Beleef Pure... De huls van het interieur AkzoNobel by Flexa ColorLab HARTVAN HOLLAND I WOON SPECIAL I 1 OKTOBER 2014 11 Dé verfzaak voor een professioneel resultaat! Dorpstraat 80 Waddinxveen Telefoon (0182)617596 www.visserenzn.nl U facebook.com/visserenzn Een huis dat voelt als thuis. Je bereikt het wanneer iedere ruimte jouw persoonlijkheid weerspiegelt. Laat de verven van Pure by Fiexa Colour Lab® voor je spreken. Deze kwalitatieve verflijh biedt een prachtig palet tijdloze kleuren die alle zintuigen strelen. let s colour draagt namelijk bij aan de kwaliteit van de lucht. Daarin zijn fijne stofdeeltjes aanwezig die we inademen en die zo in longen en bloedsomloop terechtkomen. Bij een harde vloer heeft het stofvrij spel: de deeltjes hechten niet op de grond en waaien daarom telkens op. Met tapijt is dat anders, in het bijzonder met dat van Desso. DESSO Airmaster® for Home is uitgerust met speciale garens die stof deeltjes tot acht keer beter vasthouden dan een gladde vloer en vier keer beter dan gewoon tapijt. Dat is opgelucht ademhalen als de kinderen op de vloer spelen of wanneer je je yogaoefeningen uitvoert. ker licht, terwijl de zon en nieuwsgierige blikken nog steeds geweerd worden. De Begna-gordijnen van Eijffinger hebben een strakke uitstraling en zorgen voor een subtiele lichtinval. Tegenwoordig is dat niet meer nodig, maar vergeet daarom niet wat behang voor je huis kan doen. Je maakt in één keer een groots stijlgebaar, ook al behang je maar één muur. Heb je gekozen voor een neutrale inrichting maar wil je wel eens wat anders? Met de felgekleurde bloemen uit de Raval-collectie van Eijffin ger is het binnen een handomdraai lente in huis. In combinatie met een kleurrijke kussens en een boucherouite kleed op de vloer wordt het voorheen witte interi eur opgefleurd. Wil je wel kleur maar liever binnen een rustig kleurenpalet? Met Raval-behang in verschillende tinten blauw integreer je dessin en kleur zonder dat de muur overheerst. Op de vloer Je sport, eet gezond en streeft een gezonde levensstijl na? Dan is het goed ook eens aan de vloer te denk en. Die Ni isser zzdPo Op de muur Door het gebruik van kolen- en turfka- chels was het vroeger noodzakelijk ieder voorjaar met de grote schoonmaak een fris behangetje op de muur te plakken. Een huis biedt bescherming tegen de elementen; het interieur is een veilige plek met in elke hoek een bijzondere herinnering. De meubels en accessoires weerspiegelen je persoonlijke smaak, maar hoe zit het met de huls van het interieur? De stijlmakers die je niet vaak wisselt, maar die van grote invloed zijn op de sfeer en het binnenklimaat. Kijk eens kritisch om je heen: wat ligt op de vloer, wat zit er op de muur en wat hangt er voor het raam en aan het plafond? Je kunt net zo veel versiersels kopen als je wilt, als het met de huls niet goed zit, wordt het nooit wat. We nemen de basis voor een mooie kamer onder de loep. Voor het raam Is je huis niet uitgerust met hoge pla fonds? Dan kunnen zware gordijnen de woonkamer wat bedompt maken. Met luchtigere raambekleding houd je het lek-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41