W, GLOBAL k Familieconcert in Dorpskerk Kledingmakelaar in actie voor Mensen in Nood Thorbecke actief bij basisschoolsportdagen Welkom Open Deur dienst mmü. 4 HART VAN HOLLAND ZUIDP: 1 OKTOBER 2014 25 Natuurexcursie in Ber- kenwoudse driehoek Live avond in 't Blok Kinderkledingbeurs Meester Lalleman w?wm i Scooter inbeslaggenomen Danslessen voor kleine en grotere kinderen ■AfarUr'fl» SLAPEN IN EIGEN STIJL Complete slaapkamers De juiste matras Beter en voordeliger Bezoek aan huis Moordrecht - Stichting Torenmuziek Moordrecht organiseert voor vrijdag 3 oktober om 20.00 uur een familie concert waaraan meegewerkt wordt door Boudewijn Zwart, Alexander Paperny en Vladimir Fridman. Deze avond is een ongebruikelijke com binatie van muziekinstrumenten te horen met muziek variërend van licht-klassiek tot jazz en klezmer- muziek. Beiaardier Boudewijn Zwart bespeelt tijdens het concert een zogenaamde 'kamerbeiaard1, een instrument dat op dezelfde wijze wordt bespeeld als het carillon in de toren. Hij doet dat in samenspel met de musici Alexander Paperny op de balalai ka en Vladimir Fridman op gitaar. Voorafgaand aan het concert be speelt Zwart vanaf 19.30 uur de to renbeiaard van de Dorpskerk op het Kerkplein 12. De toegang tot het concert is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kledingmakelaar houdt van maan dag 13 tot en met vrijdag 17 okto ber samen met Sam's Kledingactie een inzamelactie. Gebruikte kle ding, schoenen en huishoudtextiel kunnen in gesloten plastic zakken worden ingeleverd op het adres Korstmos 37. De opbrengst gaat naar Cordaid Mensen in Nood. Kle ding die niet verkocht wordt via de website, doneert De Kledingmake laar aan Sam's Kledingactie. Voor meer informatie en een afspraak om kleding in te leveren: www.dekle- dingmakelaar.nl of 06-26156509. Vladimir Fridman op gitaar en Alexander Paperny op de balalaika. Rotterdam - In de Open Flof kerk aan de Flesseplaats in Rotterdam- Ommoord vindt op zondag 5 okto ber om 19.00 uur een Welkom Open Deur dienst plaats met als thema 'Is geloven afzien?'. Voorganger is dominee H.C. Mar- chand en muzikale medewerking Moordrecht/Regio - Een twee uur durende wandeling bij parkeer plaats Wellepoort in de Berken- woudse driehoek, voert deelnemers zaterdag 11 oktober door het leef gebied van zilverreigers en bruine kiekendieven. De organisatie is in handen van de Moordrechtse Mi lieuvereniging Zuidpias. De natuurexcursie start om 9.00 u bij de pont in Moordrecht, waarna het via de Snipperjagerskade 30 minuten fietsen is de Krimpener- waard in. Daarna start de wande ling, waarbij de excursieleider ook het een en ander over bomen en planten kan vertellen. Deelname is gratis. Opgeven via jeng.verhoef@ gmail.com of mmvz@gmail.com of 0182-373459. Nieuwerkerk aan den IJssel - The Frontiers, Mankes en The Empty Horse treden zaterdag 4 oktober live op in 't Blok. Deze avond is de cd-release van The Empty Horse. De deuren van 't Blok, IJsermanpad 1 gaan om 20.30 uur open, toegang 4,- euro. Moordrecht - De opbrengst van de op 7 en 8 oktober te houden kle- dingbeurs op de onderbouwlocatie van de Meester Lallemanschool aan de Middelweg 62 is bestemd voor de inrichting van het nieuwe schoolplein. De beurs wordt gehouden op dins dag van 18.30 tot 20.30 uur en op woensdag van 8.30a tot 10.00 uur. Zestig procent van de opbrengst is voor de verkoper, veertig procent voor het schoolplein. Wie kleding wil verkopen kan zich aanmel den via miranda.mak@d4w.nl of 06027067790. wordt verleend door christelijk re giokoor Adonai uit Waddinxveen onder leiding van Jan Quintus Zwart, door pianist Kees de Bruin en door fluitiste Elsemarieke den Hartogh. Arjan Breukhoven verzorgt de begeleiding van koor- en samen zang op het orgel. De samenzang begint om 18.45 uur. m Nieuwerkerk aan den IJssel/Rotter- dam - leder jaar zijn de leerlingen van Sport, Dienstverlening Et Veilig heid van Thorbecke vmbo tijdens de Basisscholen Sportdagen in touw op het onderdeel sport Et dans. Zij hel pen met opbouw en begeleiding van activiteiten en helpen na afloop ook weer bij de afbouw ervan. Ook de leerlingen van de highschool Vol leybal, Hockey, basketbal en Voetbal helpen mee. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 23-jarige scooterrijder uit Capelle aan den IJssel bleek op woensdag 17 september bij een verkeerscontrole op het Kortenoord in Nieuwer kerk aan den IJssel voor de derde keer zonder rijbewijs te rijden. De man kreeg een bekeuring en de scooter werd inbeslaggenomen. Moordrecht - Bij Zin van Bewegen is men gestart met danslessen voor kinderen in allerlei leeftijdsgroe pen. Voor kleuters van groep 1 en 2 is er een speciale dansles op de woensdag om 15.30 uur en voor de leerlingen van de groepen 3 en 4 begint de les om 16.30 uur. Kin deren vanaf acht jaar kunnen vanaf 17.30 uur lessen modern ballet volgen. Alle dansleerlingen mogen in maart meedoen aan een voor stelling in de Goudse Schouwburg. Voor meer informatie: 0182- 376177 of www.zinvanbewegen.nl. persoonlijke samenstelling ook voor tweepersoons bedtextiel en interieurstoffen zijde en satijn complete slaapkamers persoonlijke vormgeving "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak, vertelt Rutger Hofman van Slapen in Eigen Stijl. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen Bart Hofman Wim Hofman Rutger Hofman uitgebreid programma "We maken bedden en matrassen voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkinson of in geval van rug- of nekklachten. Natuurlijk ontmoeten we ook veel mensen die gewoon echt lekker willen liggen. Wat de vraag ook is, we vinden altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is al heel goed mogelijk voor 710,- euro," benadrukt Bart. "Door eigen productie zijn we ook veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstel bare modellen met verborgen hoog/laagfunctie. Het fijne voor mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." kasten op maat "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is.' Global Bedden Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur www.slapenineigenstijl.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25