Grenzeloos Wonen De woonmogelijk- heden in Zuidpias Moerkapelle Moordrecht Thuiskomen in Moordrecht Nieuwerkerk aan den IJssel Nu de woningmarkt in beweging is en de rente voorlopig laag blijft, is het interessant om te kijken naar nieuwe mogelijkheden. Een goede woning, voor een mooie prijs. In een dorpse ambiance, maar toch vlak bij de stad. Binnen een half uur van Utrecht, Den Haag en Rotterdam. En volop keuze, in ieder dorp! Ontdek de mogelijkheden van Zuidpias. Alle nieuwbouwprojecten op de kaart kunt u ook vinden op de Woonbeurs. U kunt daar meer informatie krijgen over onder andere de planning van de bouw en de variatie in woningtypen. De Jonge Veenen Ten oosten van Moerkapelle, met uitzicht over de polder, worden in de nieuwe wijk De Jonge Veenen, verdeeld over 3 fasen, zo'n 500 woningen gebouwd. De verkoop van het eerste deel van deze wijk is zeer succesvol verlopen. Er zijn nog slechts een aantal woningen beschikbaar van de in totaal 136 herenhuizen, hoekwoningen, twee- onder-een kap woningen, vrijstaande woningen en bouwkavels. De woningen zijn uitgevoerd in een rijk gedetailleerde jaren 30 architectuur met een grote variatie in woningtypen. De prijzen zijn zeer betaalbaar en hierdoor ook ge schikt voor starters op de woningmarkt. Vijfenveertig van deze woningen zijn via Woonpartners Midden-Holland als huurwoningen beschikbaar. Dit eerste gedeelte van de wijk wordt gebouwd rondom een park. De parkeer plekken zijn zoveel mogelijk aan het straatbeeld onttrokken. Het centrum van Moerkapelle, dat de laatste jaren is gerevitaliseerd, bevindt zich op 5 minuten loop- en fietsafstand. De wijk grenst aan een sportcomplex met een tennisvereniging en een voetbalvereni ging met vernieuwde voetbalvelden en - accommodatie. De nieuwe wijk bevat ook ruimte voor een brede school. Inmiddels zijn de voorbereidingen voor de tweede fase van deze wijkzo'n 200 woningen, begonnen. Op de Woonbeurs vindt u meer informatie over deze fase en kunt u uw interesse kenbaar maken. Projectontwikkelaar: VOF Vosplan (Vosplan Vastgoedontwikkeling B.V. en Vastgoed Batenburg B.V.) Makelaars: Gouwestad Makelaardij (0182-636021), Perdijk ERA Makelaardij (0180-631655) en De makelaars (079-3238838) De Schapenweide In het centrum Moerkapelle, aan de De Jonge Veenen De Schapenweide Prinsessenkwartier De Brinkhorst Wonen aan de Kerklaan Esse Zoom Laag Villapark Ringvaartstaete 8 Zevenrozenhof 9 Groot Swan la 10 Diverse kavels: Oranjestraat Zevenrozenhof Burgermeester Klinkhamerweg rand van de schapenweide, worden 7 ruime rolstoelvriendelijke senioren woningen ontwikkeld in een klassieke architectuur. Het plan omvat zowel geschakelde als vrijstaande woningen. Alle woningen beschikken over een zeer ruime slaapkamer van 20m2 en badka mer op de begane grond. Op de eerste verdieping bevindt zich een extra slaap kamer met badkamer en een vrij in te delen ruimte van 20m2. Verder zijn er nog diverse mogelijkheden in de inde ling zoals slapen aan de voor- of achter zijde. De woningen hebben de tuin op het zuiden en hebben vrij uitzicht over de schapenweide. De woningen beschik ken ook over parkeren op eigen terrein. Er wordt gestreefd om de woningen, afhankelijk van de verkoop, eind 2015/ begin 2016 op te leveren. De verkoop prijzen zijn vanaf circa 350.000 euro voor de geschakelde woning. Projectontwikkelaar: Vosplan Vastgoedontwikkeling B.V. Prinsessenkwartier Ten zuiden van Moordrecht, tussen de Hollandsche Ussel en de Ringvaart, ligt aan de rand van de bebouwde kom de nieuwbouwwijk Prinsessenkwartier. De wijk biedt ruimte aan in totaal 40 koopwoningen. Inmiddels is de eerste fase met 1 vrijstaande villa, 6 twee- onder-één-kap woningen, 6 hoekwonin gen en 15 eengezinswoningen, geheel verkocht. Iedere woning heeft een eigen uitstraling. Privacy is volop aanwezig, overal. De woningen staan op ruime