Igorsma Vormgever dtp-er Gratis naar de dierenarts op zaterdag 4 oktober bij Dierenwinkel Moordrecht HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 1 OKTOBER 2014 55 1 sma media is op zoek naar een Werkweek: L Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Moordrecht - Tijdens Wereld Die rendag op zaterdag 4 oktober or ganiseert Dierenwinkel Moordrecht een gratis consultmiddag. Van 14.00 tot 16.00 uur staat erkend dierenarts van Dierenkliniek Ze venhuizen, dokter Maarten, voor u klaar om alle huisdieren en hun ei genaren op weg te helpen met een gratis preventief onderzoek. U kunt bij hem terecht voor de gezond heidszorg van uw gezelschapsdier. Hij onderzoekt en behandelt waar nodig uw hond, kat, konijn, cavia, fret of ander huisdier. De dierenarts geeft advies, knipt (indien nodig) nagels bij en maakt eventueel een nieuwe afspraak, maar voert geen aanvullende onderzoeken of andere behandelingen uit. Wel kunt u uw huisdier voor een speciale prijs la ten inenten deze dag. Geef dit op vóór 3 oktober a.s. en om welk dier het gaat via: dwmoordrecht@zig- go.nl of 06 28897625. Team Dierenkliniek Zevenhuizen www.dierenkliniekzevenhuizen.nl wanneer u een dierenarts zoekt die zich echt inzet voor uw huis dier. Dierenwinkel Moordrecht is gevestigd aan de Vissersteeg 1 te Moordrecht. ...huisdierplezier be gint hier! media Functiebeschrijving: Elgersma media zoekt een vormgever/ dtp-er die zich houdt met het vervaardigen en bewaken van huisstijlf campagnes en alle voorkomende werkzaamheden. Kennis en vaardigheden: Wij zoeken een vormgever dtp-er, die uitstekend thuis de wereld van Photoshop, Illustrator en Inde de hoogte van de ontwikkelingen in het va kg grafische industrie en vindt het leuk hieraan een bijdrage tr leveren iign. Je ben e-bied van de Profiel: - Creativiteit - Flexibiliteit - Klantgerichtheid Organisatietalent - Stressbestendigheid Het betreft een fulltime functie Solliciteren: Sollicitatie', kunnen gestuurd worden n;iar: Elgersma media Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen of mail naar rutger&elgersmarnedia.ni Voor meer informatie: telefoon 0180 632289

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55