l ">spuzzt: öjw Bij Intratuin is het elke dag dierendag HJ (v)w T3nr; OpMng EEN VLINDER VOL VERBORGEN DIEREN E'MRll" 47 Pijnacker - Zaterdag 4 oktober is het weer dierendag. Ofu een hond of kat heeft, een konijn of cavia, vissen of een hamster, u vindt alles voor uw huisdieren op de dierenafdeling van Intratuin. Intratuin is gecertificeerd bij stichting Dierbaar, een keurmerk speciaal voor dierenspecialisten. De enthousiaste medewerkers kunnen u adviseren over de juiste voeding, het juiste hok en een goede ver zorging van uw huisdier. En heeft u speciale vragen of heeft uw dier misschien klachten? Ga niet meteen naar de dierenarts, maar vraag het aan de gespecialiseerde werknemers van Intratuin. Zij hebben allemaal een opleiding dierenverzorging en veel kennis van zaken. Uw dier mag mee de winkel in. Eigenlijk is het bij Intratuin elke dag dierendag! Jurgen de Jong, leidinggevende die renafdeling: "Voor dierendag heb ben we een folder met leuke acties en mooie aanbiedingen. Daarnaast kunnen de klanten op 4 oktober hun huisdier laten fotograferen. Het hele jaar door hebben we regelmatig demonstraties, lezingen, shows en workshops. Dr. Woof komt op 23 oktober weer langs om huisdieren in te enten. Via Facebook is te volgen wat er wordt georganiseerd. Ons team bestaat uit zes mensen, en in het vijverseizoen hebben we er nog een vijverspecialist bij", vertelt Jurgen. "We houden onze kennis up-to-date, zodat we veel weten over de artikelen in de winkel. We hebben allemaal onze eigen speci alisatie en vullen elkaar daardoor goed aan." Huisdieren mogen mee de winkel in. "Het is goed om de dieren te zien. Dan kun je goed adviseren, maar bijvoorbeeld ook meteen een halsband passen." Als er een cavia of konijn wordt verkocht, belt een medeerker twee weken later de klant op om te vragen of alles goed gaat en of er nog vragen zijn. "Dat wordt erg gewaardeerd. Je krijgt meteen enthousiaste verhalen en we kunnen altijd nog wat extra advies geven!" Meneer Thepass uit Delft loopt met een boodschappenmandje over de afdeling met aquariumartikelen. "Ik heb levend voer en een drijfsteen- tje gekocht voor mijn aquarium en zie net dat ze een nieuw soort lampen hebben. Jammer dat ik dat nu pas zie want ik heb net een andere lamp gekocht." Hoewel hij niet altijd alles vindt voor zijn aquarium, vindt hij het assortiment van Intratuin erg ruim. "De kennis van de medewerkers is erg goed." Ook over de service is hij goed te spreken. Sabine van der Vaart is met haar zoontjes Lars en Benjamin bij de konijnen aan het kijken. "We hebben zelf geen huisdieren, maar de kinderen willen altijd even bij de dieren kijken als we bij Intratuin zijn!" Ze vindt de dierenafdeling een mooie afdeling, vooral ook door alle levende dieren die er zijn. "Het ziet er goed verzorgd uit en zo te zien hebben ze een groot doot Piet VeejyStta Het is 4 oktober dierendag en in het kader daarvan deze prijspuzzel. Breng de letters uit de genummerde vakjes over naar de gelijk genummerde vakjes in het balkje. De oplossing is een oud gezegde. Onder de goede inzendingen worden cadeaubonnen van de Intratuin verloot van 100 euro (eerste prijs), 50 euro (tweede prijs) en 25 euro (derde prijs). De prijzen zijn beschikbaar gesteld door Intratuin Zuidpias. Stuur de oplossing uiterlijk 8 oktober naar: redactie@hart-van-holland.nl onder vermelding van 'Puzzel' of stuur per post naar Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen. Vermeld bij u inzending uw naam, emailadres en telefoonnummer. 14 15 13 14 14 11 12 16 1 Zijn tranen zijn 'nep.' 2 Schreeuwende oerwoudbewoner. 3 Roofdier in de kou. 4 Rover van papier. 5 Computerknager. 6 Slim dier. 7 Roep van de voerman 10 14 11 10 8 Water bij Amsterdam. 9 Luiaard. 10 Dier om over te lopen. 11 Vies varken. 12 Kunstzinnige slang. 13 Spaanzame zwemmer. 14 Moeder van jonge sporters of scouts 15 Babyverzorger

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47