Boomverzorger (Fulltime) m/v Allround Trekkerchauffeur (Fulltime) m/v bij Alexander Slapen NU aantrekkelijk geprijsd! Alexander M. VAN DER SPEK ^legaitf" design De complete topcollectie boxsprings en matrassen Topfavalitelf C' ma-fra^e-n Maximaal c^omforf Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barend recht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl slapen HART VAN HOLLAND DVERTEN 1 OKTOBER 2014 HOVENIERSBEDRIJF BV Wij zoeken: Wij bieden: Ingang Auping Plaza Wegens uitbreiding van onze M. van der Spek Hoveniersbedrijf BV Is een dynamisch bedrijf op het gebied van Groenbeheer en Groenaanleg, een marktgerichte organisatie waarbij inspelen op marktontwikkelingen en innoveren centraal staat. Verdeeld over diverse disciplines werken in totaal ca. 50 mensen voor particulieren, instellingen, gemeenten en bedrijven in de groeistad Zoetermeer en haar omgeving. Wij zoeken per direct naar: De Werkzaamheden: Je werkzaamheden bestaan uit het op veilige wijze verzorgen, verplanten, planten en verwijderen van bomen zowel handmatig als machinaal. Je voert daarnaast begelei- dingssnoei uit aan jonge- en halfwas bomen, onderhoudssnoei aan volwassen bomen. Je beoordeelt bomen op dood hout en slecht aangehechte en/of gevaarlijke takken. Je onderhoud daarnaast je machines en gereedschappen en controleert deze op veilige werking. Naast de werkzaamheden in de boomverzorging voer je ook reguliere hove nierswerkzaamheden uit. Verantwoordelijk voor: Planten en verplanten van bomen handmatig of machinaal Uitvoeren van begeleidingssnoei Uitvoeren van onderhoudsnoei Vellen en/of afbreken van bomen Uitfrezen van boomwortels Versnipperen, c.q. afvoeren van takken Praktijkervaring in het groen is een pre Communicatieve vaardigheden Een flexibele en gemotiveerde instelling Teamspeler MBO+werk en denkniveau Resultaatgericht Geldig ETW-certificaat is een pre Geen 9 tot 5 mentaliteit Hoogwerker certificaat is een pré Goede werksfeer onder de medewerkers Persoonlijke ontwikkeling door opleiding Markt conform salaris Doorgroeimogelijkheden De Werkzaamheden: Als trekkerchauffeur rij je met diverse trekkers waarmee uiteenlopende werkzaamheden worden verricht. Je doet o.a. aan grondbewerking en verzorgt het transport van materi aal en materieel zoals bestrating, beplanting en kraanmachines. In je werk let je op de veiligheid en rij je zo zuinig mogelijk. Ook informeer en overleg je met de planning en organiseert zelf de transportritten. Daarnaast voer je het basis onderhoud uit aan de trekker en verzorg je de urenadministratie. Wij zoeken: Kennis en/of werkervaring met landbouwmachines Met een agrarische achtergrond In bezit van een geldig trekkerrijbewijs Een flexibele en gemotiveerde instelling In teamverband zelfstandig kunnen werken Bereidheid tot het volgen van cursussen en/of opleiding Klantvriendelijke instelling Wij bieden: Goede sfeer onder medewerkers Persoonlijke ontwikkeling door opleiding Markt conform salaris Doorgroeimogelijkheden Interesse? Reageer naar: M. van der Spek Hoveniersbedrijf BV T.a.v. Hendrik-Jan Konijn Hogeveenseweg 51, 2731 LB Benthuizen Tel: 0172-583056 Email: info@mvdspekhoveniers.nl Website: www.mvdspekhoveniers.nl PUU N Volg ons op ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 28