Het vergeten tuinseizoen... Grote keuze en goede service bij Flam Haarden Kachels WONEN AAN DE KERKLAAN wonen in 4 OKTOBER START VERKOOP VANAF 335.000,- V.O.N. www.wonenaandekerklaan.nl www.vanleeuwenmak.nl VAN LEEUWEN MAKELAARDIJ og bv info@vanleeuwenmak.nl Telefoon 0182 370774 Moordrecht - Is het raar dat mensen denken dat je een hovenier in het voorjaar moet bellen als je een tuin wilt? Je wilt die tuin toch dan, in de aanloop naar een nieuw seizoen...Veel mensen vinden hun tuin vooral belangrijk in de tijd datje buiten kunt zitten, tussen half april eind augustus. Na de vakantie misschien nog een paar weken nazomeren en dan is het gedaan. Plan nen om de tuin te veranderen komen wel weer na de winter, nu is het daar toch te laat voor. "Zij denken daarbij niet na over de seizoe nen en weten vaak niet wat voor de natuur eigenlijk de beste tijd zou zijn. Het ritme wordt bepaald door hun agenda en daarbij wordt de tijd onderschat die nodig is tussen een eerste telefoontje naar de hovenier en de eerste werkdag in hun tuin", aldus Frans Houdijk van Houdijk Stijltuinen. "De branche zelf is ook verantwoordelijk voor deze seizoenvervreemding: De kerstshow begint in oktober, de tuinmeubelshow in februari en de eenjarige planten staan te koop als het nog volop kan vriezen. Veel consumenten weten niet dat tussen half oktober en half april, als de plant in rust is, het de beste tijd is om te planten en te verplanten." Frans Houdijk van Houdijk Stijltuinen probeert mensen te motiveren om in de zomer na te denken over de tuin, zodat in de "vergeten" periode de plannen gerealiseerd kunnen worden. Het volgende tuinseizoen begint dus in september en niet in maart! Houdijk Stijltuinen, www.houdijkstijltuinen.nl -c. a Moerkapelle - Flam Haarden Kachels heeft een groot assortiment haarden en kachels van vele bekende merken. Van houtkachels, gas- en elektrische haarden, tot gevelkachels en fornuizen. In de showroom staan 85 haarden opgesteld en het assortiment wordt regelmatig voorzien van nieuwe modellen waar door er een breed en actueel aanbod te zien is. Flam Haarden Kachels levert en instal leert haarden en kachels van A tot Z. "We hebben eigen vakmensen, dus de klant heeft maar één aanspreekpunt. Ook de service na de installatie verzorgen wij zelf." Flam maakt ook kasten op maat voor iedere gewenste opstelling zodat de combinatie van haard, kasten en plateau klopt. Het zorgt voor een mooie en opgeruimde haardpartij in combinatie met praktische voordelen. De combinatie met een TV en andere apparatuur is ook mogelijk, waarbij de snoeren mooi weggewerkt worden. Flam Onderhoud S Service abonnement Wanneer u een haard of kachel aanschaft bij Flam Haarden Kachels, kunt u gebruik maken van het Onderhoud Service abonnement. De hout- of gashaard wordt dan regelmatig en deskundig onderhouden. Zo kunt u op een veilige manier genieten van de haard of kachel. Wij nodigen u graag uit voor een kijkje in onze showroom. Flam Kachels Haarden, Nijverheidstraat 1, Moerkapelle. www.flamkachels.nl WoonBeurs 2014 Zuidpias Gewoon Grenzeloos woensdag 8 oktober 21

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 51