. Ook de mogelijkheid voor zoekopdrachten. Schadetaxaties en reparaties. Bij elk werkplaatsbezoek ontvangt u een 50% kortingspas voor een jaar, voor de wasstraat bij Garage Schmidt. gemeente Raadsvergadering Datum: dinsdag 23 september 2014 Aanvang: 20.00 uur Locatie: Raadzaal gemeentehuis Vergaderpunten Naast de vaste gebruikelijke procedu rele agendapunten volgen hieronder de onderwerpen die als hamerstuk dan wel bespreekstuk op de agenda staan. 1. Rv Mobiliteitsvisie Op 15 oktober 2013 heeft het col lege de concept Mobiliteitsvisie vrij gegeven voor inspraak. In totaal zijn 23 inspraakreacties ingediend. Indien mogelijk en wenselijk zijn de inspraakreacties verwerkt in de Mobiliteitsvisie. De raad wordt gevraagd om de Mobiliteitsvisie vast te stellen. 2. Rv Begroting Promen 2015 Promen heeft aan de raden van de deelnemende gemeenten het Jaarverslag 2013 en de Begroting 2015 aangeboden om zo de raden in staat te stelten hun zienswijze ken baar te maken. 3. Rv Subsidiebeleid in de gemeente Zuidpias De rekenkamercommissie heeft een onderzoek uitgevoerd naar het subsidiebeleid: 'Subsidiebeleid in de gemeente Zuidpias. Rekenkameronderzoek naar de effectiviteit van het subsidiebeleid'. Het onderzoek biedt zicht op de reali satie van beoogde maatschappelijke effecten via subsidieverlening. Nu is het aan de raad om een standpunt in te nemen over de uitkomsten van het onderzoek en over de in het rapport geformuleerde aanbevelingen. HAMERSTUKKEN 4. Rv Technische kredietaanpassing investeringsproject brugverbinding Eendragtspolder In de Realisatieovereenkomst Brugverbinding Eendragtspolder is vastgelegd dat de gemeente Zuidpias het project uitvoert en daartoe het volledige projectbudget zal beheren. Het huidige investeringskrediet is gebaseerd op de bijdrage van de gemeente Zuidpias aan dit project en houdt geen rekening met de te ont vangen bijdragen van derden. Hiertoe is derhalve een technische krediet aanpassing benodigd waarvoor het budgetrecht bij de raad ligt. 5. Rv Keuzes ontwikkeling sociale teams De gemeenteraad heeft in haar ver gadering van 15 juli 2014 besloten dat zij betrokken wil zijn bij de ontwik keling sociale teams. Het college onderstreept dit belang en wil daar waar keuzes voorliggen deze samen met de raad maken. Het college heeft hiervoor een discussienota sociale teams opgesteld. Op 2 september is de discussienota sociale teams in de raad behandeld. Op basis van de dis cussie legt het college een aangepast raadsvoorstel aan de raad voor. Inspreken tijdens de gemeenteraad Na de opening van de gemeente raadsvergadering komt het spreek recht aan de orde. ledereen, dus ook u als inwoner of ondernemer, mag gebruik maken van het spreekrecht. U kunt dan uw visie aan de raad geven over onderwerpen die op de agenda van die vergadering staan. De maxi male spreektijd is vijf minuten. Aanmelden Aanmelden voor het spreekrecht kan uiterlijk tot 12.00 uur op de verga derdag bij de griffie, mevrouw J. van Houwelingen (0180) 330 313, of via griffieOzuidplas.nl. Geef bij uw aan melding het onderwerp en uw naam op. De agenda en de daarbij beho rende stukken vindt u in het raadsin- formatiesysteem van de gemeente lijke website. Raadsvergaderingen kunt u live volgen via de blog op omroepzuidplas.nl. De werkzaamheden voor de aanleg van de rotonde bij de wijk Groot Swanla aan de Swanlaweg te Zevenhuizen starten vanaf 15 september 2014. Alleen voor fietsers geldt een omleiding route via het Noordeinde. De werkzaamheden zullen onge veer 10 weken in beslag nemen en worden uitgevoerd door Dura Vermeer in opdracht van projectontwikkelaar Synchroon en de gemeente. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave, IBóO-formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Dr. van Westendorplaan 2 2-kamer starterswoning (portiekflat zonder lift, begane grond) Beschikbaar per:15 september 2014 Bruto huur: 550,89 Voorwaarden: Maximaal 2 personen Leeftijd: van 23 tot 35 jaar Maximaal bruto verzameljaarinko- men: 34.678 Land voor Water 27 2-kamer seniorenwoning (begane grond) Beschikbaar per: 1 oktober 2014 Bruto huur: 466,83 Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximaal 2 personen Maximaal bruto verzameljaarinko- men 46.772 Doorstromers hebben voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraag de gemeente naar het inschrijfformulier voor een huurwo ning of woonwagenstandplaats (per woning 1 formulier). Bel hiervoor (0180) 330 300, of download het via www.zuidplas.nl. Uw inschrijving moet 22 september 2014 vóór 12.00 uur bij ons binnen zijn. Wees volledig! Voeg bij iedere inschrijving een kopie van de meest recente inkomensverklaring (was IB60- formulier) toe van alle volwassenen in het huishouden. Dit kunt u telefonisch aanvragen via de Belastingdienst. Wijkt uw inkomen af van de inkomensverklaring? Vermeld dit dan op het inschrijfformulier en stuur bewijsstukken (jaaroverzicht) mee van het afwijkende inkomen. Afgeven of opsturen Het inschrijfformulier en de gevraagde gegevens kunt u in de brievenbus doen van het gemeentehuis, t.a.v. VROM/ Huisvestingszaken. Opsturen kan ook: Gemeente Zuidpias, t.a.v. VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJsset. BH 1 I it i Kl9 i \a/\a/\a/ mnrinl/ncc+rvffonu/inl/ol nl V IEDERE DAG 24 uur BEREIKB c A IJITIEMI Sanitiem ArbecoB.V. »ANI I Itirl Ringvaartlaan 1a*2914VJ Nieuwerkerka/d IJssel zelf doen - samen doen - laten doen Tel. (0180) 31 4112-Fax: (0180) 31 99 93 info@arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 5