Zuidpias Welke informatie kunt u verwachten? Formido JUMPER RAADS INFORMATIE GEMEENTEPAGINA WEEK 40 HART VAN HOLLAND MEENTEN t 1 OKTOBER 2014 gemeente Zorg, werk en jeugd: er gaat wat veranderen in hulp en ondersteuning Flostouw Fokker Country Balance Topper Beukensnippers Kingcorn Jumper Nieuwerkerk aan den IJssel (in Formido) Maalderij 2 T: 0180 - 39 00 55 www.jumper.nl deco booklet fa diersiAper Op 1 januari 2015 is onze gemeente verantwoordelijk voor de uitvoering van nieuwe wetten. Het gaat om de Wet maatschappelijke ondersteuning Participatiewet. Veel informatie vindt u nu at op internet. Komende tijd krijgt u nog meer informatie. Via tv, radiospots, internet, cliëntbrieven en kranten. De informatie komt van verschillende organisaties. Niet alleen de gemeente gaat u informeren, maar ook het ministerie, de zorgaanbieders, het UWV, de Sociale Verzekeringsbank en andere partijen. In het onderstaande schema* zetten we de belangrijkste momenten - die bij ons bekend zijn - voor u op een rij: Informatie Waar Wanneer Voor wie Start campagne 'Hoe verandert mijn zorg?' -www.hoeverandertmijnzorg.nl - Folders - Spots radio en televisie -Toolkit Najaar Inwoners, cliënten Zorgverleners CAK Helpdesk Het Centraal Informatiepunt CAK (Centraal Administratie Kantoor) beantwoordt algemene vragen. Het verwijst bellers met individuele vragen door naar gemeenten, zorgverzekeraars en CIZ. Landelijk telefoonnummer (nummer nog niet bekend) Najaar Inwoners Gemeentelijke informatiekrant - bewaarexemplaar - Huis aan huis bezorgd - Website www.zuidplas.nl Week 44 (eind oktober) Inwoners, cliënten Gemeentelijke beeldcampagne (postersl - Abri's en driehoeksborden - Lokale omroep - Afvatwagen gemeente -Dorpshuizen -Website -Krant - Sportverenigingen Week 44 en 45 Inwoners Informatie over Participatiewet, Wmo, Jeugdhulp, Sociaal Team, Cliëntondersteuning Hart van Holland Najaar Inwoners Informatiebijeenkomsten Wmo. Cliënten ontvangen uitnodiging per brief of via aankondigingen inde krant en www.zuidplas.nl In de dorpen Na 1 oktober Cliënten/inwoners De gemeente ontvangt in delen de gegevens van cliënten jeugd hulp. Zodra die gegevens binnen zijn, ontvangen de cliënten meer duidelijkheid over jeugdhulp in 2015. Persoonlijk geadresseerde post Voor 1 december 2014 Cliënten Jeugdhulp (PGBl Cliënten wachtlijst Jeugdhulp Cliënten nieuwe aanvraag Vragen en antwoorden - www.zuidplas.nl - Via centraal telefoonnummer en e-mailadres (nadere informatie volgt) Week 44 Inwoners, cliënten Informatiehoek Hal gemeentehuis Doorlopend Inwoners Meldpunt Mezzo - Telefoonnummer 0900-2020496 - www.meldpuntmantelzorg.nl - www.jong-zorgen.nl Sinds juli 2014 Mantelzorgers Besluitenlijst raadsvergade ring 23 september 2014 1. Rv Begroting Promen 2015 De raad heeft conform het voor stel besloten met inachtneming van een amendement en motie. Stemming: De raad stemde unaniem in met het amendement, voorstel en de motie. 2. Rv Subsidiebeleid in de gemeente Zuidpias De raad heeft conform het voor stel besloten en de aanbevelingen uit het rapport overgenomen. Stemming: De raad stemde una niem in met het voorstel. 3. Rv Technische kredietaanpas sing investeringsproject brug- verbinding Eendragtspolder De raad heeft conform het voor stel besloten en ingestemd met de kredietaanpassing inves teringsproject brugverbinding Eendragtspolder. Stemming: De raad stemde una niem in met het voorstel. Diverse hondenspeeltjes. Bijvoorbeeld Flossy touw camouflage. Kattenvoeding, zak a 10 kilo in diverse varianten. In grof en fijn. Zak a 50 liter. Gemengd konijnenvoer. Zak a 4 kilo. Aanb.ed.ngen zijn geldig zolang de voorraad strekt en niet geldig in combinatie met andere acties. Prijs-, model- en kleurwijzigingen voorbehouden. Aanbiedingen alleen geld^jNumperN^^ 4. Rv Keuzes ontwikkeling sociale teams De raad heeft conform het voorstel besloten en gekozen de sociale teams te implementeren. Stemming: De raad stemde una niem in met het voorstel. Raadsvergaderingen kunt u live volgen via ,j de blog op omroepzuidplas.nl. Wijzigingen voorbehouden. De Rijksoverheid geeft meer taken aan gemeenten SUPERSTUNT^ BUI nieuwerkerk nu slechts nu slechts www.formido.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 7