Beauty Angel maand C 25." Gemeenteraad wil creativiteit zien van Promen Trumpets of the Lord in Open Deur Dienst Ondernemers praten over Participatiewet Proces-verbaal voor winkeldiefstal De hele maand Oktober stuntprijzen bij de Sun Beauty Store eauty ORLY HART VAN HOLLAND I 1 OKTOBER 2014 21 &*ea^ WERELDPRIMEUR BEAUTY ANGEL Vaste Prl*s 60 Min plus ELT normaal 69,95 De hele maand oktober voor maar 39,95 Meer informatie over ELT verlichting: kijk op www.sunandbeautystore.nl en klik op BEAUTY ANGEL Zonnen Voor een vaste prijs van 9,95 tot 20 Met gratis aftersun. Nails Corsicalaan 33 j 3059 XX Rotterdam I 010 222 12 02 I www.sunandbeautystore.nl i Ontwerp JDl DTP Zuidpias - De gemeenteraad heeft Promen in een brief opdracht gegeven om in de toekomst op een creatievere manier om te gaan met de bedrijfsvoering. Deze oproep is een reactie op de door Promen gepresenteerde begroting voor 2015. Deze schetst een somber meerjarenperspectief; mede door de invoe ring van de Participatiewet in januari moet de broekriem flink worden aan gehaald. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Ontmoetingscentrum aan de Bospol- onair werker in Rotterdam, gaat voor koor Trumpets of the Lord' verleent derstraat 10. Het grootste deel van in de dienst Adri Poortvliet bespeelt zondag 12 oktober haar medewer- het repertoire bestaat uit gospels en het orgel. Aanvang 17.00 uur, sa- king aan de Open Deur Dienst in het negrospirituals. Niels de Jong, missi- menzang vanaf 16.50 uur. Zuidpias - Ondernemers uit Zuidpias staken maandag 22 september bij de Zevenhuizense Willem-Alexander Baan de koppen bij elkaar om te praten over maatschappelijk verantwoord ondernemen. Centraal stond de nieuwe Participatiewet, die op 1 januari in werking treedt. De nieuwe Participatiewet, die van af 1 januari geldt, geeft randvoor waarden voor het mogelijk maken van banen voor mensen met een grotere afstand tot de arbeidsmarkt. Bedrijven met meer dan 25 werk nemers worden gezamenlijk verant woordelijk voor 100.000 banen. De overheid neemt 25.000 banen voor haar rekening. Tijdens de ondernemersavond in ventariseerden deelnemers welke activiteiten zij zouden kunnen la ten uitvoeren door werknemers die via de Participatiewet aan de slag kunnen. Aan de hand van concrete voorbeelden werd gedemonstreerd dat maatschappelijk verantwoord ondernemen loont. De inzet van mensen met een grotere afstand tot de arbeidsmarkt, slim werken met stagiaires en werken op locaties en tijdstippen die werknemers zelf kunnen bepalen, zou de motivatie ten goede komen en schelen in be drijfskosten. Door Erwin van 't Hof In de raadsvergadering van 23 september riep wethouder Rik van Woudenberg ondernemers op om manieren te bedenken om mensen met een beperking aan het werk te krijgen. De wethouder hoopt dat een betere relatie tussen reguliere werkgevers en de sociale werkvoor ziening Promen een oplossing kan vormen voor de toekomstige finan ciële tekorten. Alle politieke partijen gaven aan graag gebruik te willen blijven maken van de expertise van Pro men, maar dan moet er wel iets veranderen aan de manier waarop het bedrijf opereert. Frans Klovert (D66): "Zoals de meerjarenraming er op dit moment uitziet is het be drijf niet levensvatbaar. Er zal iets moeten veranderen in het bedrijf." Hoe de gevraagde creativiteit pre cies moet worden vormgegeven Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 47-jarige inwoner van Capelle aan den IJssel werd woensdag 24 sep tember betrapt op een winkeldief stal in een bouwmarkt in Nieu- is nog niet bekend. Ook Bert Doek (CU/SGP) liet zich, naar aanleiding van een informatieavond van het bedrijf, kritisch uit: "Op dit moment heb ik nog onvoldoende creativiteit gezien. Dat moet echt veranderen." Pieter Beeldman (PvdA/GoenLinks) pleitte ervoor de mensen om wie het gaat vooral niet uit het oog te verliezen. "We moeten streng zijn voor het bedrijf, maar niet de deur dichtgooien als het echt noodza kelijk is om meer geld te geven. Als het slecht gaat met de sociale werkvoorziening is niet de directeur, maar de hulpbehoevende inwoner de dupe." Op dit pleidooi werd over het algemeen instemmend gere ageerd, maar er werd wel kritisch opgemerkt dat Promen geen finan ciële carte blanche mag krijgen. Wethouder Woudenberg gaf aan dat hij de raad nauw wil betrekken bij toekomstige ontwikkelingen om trent Promen. werkerk aan den IJssel. De man probeerde zonder betaling gereed schap mee te nemen en kreeg hier voor een proces-verbaal. De ELTcollageen verlichting voor een betere huidconditie. Vermindering van rimpeltjes in het gezicht en op het decolleté; Het bindweefsel wordt gestimuleerd voor een verbetert huidbeeld; Vermindert onzuiverheden en acné, ouderdoms- en pigmentvlekken verbleken. Probeer het nu: Reiniging van het gezicht; Peeling; Activate - collageen booster; 15 min ELT verlichting; Cultivate - collageen intensifies; Zacht licht i.p.v. Botox Gezien in LINDA. 60 min. behandeling: Geniet van een heerlijke gezichtsbehandeling en ELT. Reiniging, huidanalyse, peeling, stomen, verwijderen onzuiverheden, epileren, gezichtsmassage, active-collageen intensifier, 15 min ELT verlichting, cultivate - collageen intensifier en dagverzorging. min. Beschikbare zonnebanken: Ergoline Prestige 1100-S, 880 Excellence 800 Excellence en Avant Gardes. rrralioiis OPENINGSTIJDEN: Maandag: 12:00 - 22:00 Di t/m zat: 09:00 - 22:00 Zondag: 12:00 - 20:00 I Ga naar de website en like onze facebookpagina om op de hoogte te blijven.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 21