mm Heren verliezen punt op eigen veld Open Dag Langlaufvereniging Gouda Nipt verlies BCN bij Dropshot Moerkapelle verliest van medekoploper Belangrijke overwinning voor CKV 010-522 27 90 www.uitvaartverzorgingvandenbogerd.nl HART VAN HOLLAND-1 I 1 OKTOBER 2014 &7 Hockey Badminton Voetbal Korfbal Uitvaartverzorging - f\ Nieuwerkerk aan den IJssel - De heren van De IJssel hebben zondag 28 sep tember hun eerste puntverlies geleden. Op eigen veld kwam de ploeg niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Het was een vreemde wedstrijd op sportpark Dorrestein. Hoewel De IJssel de hele wedstrijd heer en meester was, lukte het de ploeg niet om te scoren. De gasten uit Dordrecht lieten van af het begin merken genoegen te nemen met een gelijkspel en tot de rust pakte het plan van Dordrecht goed uit. De IJssel kwam niet tot scoren, hoewel het wel mogelijk heden kreeg. Na rust eenzelfde spelbeeld. De IJssel domineerde, maar kwam niet tot scoren. Der tien strafcorners en een bal op de paal leidden niet tot een tref fer. Door een onoplettendheid in de Nieuwerkerkse defensie kwam Dordrecht op een 0-1 voorsprong. In de allerlaatste minuut, nadat de scheidsrechter al had afgefloten, was het Jim Dronk die uit de veer tiende strafcorner een punt wist te redden voor de IJssel. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste team van BCN speelde zon dag in Den Haag tegen Drop Shot. De heren maakten geen kans in hun dubbel, maar de dames won nen in een driesetter hun dubbel. Stefan Broeren pakte in de eerste heren single net niet de winst te pakken maar Marsha Nieuwland wel. Ook Auke Veenstra en Da- vina Pouwelse verloren hun sin gle. Broeren en Pouwelse wonnen hun mix overtuigend, maar Veen stra en Nieuwland gingen in een spannende driesetter ten onder. Uitslag 3-5. BCN's tweede team, dat op het zelfde niveau in de vierde divisie speelt, haalde thuis hard uit: Met 8-0 werd gewonnen van TSF'57. Overige uitslagen: winst voor BCN3: 5-3, BCN 9: 4-4, en verlies voor BCN5: 3-5, BCN 6: 3-5, BCN 7:5-3, BCN 8: 3-5, BCN 11:3-5. Gouda - Langlaufvereniging Gouda houdt zondag 5 oktober Open Dag op het buitenterrein van het Groen- hovenbad aan het Tobbepad 4. Hier is een kunststofbaan aangelegd met een parcours van 1,5 km aan loipes met zeven heuvels, een skatebaan en mogelijkheden voor het oefenen van biatlon. Tijdens de Open Dag, van 12.00 tot 15.00 uur, kan men kennisma kingslessen volgen voor langlaufen, skiken, rolskiën en nordicwalken. Voor meer informatie: www.lang- lauf.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu werkerk boekte afgelopen zaterdag een belangrijke zege op SDO. De belangen waren groot, promo vendus SDO was de competitie met twee zeges goed begonnen en stond op vier punten. Nieuwerkerk stond met twee punten uit vier du els twee punten achter op SDO. Aanvallend liep het niet zoals ge wenst maar Ruben Datema en Tim Nome hadden hun vizier wel op scherp staan. Zo stond het na een kwartier 6-4. Vanaf dat moment overheerste de defensie van Nieu werkerk. Na een 8-8 ruststand nam de ploeg van Simons en Verbeek al snel een voorsprong in de tweede helft (8-11). Dit gaatje werd bij 12- 16 en 13-18 zelfs uitgebreid. Eind stand 15-18. Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag 27 september thuis tegen medekoploper IFC. Al snel bleek dat IFC niet voor niets aan kop staat, het zette stevig druk en Moerkapelle kwam daar maar moeilijk onder uit. Slechts enkele aanvalspogingen en een rush van middenvelder Jaron van Dommele gaven soms enige verlichting. Moerkapelle hield 35 minuten stand. Een goede pass mid dendoor bracht de spits van IFC in stelling, en die passte de bal met een lobje keurig over uitkomende keeper Johan Klomp. Een gemak kelijk gegeven vrije trap op de rand van het strafschop gebied luidde enkele minuten voor rust de defini tieve voorsprong voor IFC in. De bal raakte een speler in de muur en ver dween net buiten voldoende bereik van keeper Klomp in het net. Moerkapelle begon de tweede helft aanvallend. Een kopbal van Tim Koorevaar ging net naast en een vrije trap met de muur op veel te korte afstand ging net over. Na ruim een kwartier spelen kreeg IFC een vrije trap waarbij de bal hard in de muur werd geschoten. Handsbal was de beslissing en IFC kreeg een vrije trap op de rand van het straf schopgebied. Ook deze werd bin nengeschoten. Eindstand: 0-3. Uitvaartverzorging van den Bogerd, ook vaak genoemd als de drie dames uit Bleiswijk: Marian, Jeanne en Joke, een gedreven team met één missie, een onvergetelijke uitvaart tot in de puntjes te regelen. Wij vinden het nog steeds bijzonder dat wij mensen mogen bijstaan in momenten van verslagenheid, verwar ring en verdriet als zij definitief afscheid moeten nemen van een dierbare. Eigenbeleving van Marian: Het klinkt een ieder misschien raar in de oren maar mijn werk is het mooiste werk wat er is.Samen met mensen die in een hectische periode van hun leven jou het vertrouwen geven en je heel dicht bij laten komen om samen met hen een mooie uitvaart voor te bereiden. En als de nabestaanden aan het eind van de uitvaart met een tevreden gevoel terug kunnen kijken op deze dagen dan ben ik dank baar dat ik daaraan heb mogen bijdragen. Persoonlijk en vertrouwd: Marian, Jeanne of Joke komen bij u op bezoek om met u als nabestaanden de uitvaart tot in details door te spreken. Zij blijft dan ook die dagen uw vertrouwde aanspreekpunt. Het afscheid: Het opbaren van de overledene kan plaatsvinden in ieder willekeurig rouw- centrum. Wij hebben de ervaring dat het opbaren thuis in uw omgeving een meerwaarde kan zijn. Thuis opbaren is een plekje waar een ieder op zijn eigen manier afscheid kan nemen zonder dat er anderen om heen staan. De onderlinge contacten worden versterkt en het verdriet en herinneringen worden deze dagen met elkaar gedeeld. Rouwkaarten en rouwboeketten: Wij hebben een breed assortiment rouwkaarten maar als u een andere afbeelding op de kaart wil hebben dan is dat ook mogelijk of het nu een afbeelding is van uw dierbare, of een zonsondergang of een andere mooie foto dit is allemaal mogelijk. Bij onze bloemist "In Memoriam" kunt u ook zelf uw rouwboeket samen stellen, maar ook is het mogelijk om zelf daar het bloemstuk te maken, u behaald dan samen met onze bloemist een mooi resultaat en een goed gevoel. Bij uitvaartverzorging van den Bogerd is het mogelijk gemaakt in overleg met onze vervoeder om zelf uw dierbare te rijden met de rouwauto op de dag van de uitvaart. Vroeger bracht hij/zij mij overal naar toe: naar school, sportvereniging ziekenhuis. Nu zijn de rollen omgekeerd, tweemaal in de week naar het ziekenhuis voor een behandeling was een vast ritueel. Maar wat er ook gebeurd, nu rij ik ook zijn haar laatste rit. Vraag aan onze uitvaartleidsters wat de mogelijkheden zijn. Dragen: Dragen van de overledene kunt u uit handen geven aan onze dragers-vereniging, maar wat is er mooier om met eigen familieleden je dierbare nog eenmaal zelf te rijden of te dragen in een kerk, crematorium, of begraafplaats. Tegenwoordig wordt er voor het overlijden met ons contact opgenomen om alles in alle rust door te praten wat de wensen en de mogelijk heden zijn. Neem gerust contact met ons op, wij komen vrijblijvend bij u langs voor een gesprek. dag en nacht bereikbaar Ireneweg 17 2665 AN Bleiswijk E.mail: info.uitvaart@kpnmail.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 67