ROM, aangenaam! Architektenburo Houweling een begrip in de regio Perdijk ERA Makelaardij. 1 wie zijn wij ROM is altijd op zoek naar unieke percelen in de regio Rotterdamse Ontwifcfcelings Maatschappij ROM Tegenwoordig is duurzaamheid heel belang- Meer info: www.houweling-architekten.nl rijk bij de ontwerpen van het bureau, hierbij of T 010 5215922. U heeft het in de regio ongetwijfeld al op diverse locaties zien staan: de borden van de Rotter damse Ontwikkelings Maatschappij (ROM). Want nadat de ROM enkele jaren geleden de markt verraste door binnen drie maanden 11 villa's in haar hoogwaardige Villaproject Lintenparck aan de 's-Gravenweg te verkopen, is men niet stil blijven zitten. Integendeel. Zo heeft de ROM thans Landgoed Ringvaartstaete in Nieuwerkerk aan den IJssel ontwikkeld, 12 villa's op een afgesloten privé-domein. Ook dit project is weer een succes; binnen korte peri ode zijn 10 van de 12 villa's verkocht. Thans is nog slechts één bouwkavel en één villa te koop. Ringvaartstaete is zelfs door Christie's International Real Estate, onderdeel van het wereldberoemde veilinghuis uitgeroepen tot 'most prestigious residential project in the Netherlands'. Zijn exclusieve villaprojecten het enige wat de ROM doet? "Kijk, we zijn natuurlijk sterk in het ontwikkelen van dergelijke exclusieve projecten, maar we doen veel meer",'aldus directeur Jeroen van Vianen. "Zo hebben we ook regelmatig restauratieprojecten waarbij een bestaande woning ingrijpend wordt gerenoveerd en is het ook mogelijk op één van onze kavels helemaal zelf een woning te ontwerpen", vervolgt hij. Men beperkt zich daarbij niet tot de regio Rotterdam. Zo gaat de ROM binnenkort ook met tientallen twee-onder-één kappen en villa's in Den Haag van start. "Ons geheim? We zijn een slagvaardig, solva bel bedrijf met korte lijnen. Als we een kans zien, pakken we hem. En samen met onze geselecteerde partners, zonder overdrijven de top uit de bouwwereld, architectuur en makelaardij maken we van elk project, van klein tot groot een succes", zo besluit Jeroen van Vianen. Bleiswijk - Architektenburo Houweling bestond eind augustus 40 jaar en houdt zich al jaren lang bezig met het realiseren van woonwensen maar ook bedrijven, winkels, zorginstellingen en kerken weten het kantoor te vinden. Sinds 2010 is Architektenburo Houweling gevestigd aan de Hoekeindseweg in Bleiswijk. Als hecht team van ervaren mede werkers werkt Architektenburo Houweling altijd nauw samen met de klant. Van het ontwerp tot aan de oplevering bent u bij hen verzekerd van professionele, onafhankelijke advisering en begeleiding, kwaliteit en maatwerk binnen het budget. Daarbij nemen zij u alle zorg uit handen. Het resultaat is een perfect, duur zaam en onderhoudsvriendelijke woning of bedrijfspand met een unieke uitstraling, daar kunt u bij hen op rekenen. Houweling kan het hele traject verzorgen, van vergunning, aanbesteding tot aan de begeleiding tijdens de bouw en ontzorgt zo de opdrachtgever. gaat het vooral om de keuze van materialen, maar ook energiezuinige maatregelen bij de bouw van bijvoorbeeld een woning. Onlangs heeft het bureau het duurzame depotge bouw in Gouda opgeleverd en ook heeft het een prijsvraag gewonnen voor een duurzaam paviljoen. Op de Woonbeurs Zuidpias laten zij diverse vrijstaande woningen zien. Bent u op zoek naar een kavel of heeft u al een kavel, kom dan gerust langs bij de stand van Houweling. Het personeel adviseert u graag. Bent u van plan uw woning te verbouwen of te verduur zamen, dan kunt u zeker ook bij de stand van Architektenburo Houweling terecht. Bac Woning/Projectinrichting heeft zich 15 jaar geleden aangesloten bij een franchise-organisatie. Met meer dan 100 woninginrichters verspreid over heel Nederland worden er een aantal zaken geza menlijk gedaan Er worden mooie collecties tapijt, gordijnen, PVC-stroken, vinyl, vitrage, laminaat en zonwering ingekocht. Het vakmanschap wordt op hoog niveau gehouden. De nieuwste trends op woongebied worden er feilloos uitgepikt. Hierdoor kunnen zij hun kwaliteit hooghouden. Het begint al bij het advies in de winkel. Ze nemen er de tijd voor. Daarna moet de uitvoering op rolletjes lopen: de eigen stoffeerders en het eigen naaiate lier zorgen daarvoor. Bac nodigt u graag uit voor een bezoek aan de winkel. (Burg.Boerstraat 22 Zevenhuizen 0180-631238) Perdijk ERA Makelaardij is opgericht in 1971 en sinds 26 jaar gevestigd midden in de Dorpsstraat van Zevenhuizen. Wij zijn lid van de NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars) en van ERA (Electronic Realty Associates). Dagelijks staan wij voor u klaar om u als klant (zowel zakelijk als particulier) professioneel van dienst te zijn. Wij zijn trots op ons bedrijf en stralen dat uit in onze enthousiaste en doelgerichte marktbe nadering. U kunt bij ons terecht voor het verkopen van uw eigen woning, voor hulp bij aankoop van uw nieuwe woning of voor een (nwwi)-taxatierapport. Wij hebben een ruim aanbod bestaande woningen en recreatiewoningen in ons bestand. Tevens zijn wij regelmatig betrokken bij de verkoop van nieuwbouwprojecten. Nieuwbouwproject De Jonge Veenen in Moerkapelle en de nieuw te bouwen 2/1-kapwoningen in de wijk Swanla te Zevenhuizen zijn goede voorbeelden van onze werkzaamheden op dit gebied. Ook zijn wij actief via de Social Media. Om van de laatste nieuwtjes op de hoogte te blijven kunt u ons volgen op Facebook en Twitter. Ons team bestaat uit Nico Perdijk (makelaar), Carla Perdijk (commerciële binnendienst) en lldi Korecz (algemene binnendienst). Ons makelaarskantoor is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. Op zaterdag werken wij op afspraak (uitsluitend voor bezichtigingen). Uiteraard bent u van harte welkom op ons kantoor Perdijk ERA Makelaardij Nico, Carla, lldi 010-89 17 275 www.rom.nl info^rom.nl WoonBeurs 2014 I Zuidpias Gewoon Grenzeloos woensdag 8 oktober j 17

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47