Vijfde zege op rij voor Nieuwerkerk Nederlaag voor IJsselvogels Geen winst voor Rowah Congres voor sportvrijwilligers goed bezocht Koppel Bijsterveldt/Duiverman wint vijfde ronde elgersma Vormgever dtp-er HART VAN HOLLAND I iS I 8 OKTOBER 2014 79 Voetbal Korfbal Bridge Handbal Nieuwerkerkse loopt marathon van Zeeland Elgersma media is op zoek naar een Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu werkerk legde zondag 5 oktober te genstander Koeatepe het grootste deel van deze sportief gespeelde wedstrijd op de pijnbank. De Rotter damse thuisclub mocht blij zijn dat de echte doelpuntenhonger van de Nieuwerkerkers vroeg in de tweede helft al gestild leek. In de beginfase gaf Koeatepe flink tegenstand en liet het zien ook dit jaar over een paar behendige spelers te beschikken. Nieuwerkerk was wat onrustig in het spel. Het nam echter daarna het heft in handen en gaf dit ook niet meer weg. Met flitsende aanvallen werd Ko eatepe stuk gespeeld en vooral het aanvalstrio Remco Langerveld, Michel van Guldener en Mimoun El Kadi was een lust voor het oog. Met doelpunten van Assad El Harti en Mimoun El Kadi voor rust en Michel van Guldener in de tweede helft nam Nieuwerkerk wat gas te- Moordrecht - IJsselvogels moest aantreden tegen Vriendenschaar 7 uit Hardinxveld-Giessendam dat evenals de club uit Moordrecht vorig seizoen degradeerde uit de Overgangsklasse. De geblesseerde Jasper Marck speelde niet mee en toen na vijf minuten ook Jary van der Sande geblesseerd uitviel moest Pe ter Berlijn, die er net een hele wedstrijd in het 2e op had zit ten, invallen. Tot 2-2 kon IJs selvogels het spel bijhouden, maar al snel was duidelijk dat Vriendenschaar het betere van het spel had, meer rebound had en een stuk zuiverder schoot waardoor er na een half uur een 2-9 tussenstand op het score bord stond. Twintig minuten lang wist een machteloos IJs selvogels de korf niet te vinden; ruststand 4-10. Na de rust mist te IJsselvogels direct al twee grote kansen alvorens Nathan Marck de 5-10 scoorde. Na 6-11 en 7-13 liep Vriendenschaar uit naar een 7-18 voorsprong. Doelpunten van achtereenvol gens Kevin Berghout, Nathan Marck en Hannah Klijn zorgden binnen drie minuten voor 10-18 waarna Vriendenschaar de eind stand op 10-20 bepaalde waar door IJsselvogels in de onder ste regionen van de competitie blijft verkeren. rug. Halverwege de tweede helft scoorde Van Guldener nogmaals, maar Nieuwerkerk verzuimde de score verder op te voeren. Hoewel de Kocatepe-doelman zijn doel met verve schoon hield, verzand den ook aanvallen vroegtijdig door teveel individuele acties. Eindstand 0-4. Zondag speelt Nieuwerkerk op sportpark Dorrestein tegen het Haagse Wateringse Veld/GONA dat met wisselend succes in de midden moot vertoeft. Nieuwerkerk aan den IJssel - Fran- cisca de Jong, inwoner van Nieu werkerk aan den IJssel, heeft za terdag de marathon van Zeeland in 4.42 uur gelopen. De route liep van Haamstede naar Zoutelande, via het strand en duin toppen, veel klimmen en ook twee zware trappen in het parcours. Waddinxveen - De heren van Ro wah speelden zondag 5 oktober te gen koploper W.H.C. uit Den Haag. De eerste helft ging lang gelijk op maar kende aan het einde een dip voor Rowah waardoor Waddinx veen bij een achterstand van 18-11 de rust in ging. Na rust konden de heren met snel spel de achterstand wel verkleinen maar de wedstrijd werd met 33-27 verloren. De dames van Rowah namen het afgelopen zondag op tegen Ventura uit Schiedam. De dames kwamen na lang gelijk te hebben gestaan nog wel mooi op voorsprong maar kon den deze niet vasthouden en ston den bij rust met 7-2 achter. Na rust speelde Rowah een stuk be ter maar kwam toch niet tot scoren. De wedstrijd werd met 16-2 verlo ren. Capelle aan den IJssel/Zuidplas - Ruim honderd sportvrijwilligers uit Zuidpias en Capelle aan den IJssel bezochten maandag 6 oktober het Sportcongres in Capelle. Thema was de maatschappelijke kracht van sportverenigingen. Mariken Leurs, directeur Sport van het ministerie van VWS, gaf een presentatie over het landelijke sportbeleid en de koppeling met andere beleidsterreinen. Op het programma stond verder een aantal workshops, onder meer om de des kundigheid van de vrijwilligers op het gebied van financiën, accom modatie, kantine, jeugdtrainingen en medische zaken te bevorderen. Het Sportcongres werd georgani seerd door Sportief Capelle in sa menwerking met Sport en Bewegen Zuidpias. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van de Nieuwerkerkse Bridge Club speelden maandag 6 oktober de vijfde ronde van de eerste competitie. In de A- poule waren Peter Bijster- veldt en Rob Duiverman de win naars met een score van 62.85%. Op de tweede plaats eindigde het koppel Greet Gallagher/Ada van der Linde met 57.60%. De derde plaats ging naar Ab en Irma Solleveldt met 55.560/0. In de B- poule vormden Michiel de Korver en Kees Smith het beste koppel met een score van 62.15%, Gerda Vissers en Marianne Verhoeff werden tweede met 59.72% en als derde eindigden Margot Jabaaij en Wanda van Stralen met 53.56%. media Functiebeschrijving: Elgersma media zoekt een vormgever/ dtp-er die zich bezig houdt met het vervaardigen en bewaken van huisstijlen, campagnes en alle voorkomende werkzaamheden. Kennis en vaardigheden: Wij zoeken een vormgever dtp-er, die uitstekend thuis is in de wereld van Photoshop, Illustrator en Indesign. Je bent op de hoogte van de ontwikkelingen in het vakgebied van de grafische industrie en vindt het leuk hieraan een bijdrage te leveren. Profiel: - Creativiteit - Flexibiliteit - Klantgerichtheid - Organisatietalent - Stressbestendigheid Werkweek: Het betreft een fulltime functie Solliciteren: Sollicitaties kunnen gestuurd worden naar: Elgersma media Noordelijke Dwarsweg 1 a, 2761 GA Zevenhuizen of mail naar rutger@elgersmamedia.nl Voor meer informatie: telefoon 0180-632289

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 79