f I 1 v Agenda Vidaa i Swingende start Kinderboekenweek bij Eendragt Bijzondere opening Kinder- boekenweek op PWA Kinderboekenweek op 't Reigerbos Kinderboekenfeest op Sint Jozefschool «*e°Vcn !JÏe/ ajcrftm aan nü/aa www.vidaa.nl r Restaurant Het wapen van Vidaa Kom ook proeven en laat u verrassen! an9en leder seizoen een vernieuwde menukaart HART VAN HOLLAND I I 8 OKTOBER 2014 59 MEDITATIE Elke dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur Vanaf 1 4 oktober Proefles €1 0,- p.p. YOGA Elke donderdag van 20.00 tot 21.1 5 uur Vanaf 9 oktober Proefles €10,- p.p. KLANKSCHAAL MEDITATIE Vrijdag 10 oktober van 20.00 - 21.30 uur (inloop vanaf 1 9.30 uur) €1 7,50 p.p. Inclusief verse muntthee of detox sapje en toegang tot onze inspiratietuinen! Aanmelden via: info@vidaa.nl In onze keuken staan verse seizoensproducten centraal. We gebruiken zelfs kruiden uit eigen tuin... en dat proeft u! Door onze kaart regelmatig te vernieuwen zorgen wij telkens weer voor verrassende gerechten. Houd onze website dus in de gaten! Vidaa Hoeksekade 162 2661 JL Bergschenhoek 010-5296091 Brasseriekaart High tea Lunch Uitgebreide dinerkaart Specials van de Chef Zevenhuizen - Alle leerlingen van basisschool De Een dragt stonden vorige week woensdag om 11.50 uur klaar op het plein van de school om als verrassing voorde afha lers het themalied 'Feest' van de Kinderboekenweek op te voeren. De komende week vinden in het kader van de Kin derboekenweek diverse activiteiten plaats op de school. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kinderboekenweek ging vorige week op de Prins Willem Alexan- derschool op een bijzondere manier van start. Alle ouders, opa's, oma's en anderen familieleden waren uit genodigd voor een feestje op school. Feestelijk aangekleed werd er van groep een tot en met acht heerlijk gelezen en voorgelezen. Was het in de onderbouw vaak nog gezel lig rumoerig door het voorlezen, in de bovenbouw waren de leerlingen verdiept in hun eigen boeken. De Kinderboekenweek wordt donder dag 16 oktober afgesloten met een feest dat dit jaar door de leerlingen van de school georganiseerd wordt. Zevenhuizen - Verkleed naar school komen is voor de meeste kinderen een groot feest. Dat past prima bij het thema van de kinderboeken week; de kinderen van de onder- en middenbouw van 't Reigerbos dos ten zich uitbundig uit. In de kring kregen de kinderen de gelegenheid over hun lievelingsboek te vertellen. Ook dit jaar krijgen de leerlingen de kans hun boekjes te verkopen op de boekenmarkt in de school. De laatste activiteiten in de kinderboe kenweek is het bezoek van kinder boekenschrijver Dave Kastelein op donderdag 9 oktober. Feest op 't Reigerbos. Moordrecht - In het kader van het thema Feest! van de Kinderboeken week mochten de kinderen van de Sint Jozefschool vorige week ra den bij welk feest de verklede leer krachten hoorden. Van carnaval tot doopfeest en van huwelijk tot Sin terklaas- en Holifeest, allerlei fees telijke gebeurtenissen passeerden de revue. Ook te boeken inclusief gezondheidsmenu in ons restaurant Voor een totaalprijs van €29,50 Bekijk onze website www.vidaa.nl. rtii

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 59