Activiteiten Camino C-flwX VU) A www.dezuidplas.nl MOZ-Art hoor- en zichtbaar in Zuidpias Jubileumtoernooi voor Verkuil en Belterman Gouden Ridders van de Weg Officiële opening heringerichte hooiberg Oudheidkamer Uitslag Herfstrit www.odonhoogendoorn.nl Bedrijfsruimte Opslagruimte Stalling HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 1 OKTOBER 2014 17 O do ii Hoogendoorn Jeu de boules ProgFrog in 't Blok Eendagsshow Zang en Kleur Opbrengst rommelmarkt boven verwachting Open Dag voor goed doel Kinderkledingbeurs BOND- EN >KUDWZuBl SGHUBFT (voor mensen die kanker hebben (gehad), naasten en nabestaanden) VRIJDAG 3 OKTOBER 10.00-14.00 uur Inloop met koffie en thee 11.00-12.30 uur Creatief met vlinders, kosten 1 euro 13.00-14.00 uur Lunch, kosten 2,50 euro VRIJDAG 10 OKTOBER 10.00-14.00 uur Inloop met koffie en thee 11.00-12.30 uur Creatief met kleuren, kosten 1 euro 13.00-14.00 uur Samen lunchen, kosten 2,50 euro Camino - gevestigd in De Mean der, Boslaan 1. Info: 06-3022 8683 of info@ centrumcamino.nl 0 Hoveniersbedrijf Oïuwvtp aanleg renovatie onderhond Knibbelweg -12. 2 'tit JK Zevenhuizen Telefoon: 51257148 l: «uil: •.■.iropodonhoogeiuUvfu.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - In het kader van het 25-jarig bestaan was het Herfsttoernooi van Jeu de Boules Club Nieuwerkerk zaterdag 27 september omgedoopt tot Jubi leumtoernooi. Ruim veertig spelers meldden zich om 10.00 uur om in vier partijen de krachten te meten. De onderlinge sterkte van de spe lers, die elkaar puntje voor puntje naar de eindstreep brachten, zorgde voor lange ochtendpartijen. Aan het einde van de middag werd de finale gespeeld. Dick Verkuil en Gerard Belterman versloegen Cor Visser en Frank van Gorkum, die tweede wer- Rechts de winnaars van het Jubile umtoernooi, Gerard Belterman en Dick Verkuil. den. Wim van Slingerland en Leen van der Hoek werden derde. De dag werd afgesloten met een diner voor de leden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Pro gressieve Rock op zondag 5 okto ber in 't Blok. UPF, het soloproject van Mark Trueack, de voormalige leadzanger van de vermaarde pro- grock formatie Unitopia uit Austra lië staat op het podium. De deuren van 't Blok, IJsermanpad 1, gaan om 15.00 uur open. De toegang bedraagt 12,50 euro via progfrog@telfort.nl en aan de deur 15,- euro Zevenhuizen - Vogelvereniging Zang en Kleur houdt zaterdag 4 ok tober haar jaarlijkse eendagsshow. Verschillende soorten vogels wor den gekeurd door keurmeesters van de Nederlandse bond van vogellief hebbers. Belangstellenden zijn van 14.00 tot 16.00 uur welkom in het clubgebouw aan het Nijverheids centrum 50. De toegang is vrij. amant) jaren niet of zonder schuld bij een verkeersongeval betrokken zijn geweest, komen in aanmerking voor deze onderscheiding van ver zekeringsmaatschappij TVM. De heer Houben uit Nieuwerkerk aan den IJssel en de heer Havenaar uit Zevenhuizen reden tien jaar schuldvrij en kregen de onderschei ding Gouden Ridder van de Weg. Ridders van de Weg is onderdeel van het veiligheidsplan van TVM bedoeld om het vakmanschap van de chauffeurs op peil te houden en waar mogelijk, te stimuleren en te belonen. Zuidpias - Wie wilde kon zaterdag 27 september een proefles volgen bij MOZ-Art, muziekonderwijs Zuid- plas. Op de locatie in Nieuwerkerk konden kosteloos allerlei instru menten geprobeerd worden. Ter ge legenheid van 40 jaar Swanla was er 's avonds een concert van leer lingen en docenten van de locatie