eloos wonen in ZuidpLas Woonbeurs Zuidpias Gewoon Grenzeloos Zevenhuizen Zuidpias PQ Villapark Ringvaartstaete Aan de zuidkant van Nieuwerkerk aan den IJssel, grenzend aan de 'Groene Zoom' met Capeile aan den IJssel en tegenover recreatiegebied en golfbaan Hitland worden momenteel twaalf zeer exclusieve villa's gebouwd. De woningen met namen als De Baron, De Landheer, De Hertogh, De Markies en De Notaris bieden elk hun eigen riante woonoppervlakte en mogelijkheden tot flexibele indeling van de verschil lende ruimten. De villa's zijn gelegen op een afgesloten en beveiligd privé terrein. De centrale winkelgebieden van zowel Capeile aan den IJssel als Nieuwerkerk aan den IJssel liggen op minder dan 10 minuten fietsen. Inmiddels is er nog 1 villa en 1 vrije kavel voor uw eigen droomhuis beschikbaar. Kiest u voor comfort, exclusiviteit en veiligheid? Kom dan langs op de Woonbeurs en bespreek uw mogelijkheden. Projectontwikkelaar: Rotterdamse Ontwikkelings Maatschappij (ROM) Makelaar: Hulskamp Makelaars (010-2250822) Zevenrozenhof Het eerste deelplan 'Zevenrozenhof' van de nieuwbouw in Zevenhuizen- Zuid ligt het dichtst tegen de bestaan de bebouwing van Zevenhuizen aan. De entree van de nieuwe woonwijk bevindt zich aan de Noordelijke Dwars weg ter hoogte van de Leliestraat en Knibbelweg. Hier stoppen ook diverse bussen richting Waddinxveen, Rot terdam, Gouda en Zoetermeer. Binnen Zevenrozenhof zijn 55 eenge zinswoningen en twee-onder-een-kap woningen in verkoop. De verkoop ver loopt zeer voorspoedig en de bouw is inmiddels in volle gang. Daarnaast zijn er 12 vrije bouwkavels te koop waarop u zelf uw droomhuis kunt bouwen. Zevenrozenhof is een fijne woonplek. Alles wat u nodig heeft, vindt u in het gezellige dorp Zevenhuizen, op enkele minuten loop- of fietsafstand. Inmiddels zijn de voorbereidingen voor fase 2 met circa 80 woningen begonnen: het Koningskwartier. Op de Woonbeurs kunt u voor het eerst kennis maken met het concept plan voor deze fase en kunt u uw interesse kenbaar maken. Projectontwikkelaars: Gebieds- ontwikkelingsmaatschappij (GOM) Zuidplaspolder (AM, Amvest, ASR Vastgoed, Heijmans en Woonbron), Synchroon en Thunnissen Makelaars: Scheele Makelaars (0180-315544), Het Makelaars- huys Hofzicht (0180-760140) Groot Swanla Aan de noordkant van Zevenhuizen worden, als laatste fase van de nieuwbouwwijk Groot Swanla, circa 18 twee-onder-een-kap woningen en 9 vrijstaande woningen gebouwd. De kwaliteit van de architectuur en de ruime, kindvriendelijke wijkopzet in deze woonwijk vertaalt zich in volop woonplezier. De twee-onder-een-kap woningen liggen aan de rand van het gebied. Dat betekent vrij uitzicht over het groen en tuinen die grenzen aan het water. De keuze is groot, zo zijn er 3 verschillende types twee-onder- een-kapwoningen, die variëren in grootte en indeling. Alle vrijstaande woningen hebben een oprit voor zeker twee auto's en een ruime tuin aan het water. Zes vrijstaande woningen kunt u naar eigen wens vorm geven. Met een specialist bedenkt en ontwerpt u uw eigen droomhuis. De eerste woning is al ontworpen! De eerste twee-onder- een-kap woningen gaan tijdens de Woonbeurs in verkoop. Projectontwikkelaars: Synchroon, Knaap Bouwbedrijf Makelaars: Perdijk ERA Makelaardij (0180-631655), Ruseier Makelaars Nesselande (010-2220060) Bouwkavels Verspreid in de gemeente Zuidpias zijn er bouwkavels beschikbaar voor mensen die hun eigen droomhuis willen laten bouwen. U kunt dan zelf uw woning van A tot Z bedenken. Momenteel zijn er in Moerkapelle en Zevenhuizen verschillende bouwkavels te koop. Wilt u een speelse, ruime en rustig gelegen dijkwoning? Dan zijn de kavels aan de Oranjestraat in Moerkapelle interessant. Zoekt u juist een flexibel in te delen kavel, gelegen aan het water? Dan zijn de kavels in Zevenrozenhof (Zevenhuizen) wellicht iets voor u. Wilt u centraal in het dorp een mooie woning, dichtbij alle voorzieningen? Dan is de kavel aan de Burgemeester Klinkhamerweg in Zevenhuizen misschien een optie. Kom langs op de Woonbeurs en laat u persoonlijk informeren over prijzen en mogelijkheden. Er is ook een architect aanwezig die geheel vrijblijvend met u brainstormt over een eigen ontwerp voor uw droomhuis. Makelaar: Kamyar van Asperen, 06-26042920 Alle informatie over wonen en (nieuw)bouwprojecten in Zuidpias onder 1 dak Vrijdag 10 oktober (18.00-21.00 uur) Zaterdag 11 oktober (10.00 -16.00 uur) Toegang gratis Intratuin Zevenhuizen, Bredeweg 86c Jan Hordijk legt, samen met gedeputeerde en eerste kopers, de eerste steen van de nieuwbouwwijk Zevenrozenhof in Zevenhuizen. Beste lezer, Dorps wonen in de Randstad. In Zuidpias kan dat. Elke dorp heeft zijn eigen karakter, maar allemaal bieden ze ruimte om te wonen zoals u wilt. Bovendien wordt er in alle dorpen nog nieuw gebouwd. Starter of gezin, op zoek naar een grote of een kleine woning: Zuidpias heeft meer te bieden. Grenzeloos veel zelfs! Zuidpias u te bieden heeft. Deze Woonspecial, die u als lezer van Hart van Holland aantreft bij uw krant, laat zien welke (woon)mogelijkheden Zuidpias biedt en welke bedrijven u op de beurs kunt bezoeken. dak aanbieden. Ik wil Hart van Holland, Intratuin én alle beursdeelnemers daarom hartelijk bedanken voor het inzetten van hun kennis en ervaring om deze Woonbeurs én Woonkrant mogelijk te maken. Voor nu wens ik u veel (woon)inspiratie! Tijdens de oktober woonmaand kunt u op de Woonbeurs Zuidpias Gewoon Grenzeloos informatie en persoonlijk advies krijgen over wonen, de woon projecten per dorp, styling, groen en financiële planning. Daarnaast kunt u gratis workshops naar keuze volgen. Zo'n 45 bedrijven en vereni gingen staan voor u klaar om te laten zien wat Als wethouder Ruimtelijke Ordening en Volks huisvesting ben ik blij met deze twee initiatie ven. Door samen te werken met verschillende partijen kunnen we u alle informatie onder één Jan Hordijk Wethouder Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting WoonBeurs 2014 I Zuidpias Gewoon Grenzeloos woensdag 8 oktober I 3

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33