kavels in het groen. De kavels van som mige woningen liggen zelfs direct aan het water. Het buitengevoel in optima forma. Nieuwerkerk aan den IJssel en Gouda zijn binnen 15 minuten te be reiken. De verkoop van de tweede fase, bestaande uit 11 woningen, is inmid dels gestart. De start van de bouw zal in oktober aanvangen. Op de Woonbeurs vindt u meer informatie over deze fase. Projectontwikkelaar: Schoutenbouw BV Makelaar: Van Leeuwen Makelaardij (0182-370774) Het begin* in Pe brinkhorst! De Brinkhorst Ten noordwesten van Moordrecht, grenzend aan de wijk Vijfakkers, zijn de voorbereidingen gestart voor de bouw van 350 woningen in de nieuwbouwwijk De Brinkhorst. Naast een brede school met een centraal plein is er ruimte voor een mix van appartementen, eengezins woningen en vrijstaande woningen. In de Brinkhorst komen singels, openbaar groen, parkeerhoven en autoluwe straten. De wijk kent een opzet met veel doorkijkjes naar de omliggende polder. Het plein naast de brede school wordt straks voor allerlei doeleinden ingezet, onder meer door de school en diverse verenigingen. Het wordt bij uitstek dé centrale ontmoetingsplek van De Brinkhorst. De woningen zullen worden uitgewerkt in een architectuur die aansluit bij de bestaande bebouwing van het dorp. Er is variatie in volumes, kapvormen, rooilijnen, kleuren en mate rialen. De Brinkhorst ligt op 5 minuten fietsafstand van het centrale winkelge bied in Moordrecht. Projectontwikkelaar: Bouwfonds Ontwikkeling (vanaf 1 januari 2015 BPD) Wonen aan de Kerklaan Op een fraaie locatie aan de Kerklaan, midden in het centrum van de dorps kern Moordrecht, worden 4 vrijstaande woningen ontwikkeld. De woningen zijn letterlijk op loopafstand gelegen van winkels en voorzieningen. De woningen hebben op de begane grond een royale entreehal met vide en een ruime woonkamer met open keuken. De naast de keuken gesitueerde berging kan ook worden omgevormd tot bijkeuken. Op de le verdieping bevin den zich 3 slaapkamers, een grote hal en een compleet ingerichte badkamer. Een vaste trap geeft toegang tot de WoonBeurs 2014 Zuidpias Gewoon Grenzeloos Esse Zoom laag Aan de zuidkant van Nieuwerkerk aan den IJssel, grenzend aan de 'Groene Zoom' met Capelle aan den IJssel, zijn de voorbereidingen begonnen voor de bouw van circa 550 woningen in de nieuwe wijk Esse Zoom Laag. Deze kindvriendelijke wijk bestaat uit kleine woonbuurten zonder doorgaand ver keer. Per buurt komt een mix van rijwo- ningen, twee-onder-eenkap woningen en vrijstaande woningen. Wonen langs een singel, of aan het groen, of op een eiland: het past allemaal binnen het aanbod van Esse Zoom Laag. Het plan bevat naast vrije sectorwoningen ook goedkopere woningen, op de overgang van de bestaande wijk Esse. Een brede school met kinderopvang staat in de aangrenzende wijk Esse Zoom Hoog. Sportpark Dorrestein, recreatiegebied Hitland (met een 18 hole golfbaan) en de centrale winkelgebieden van zowel Capelle aan den IJssel en Nieuwerkerk aan den IJssel liggen op minder dan 10 minuten fietsen. Projectontwikkelaars: Dura Ver meer Bouw Rotterdam, Groenesse Ontwikkeling CV (Blauwhoed B.V. en VORM Ontwikkeling B.V.), Roosdom- Tijhuis B.V., Bureau Deltahuis B.V. en Stichting Bedrijfspensioenen voor de Landbouw, Siris Projectont wikkeling B.V. woensdag 8 oktober 2 ruime zolderetage. U heeft de mogelijkheid om invulling te geven aan uw individuele woonwensen. U kunt er voor kiezen om de berging bij de keuken en woonkamer te betrekken en te kiezen voor een garage. Indien gewenst kan voor enkele woningen een vergunning worden aangevraagd voor een slaap- en badkamer op de begane grond. Kom langs op de Woonbeurs om uw specifieke wensen te bespreken! Projectontwikkelaar: Stevast Ontwikkeling B.V. Makelaar: Van Leeuwen Makelaardij (0182-370774)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 32