mJ GRATIS ELEKTRISCHE \?»1 Nieuwe herfst- en winter-trends tijdens Herfstdagen bij Groencentrum Sonneveld Vertrouwd verbouwen met Klussenier Fred Verlaan Tot 50% korting op showroom modellen 25% korting op openslaande deuren Gratis aandrijving op f sectionaaldeuren AB TECHNIEK .GARAGEDEUREN Fred Verlaan Tel. 0182-61 13 73 Mob. 06 - 21 81 78 89 www.klussenier.nl HARTVAN HOLLAND WOON SPi I 1 OKTOBER 2014 Heliumstraat 280,2718 RS Zoetermeer Telefoon 079 - 360 12 20 Fax 079-360 12 21 Website www.degaragedeur.nl Boskoop - Leuke ideeën met winter- vaste planten, leren hoe je een bollen- mand op de juiste manier moet vullen of gewoon nieuwe decoratie-ideeën opdoen. Tijdens de Herfstdagen bij Groencentrum Sonneveld op vrijdag en zaterdag 3 en 4 oktober is er weer een gezellige kramenmarkt waar je crea tieve inspiratie kan opdoen en heerlijk kan rondsnuffelen. "Dit is al de twaalfde keer dat we de Herfstdagen organiseren", vertelt Arjan van Groencentrum Sonneveld. "leder jaar is het weer een groot succes!" Heel veel mensen komen een kijkje nemen. "Voor de workshops moet men zich van te voren opgeven, want anders kun nen we de toeloop niet aan. Kinderen kunnen wel gewoon aansluiten bij de workshops." Op het podium in de winkel worden wisselende demonstraties gege ven. Verder staan er kramen met onder andere wijn, sieraden en zelfgemaakte meubelen en toont Groencentrum Sonneveld natuurlijk zijn eigen nieuwe collectie. "We hebben bijvoorbeeld de nieuwe collectie potten en vazen van BRYNXZ binnen." Ook zijn er speciale aanbiedingen en acties te vinden op de kramenmarkt. Tijdens de markt worden ook oliebollen verkocht voor Roemenië en prijzen uitgereikt voor de zonne bloemenwedstrijd en de kleurwedstrijd. 's Middag en 's avonds zijn er verschil lende optredens van het Seniorenorkest, de Uitblazers en het Viswijvenkoor uit Gouda. "Het wordt weer heel gezellig en er is van alles te doen voor jong en oud", aldus de organisatie van de Herfst dagen. "Kom kijken op 3 en 4 oktober!" Groencentrum Sonneveld, Zijde 141, Boskoop. T: 0172-462647 www.groencentrumsonneveld.nl Waddinxveen - Bent u op zoek naar een veelzijdige vakman aan wie u met een gerust hart uw verbouwing, renovatie, onderhoud en andere bouwwerkzaamhe den in en rond het huis kunt toevertrou wen? De Klussenier Fred Verlaan staat u met raad en daad bij. Hij regelt voor u de complete verbouwing. Van levering van materialen en inhuur van collega s tot het moment dat uw woonwens wordt opge leverd houdt hij de regie in eigen hand. Lekker makkelijk dat u slechts één aan spreekpunt heeft die alles voor u regelt. Al acht jaar is Fred Verlaan werkzaam als Klussenier. Samen met zijn zoon Pim voert hij de werkzaamheden van uw klus uit. "Voor de winter kunnen wij de zolder isoleren, maar ook voor bijvoorbeeld de verbouwing van uw badkamer of toilet kunt u bij ons terecht." Fred regelt alles van A tot Z voor de klant. "En dat vinden de mensen erg prettig. Eén aanspreek punt waarmee je alles kan communiceren. Maar ook het feit dat we alles zelf doen, scheelt enorm in tijd. Ik kan zelf de plan ning maken." In het kader van Oktober Woonmaand heeft Klussenier Fred Verlaan een mooie aanbieding: Naast het verlaagde BTW- tarief geeft hij tijdelijk ook nog eens tien procent korting op de arbeidskosten. Dus pak uw kans als u een klus te klaren heeft: Voor alle werkzaamheden, ook de klei nere, is Fred Verlaan uw partner. Neem contact op voor een vrijblijvende offerte. www.klusbedrijfverlaan.nlT:06- 21817889, f.verlaan@klussenier.nl GARAGEDEUREN

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35