Veerman hypotheek adviseurs aanwezig op Woonbeurs Zuidpias Voorbrood Meubelen sinds 1954 Webshop, Geen Megastore maar Al 49 jaar in de branche. OKTOBER WOONMAAND KORTING BTW vrij de hele maand BTW weq ermee! de/ m,?'e merken ftro,ten BTW vrij Een familiebedrijf waar (waliteit en Service hoog in het vaandef staan en die ook nog met iedere prijs mee kan gaan. VCröf HIJ Tapijt, Laminaat, Houten vloeren, Vïnyl/marmoleum, Vitrage, Inbetween, Gordijnstoffen, Binnenzonwering, Buitenzonwering, Horren Moerkapelse Zijde 3 2752 BA Moerkapelle Tel: 079-5932133 Fax: 079-5936471 M Flor Quickstep Livyn Lagunê XL King size Greenflor Design line Novilon Durofloor Sod/ax Zevenhuizen - Op 10 en 11 oktober staat Veerman Financieel Adviseurs op de Woonbeurs Zuidpias Gewoon Grenzeloos bij Intratuin Zuidpias. De woonbeurs met informatie over wonen en (nieuw)bouwprojecten in Zuidpias. Voor persoonlijk advies, informatie en workshops op het gebied van wonen, styling, interieur, groen en financiële planning. Veerman Financieel Adviseurs is uw financieel adviseur in de regio, een zelfstandig en onafhankelijk finan cieel kantoor. Waar u terecht kunt voor verzekeringen, pensioenen, hypotheken, bankzaken, betalen, administratie, alles. Zij brengen uw financiële vragen terug naar begrijpelijke oplossingen. Daarbij houden zij het simpel: gewoon goede producten en een heldere uitleg over de mogelijkheden. Zodat u goede keuzes kunt maken en een goed gevoel heeft over uw financiële zaken. Zij zijn dé financieel adviseur in uw regio, ken nen de omgeving en weten wat er speelt. Zij geven persoonlijke aandacht en denken met u mee. Dat voelt en ervaart de relatie direct, eerlijk, betrouwbaar en betrokken. Kortom: u voelt u thuis bij Veerman. Kom naar onze stand en ervaar het zelf! Als bezoeker van de stand kunt u tevens een leuke prijs winnen. Maak een mooie foto van uzelf in de stand van Veerman Financieel Ad viseurs. Like onze Facebookpagina en plaats uw gemaakte foto op uw eigen Facebooktijd- lijn. Deelnemers aan deze actie maken kans op een cadeaubon van Intratuin! ledereen is welkom en de organisatoren nodigen iedereen uit om vrijblijvend langs te komen. De toegang is gratis! Voorbrood Meubelen is een echt gerenommeerd familiebedrijf. De wortels van het bedrijf liggen in Rotterdam. In 1954 werd er voor het eerst een kleine showroom ingericht met plaats voor twee kasten en twee banken. Dit bleek een schot in de roos. Voorbrood Meubelen groeide snel uit tot een begrip in de regio. Voorbrood Meubelen biedt een totaal assortiment waarin alle stijlen verte genwoordigd zijn, van landelijk, klassiek en lifestyle tot modern. Ook voor het inrichten van uw slaapkamer kunt u terecht en is er een uiteenlopend aanbod. Sinds kort hebben is de collectie uitgebreid met speciale maatwerkfau teuils met of zonder sta-op functie. Naast het standaard assortiment uit de showroom kunnen bovendien niet standaard producten worden geleverd en met de laagste prijs garantie. Daarnaast is er een uitgebreid service pakket en kan worden beschikt over de eigen stoffeerderij en meubelmakerij. Voor mooie decoratie artikelen is er de speciale Decoshop. Voorbrood Meubelen nodigt u graag uit voor een lekker kopje koffie om in een ongedwongen sfeer van de showroom te komen genieten. Bij Voorbrood Meubelen vindt u kwaliteitsmeube len tegen de scherpste prijs met een uitmuntende klantenservice! De showroom is inmiddels uitge breid tot meer dan 6000m2! Dus kom snel eens langs, u vindt altijd wat u zoekt! Happy Home HAPPY HOM'. Bontenbal Interieur ERKEND WoonBeurs 2014 Zuidpias Gewoon Grenzeloos woensdag 8 oktober J 14

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 44