Knaap in het kort Belang van de notaris bij de aankoop van een huis? VAN DER HAMMEN <^j Van der Spek Scherpe rente bij Nederlandse en Duitse banken Financiële Diensten NOTARISKANTOOR Herenweg 42 Postbus 54 2750 AB Moerkapelle IpPHp tel: 079-5931241 e-mail: info@spekadvies.nl www.spekadvies.nl Kennis van de regio Wij zijn al sinds 1919 actief. Daarom zijn wij op de hoogte van alle ontwikkelingen en bestemmingsplan nen. Vaak kunnen wij u direct al vertellen wat er op uw kavel wel en niet mogelijk is. Soepel bouwproces Wij nemen u zoveel mogelijk werk uit handen. Uiter aard bent u nauw betrokken bij de bouw van uw eigen woning, maar wij maken hier een zo zorgeloos mogelijke ervaring van. Niet voor niets zijn wij houder van het keurmerk Klantgericht Bouwen! Goede begeleiding Bij ons heeft u een vaste adviseur die u van begin tot eind begeleidt bij het bouwproces. Al tijdens uw eerste bezoek geeft hij met een uitgekiend offertepak ket aan wat de kosten zullen zijn. U weet dus direct of uw wensen haalbaar zijn. Veel inspraak Bij ons kunt u veel invloed uitoefenen op het ontwerp van uw woning. Voor ons is dat de normaalste zaak van de wereld, want bent uiteindelijk degene die nog jaren met plezier in uw nieuwe woning moet wonen. Flexibiliteit in ontwerp De ideale woningindeling is voor iedereen anders. Omdat wij elke woning opnieuw ontwerpen, is er alle ruimte om uw huis geheel naar uw wensen in te delen, zowel wat betreft de plattegrond als de gevelopeningen. Veel materiaalkeuze Wij bieden u keuze uit alle materialen voor uw nieuwe woning. Steensoorten, dakpannen, gevelbekleding, deuren, ramen en kozijnen, u kiest precies wat bij uw smaak past. Duurzaamheid Een maatwoning van Knaap is gebouwd voor het leven. Dit betekent dat het ontwerp en de gebruikte materialen duurzaam zijn en dat wordt gewerkt met milieubesparende grondstoffen en technieken. Uiteraard blijft maximaal wooncomfort ons uitgangspunt. Vraag u zich ook af waarom u de notaris nog nodig heeft als u een huis koopt of verkoopt. Die vragen kunnen wij voor u beantwoorden op de woonbeurs van de gemeente Zuidpias. De notaris is een onafhankelijk en onpartijdig adviseur en moet de afspraken tussen verkoper en koper juridisch goed vastleggen. Hij checkt voor u of eigendomsbewijzen juist zijn. Een ei genaar bij het Kadaster is namelijk niet altijd de echte eigenaar of de enige eigenaar. Een aantal wijzigingen in de eigendom worden namelijk niet automatisch bij het Kadaster verwerkt. Ook zorgt de notaris ervoor dat een huis bij de eigendomsakte vrij is van hypo theken en wordt het geld van een verkoper of koper niet eerder overgemaakt voor diverse onderzoeken hebben plaatsgevonden en na de verwerking bij het Kadaster de eigendom ook echt is overgegaan. Maakt u als verkoper en koper bijzondere afspraken in de koop overeenkomst dan is het vaak goed de notaris dan voor ondertekening mee te laten kijken naar de juridische omschrijving daarvan. Deze vragen en ook vele anderen op het gebied van onroerend goed transacties kunnen wij voor u beantwoorden. Natuurlijk bent u ook welkom voor andere vragen op ons vakgebied. Gratis Intake gesprek Gratis aankoopbegeleiding WoonBeurs 2014 Zuidpias Gewoon Grenzeloos woensdag 8 oktober 1 19

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 49