Jumbo Reigerhof wordt feestelijk geopend OTTO regelt het Leontien van Moorsel opent Woonbeurs Zuidpias Gewoon Grenzeloos HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 8 OKTOBER 2014 55 Moerkapelle - PR4 Financiële Diensten uit Moerkapelle is van naam veranderd, daarover is al eerder bericht. Het succesvolle bedrijf gaat verder als OTTO Verzekeren <S Hypotheken. Die naam is natuurlijk niet helemaal toevallig gekozen, het is de ach ternaam van de oprichter en di recteur. Het enthousiasme bij het team medewerkers is erg groot en Robert Otto legt graag uit waarom. Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRI7VICHEID IN DE RECIO Zuidpias - Inwoners van Nieuwerkerk aan de IJssel en omgeving kunnen vanaf woensdag 8 oktober voor al hun dagelijkse boodschappen terecht bij de nieuwe Jumbo winkel in winkelcentrum Reigerhof. Uiteraard laat Jumbo dit bijzondere moment niet onopgemerkt voorbij gaan. ledereen is dan ook van harte uitgenodigd voor de feestelijke opening om 09.00 uur. De eerste 300 klanten worden verrast met een mooie bos bloemen. Bovendien krijgen alle klanten die vooreen bedrag vanaf 25 euro bood schappen doen een ambachtelijke appeltaart mee naar huis. Deze actie loopt tot en met zaterdag 77 oktober. 'We wilden het vooral allemaal veel persoonlijker en toeganke lijker maken. En daarbij laten uit komen dat klanten altijd op ons kunnen rekenen. Betrokkenheid is denk ik het juiste woord. Het is logisch dat we de beste ver zekeringen en hypotheken voor onze klanten afsluiten. Maar dan is het natuurlijk nog lang niet af gelopen. We staan er ook als het werkelijk nodig is. Er kan immers van alles gebeuren. Je krijgt een aanrijding met je auto, er is wa terschade, die ruit moet snel ge maakt, je hypotheek moet aange past... op die momenten moeten wij er dubbel en dwars staan. Dan bewijzen we dat OTTO het regelt.' 'OTTO regelt het'. Drie simpele woorden waarmee eigenlijk de hele filosofie van het bedrijf op papier staat. En het is in een keer razendsnel geregeld. Het pand, het briefpapier en een compleet nieuwe website. 'Dat komtzegt Otto, 'omdat het hele team vanaf het begin volledig achter onze nieuwe aanpak is gaan staan. We geloven er allemaal in en we doen ook niets liever dan oplossingen regelen voor onze klanten. Want laten we eerlijk zijn, een tevreden klant geeft een geweldige voldoe- Ondernemer Corné Kraan is trots op de nieuwe winkel: "Samen met mijn team kijk ik er naar uit om klanten te laten ervaren wat de unieke Jumbo formule inhoudt: de laagste prijs, het grootste assor timent en de beste service. Daar naast komen er ook een aantal bekende elementen uit de C1000 formule terug. Zoals de focus op lokale producten en het assorti ment uit eigen slagerij." De voormalige C1000 winkel wordt momenteel compleet ver bouwd. De winkel telt straks ruim 1.150 vierkante meter vloeropper vlakte. Het pronkstuk is het ver splein met een grote variatie aan dagverse producten als groenten, fruit, vleeswaren, brood en kazen. Ook kunnen klanten in de winkel straks zelf een bakje met diepge vroren vis zoals gamba's en mos selen kunnen samenstellen. Daarnaast beschikt de winkel over een PostNL servicepunt. Zo biedt Jumbo het grootste assortiment. Als de klant een product mist, kijkt Jumbo mee naar een alternatief of haalt de winkel het product bin nen twee weken in huis." Bijzonder aan de winkel is dat klanten voortaan gebruik kunnen maken van een uniek zelfscan- systeem, waarmee ze hun bood schappen zelf kunnen scannen. "Dit scheelt klanten van Jumbo tijd én het is gemakkelijk, omdat ze tijdens het winkelen al bood schappen kunnen inpakken in een krat of tas", legt ondernemer Cor né Kraan uit. "Bovendien toont de handscanner een overzicht van het totaalbedrag van de aankopen." Dit is alweer de 456ste Jumbo in Nederland en ook in deze winkel staat de klant centraal. Zuidpias - Toen Leontien van Moorsel werd gevraagd om de eerste editie van de Woonbeurs Zuidpias Gewoon Grenzeloos te openen, twijfelde ze geen mo ment. Leontien: "Als geboren en getogen Brabantse ben ik via mijn relatie met mijn man Mi chael in Nieuwerkerk aan den IJssel terecht gekomen. En ik voelde me daar al snel thuis. Het heeft hetzelfde gezellige 'dorp se' karakter als het dorp waar ik ben opgegroeid." Ambassadeur van Zuidpias Ook tijdens de start van de ge- biedspromotie van Zuidpias in april 2013 was Leontien erbij. Als ondernemer bevalt de cen trale ligging van Zuidpias haar goed en in haar vrije tijd geniet zij van het hard lopen rond de Zevenhuizerplas. Ze is dus bij uitstek een ambassadeur voor Zuidpias. Thuis voelen Het veilige en fijne thuisgevoel dat Leontien en haar gezin hier ervaren, wil zij ook bieden aan jonge mensen met een eetstoor nis. Daarom bouwt zij samen met de Leontien Foundation aan een in loophuis in Zuidpias, waar jon geren kunnen praten over hun problemen en werken aan ver andering om weer grip te krijgen op hun leven. Afgelopen week heeft ze de sleutel gekregen van het 'Leontienhuis' en kon haar team beginnen met het opknap pen van het pand. De grote ver bouwing volgt later. Leontien: "Op de Woonbeurs la ten we graag zien wat de Leon tien Foundation doet. Bovendien kunnen bezoekers zich uitleven tijdens een wedstrijdje op de racefiets. Kom dus vooral even langs!"

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55