Lezing Sereen Uitvaartbegeleiding Wooncafé met alle informatie over woningtransacties Volgende week opent Van der Spek Voordeel Tuincentrum zijn deuren PR4 wijzigt bedrijfsnaam in Otto regelt het VERZEKEREN HYPOTHEKEN HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 24 SEPTEMBER 2014 OTTO BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Petra Verschoor van Sereen Uitvaart begeleiding verzorgt op dinsdag 7 oktober van 19.30 - 21.30 uur de lezing 'Persoonlijk vormgeven van een afscheid en wat kost een uit vaart'. Steeds meer mensen denken na over hoe zij hun eigen uitvaart of de uitvaart van een geliefde willen vormgeven. Om bewust te kunnen kiezen is het van belang te weten wat er allemaal mogelijk is. In wel ke sfeer kun je het afscheid laten plaatsvinden. Hoe geef je woorden aan herinneringen en gevoelens. Mag je ook kiezen voor een mand of een wade met opbaarplank in plaats van een kist? Mag je je ei gen auto als rouwauto gebruiken? Schrijf jejewensenopenmetwie bespreek je die? En wat kost een uitvaart en welke verschillende soorten verzekeringen zijn er. Sereen Uitvaartbegeleiding vindt het belangrijk dat wensen, moge lijkheden en budget in balans zijn, óók bij een uitvaart. Voor een brui loft en de geboorte van een kind is het vanzelfsprekend dat men zich van tevoren oriënteert. Waarom zou dat niet gebeuren voor een uitvaart? Veel informatie over mogelijk heden en alternatieven rond de uitvaart zullen worden belicht en begrippen als 'Stilstaan bij' en 'in spiratie opdoen' vormen de sleu telwoorden. De deelname is gratis en aanmel den kan via info@sereenuitvaart.nl of telefonisch via 0180-397070. Locatie: Ontmoetingsruimte van de St. Joseph Parochie, Kerklaan 20 te Nieuwerkerk aan den IJssel en de inloop is vanaf 19.15 uur. Meer info: www.sereenuitvaart.nl. Zevenhuizen - Perdijk ERA Makelaardij, notaris van der Hammen en Veerman Financieel Adviseurs organiseren donderdag 2 oktober tussen 19.30 en 21.30 uur opnieuw het Wooncafé aan de Dorps straat 200 in Zevenhuizen. In de achterliggende jaren is geconstateerd dat er verrassend veel vragen bij woningbezitters leven over alle mogelijke zaken en transacties rondom de eigen woning. Dit Wooncafé is dan ook bedoeld voor iedereen op de woningmarkt en zeker niet al leen voor starters. Er kunnen vragen gesteld wor den over aan- en verkoop van een woning, (over) sluiten van een hypotheek, verhogen van een hy potheek, schenken en erven rondom de woning, fiscale vragen, verzekeringsvragen et cetera. Eerdere edities van het Wooncafé zijn steeds een groot succes geweest en bezoekers vonden het bij zonder prettig om op een ontspannen manier te kunnen praten over de diverse onderwerpen die betrekking hebben op de eigen woning. Het Woon café biedt de mogelijkheid om vragen te stellen aan notaris Van der Hammen, Perdijk ERA Make laardij en de hypotheek- en verzekeringsadviseurs van Veerman financieel Adviseurs. Deze avond is een goede voorbereiding op de Open Huizen route van 04 oktober, ledereen is welkom en de organi satoren nodigen iedereen uit om vrijblijvend langs te komen. Moerkapelle - Wanneer je alweer een poosje als bedrijf werkt onder een bepaalde naam en de mensen weten je te vinden, dan verander je niet zomaar van naam. En toch heeft PR4 Financiële Diensten uit Moerkapelle dat aangedurfd. Wij hebben aan directeur Robert Otto gevraagd naar het waarom van deze stap. 'Er zijn twee heel goede redenen voor, vonden wij. Op de eerste plaats omdat we vonden dat de toevoeging "financiële diensten" niet duidelijk genoeg was. Te vaag. Daarom hebben wij dat gewijzigd in 'verzekeren hypotheken". Dat is duidelijke taal en bovendien is het in de praktijk ook het grootste deel van ons werk. Natuurlijk kan iedereen ook terecht voor sparen, krediet, lijfrente enz.' Akkoord, dat is één goede reden, maar nu de naam zelf. Niet he lemaal toevallig Otto, denken wij. 'Beslist niet, zegt hij lachend, ik ben zo vrij geweest mijn eigen achternaam te gebruiken. Daar door wordt het allemaal wat persoonlijker. Hij ligt ook lekker makkelijk in het gehoor. Maar we hebben er nog iets aan toege voegd. Wat vinden onze klanten nu echt belangrijk? Ze weten heus wel, zoals iedereen, dat een verze kering of een hypotheek afsluiten geld kost. Maar wat iedereen nóg belangrijker vindt is, dat we er zijn als het werkelijk nodig is. Als de nood aan de man is, er snel ge handeld moet worden, oplossin gen zoeken en vinden. Daarom is onze aanpak onze 'slogan' gewor den: Otto regelt het. Drie simpele woorden, maar daarin ligt beslo ten wat wij voor onze klanten wil len betekenen. Meer info: www.ottoregelthet.nl E info@ottoregelthet.nl of T 079 5933967. Inmiddels zijn de voorbereidingen voor de opening in volle gang en wordt het tuincentrum ingericht met potten, manden, decoratie artikelen, sfeerartikelen, tuin- en kamerplanten. Medewerkers van Van der Spek maken overuren om alles op tijd in de schappen te plaatsen. "De sfeer zit er goed in", aldus Albert, die verantwoordelijk is voor de voorraad en inrichting. "We hebben er met elkaar al jaren naar uit gekeken en nu het zover is, zijn we razend enthousiast om er iets leuks van te maken en onze klanten te verrassen." Arie, al jaren het gezicht van de tuinafde- ling en altijd in voor een praatje: "We blijven onze klanten ver rassen met leuke prijsjes en een steeds wisselend aanbod. We zijn blij dat we nu in de winter binnen kunnen werken en vooral onze ka merplanten en decoratie artikelen beter kunnen presenteren." Nog even geduld en de deuren van het nieuwe voordeel tuincentrum gaan voor u open....! Van der Spek Groente, fruit en tuin, Bredeweg 116, T:018-631511 www.spekvoordeel.nl Zevenhuizen - Na een jarenlange voorbereiding is er aan de Brede weg in een paar maanden tijd een heus tuincentrum verrezen. Het nieuwe Voordeel tuincentrum Van der Spek wordt op woensdag 8 ok tober geopend.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29