Zevenhuizen in de theaterzaal. Voor mensen die iets anders willen pro beren dan een 'gewoon' instrument' starten binnenkort in Nieuwerkerk een cursus ukelele voor dummy's en een cursus djembé. Voor meer informatie: www.moz- art-zuidplas.nl. Leerlingen kijken de kunst af van hun docenten. Moordrecht - De rommelmarkt van muziekvereniging Kunst na de Arbeid op zaterdag 20 september heeft 1.850 euro opgebracht. Dat is ruim 550 euro meer dan vorig jaar. Koopwaar voor de rommelmarkt op 19 september van het volgend jaar kan iedere donderdag vanaf 19.00 uur worden gebracht. Voor meer informatie: 0180-378117. Moerkapelle - Bij de onlangs ge houden Open Dag bij orchideeën- kwekerij So Far is een bedrag van 20.000 euro ingezameld. Het geld komt voor de volle honderd procent ten goede aan Double Harvest in Haïti. Dit goede doel creëert werk gelegenheid in de agrarische sector, voorziet school- en weeskinderen van edu catie en maaltijden en biedt me dische zorg aan omwonenden van het project. Met ruim duizend gas ten en een recordopbrengst was de organisatie meer dan tevreden over deze dag. Nesselande - Een tweedehands kinderkledingbeurs wordt gehou den op zaterdag 4 oktober in het schoolgebouw van basisschool Het Tangram Kindcluster II) aan het Marcel Duchampplein 801, naast de OMHC hockeyvelden. Tussen 9.00 en 13.00 uur heeft men een ruime keuze uit najaars- en winterkleding in de maten 80 tot 176. Het aanbod is dermate groot, dat wanneer men wat later komt er ook nog voldoende keus is. Er is vol doende parkeergelegenheid. De heer en mevrouw Houben uit Nieuwerkerk aan den IJssel. uit. Vrachtwagenchauffeurs die res pectievelijk drie (brons), vijf (zilver), tien (goud) en twintig (goud met di- Vrijwilligers van de Historische Vereniging, bezig met herinrichten van de hooiberg. De Van Cappellenstichting schonk geld voor de verlichting. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wet houder Rik van Woudenberg opent zaterdag 4 oktober om 14.00 uur bij en in de Oudheidkamer een herin gerichte hooiberg en een wisselex positie met persfoto's. Tot eind maart 2015 worden op de stalzolder foto's tentoongesteld die Peter Molkenboer, overleden in 2011, maakte voor het Rotterdams Nieuwsblad, editie IJssel en Lek. De keuze uit zijn Nieuwerkerkse na latenschap betreft het Oude Dorp (1984-1998) en de Oudheidkamer (1992-1998), beide toen volop in ontwikkeling. Tot 17.00 is iedereen welkom, de toegang is vrij. Er is ook een mini-expositie te zien van 40 poëzie-albums uit Zuidpias. De Oudheidkamer is te vinden aan de 's-Gravenweg 6a in het rijksmonu ment 'Nooit Gedacht'. Nieuwerkerk aan den IJssel - De door Laura Rijneveld en Matthijs Alderliesten voor AMC The Sky- masters voor vrijdag 26 september uitgezette Herfstrit werd niet door alle deelnemers foutloos uitgere den. Uitslag A-klasse: 1. Bertus van der Horst en Martin den Dunnen met 124 strafpunten, 2. Gerard van Leersum en Bart van Haperen 188 strafpunten. B-klasse: 1. Barbara en Frans Geers 288 strafpunten, 2. Joke Klijnjan en Marijke Nimberg 292 strafpunten. C-klasse: 1. Ar thur Hol en Constance Stuurman met strafpunten, 2. Cees Oudijk en Mathilda Liebregt 305 strafpunten. Vrijdag 24 oktober wordt het rit- tenprogramma voortgezet met de Wijn rit. Zuidpias - Ivo Opstelten, minis ter van Veiligheid en Justitie reikte zaterdag 27 september de onder scheidingen 'Ridder van de Weg' De heer en mevrouw Havenaar uit Zevenhuizen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 17