We weten wat er speelt bij ondernemers en staan met onze poten in de modder DJ's gevraagd Waterscouting collecteert voor Oranje Fonds 'Ik wil je zien' Nieuwe single Joan Franka deHaij £^van derWende Er werd gebridged Dierencentrale advocaten HART VAN HOLLAND 15 OKTOBER 2014 17 Fietsverlichtingsactie fietsersbond op 1 november 5£M££NT Nieuwerkerk aan den IJssel - De KidsDisco is iedere tweede vrijdag van de maand, tussen 19.00 en 22.00 uur, voor leerlingen van groep 4 tot en met 8. Voor deze kidsdis- co's zoekt 't Blok DJ's. Voor meer informatie en aanmelden: debbie@ jeugdwerkzuidplas.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Wa terscouting De IJssel collecteert deze week voor het Oranje Fonds. Vijftig procent van de opbrengst gaat naar de waterscouts. Daarmee haar clubhuis en materialen onder houden en investeren in veiligheid en spelplezier. De andere helft besteedt het Oranje Fonds aan sociale initiatieven in kan de ongesubsidieerde vereniging Zuid-Flolland. Zevenhuizen - De leden van bridge club Zevenhuizen speelden de vierde zitting in de eerste ronde. Uitslag A-lijn: 1. Petra de Boer en Herman Derksen 61.67°/o, 2. Gi- usy Hatenboer en Frits Lammerts 58.33%, 3. Heieen Renirie en Gon- nie Sterk 57.92%. B-lijn: 1. Cecile Leliveld en Mieke van der Linden 59.58%, 2. Rieneke en Ed Keizer 57.92%, 3. Virginie Lammerts en Ans Rodenburg 56.25%. C lijn: 1. Irma de Jong en Henk de Reede 59.38%, 2. Fenna en Pieter van der Lelij 57.29%, 3.Tiny Knijnenburg en Nelleke van Zwieten 55.56%. Aan kop na vier zittingen in de A-lijn Heieen Renirie en Gonnie Sterk met 61.65%, in de B-lijn Erik Mulder en Marijke Stolker met 58.15% en in de C-lijn Fenna en Pieter van der Lelij met 64.19%. Gevonden Teef, kruising, bruin, Tweemanspol der Zevenhuizen. Poes, cypers, veel wit, cyperse vlek ken in vacht en cyperse staart, Knibbelweg Zevenhuizen. Poes, cypers, veel wit, rode vlekjes door de vacht, Knibbelweg Zeven huizen. Kater, wit en poes, zwart, witte borst, poten en wit in snuit en poes, zwart, witte sokken, borst en snuit door in streep over neus, kitten en poes, cypers, kitten, Oost einde Moordrecht. Kat, cypers, Wethouder Vinkplein Moordrecht. Kat, rood, witte bef, voeten, snuit en buik, hapje uit oor, Sikkelkruid Nieuwerkerk aan den IJssel. Valkparkiet, geel-grijs, oranje wangen, witte stip op vleugel, de Bonk Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Een eerdere fietsverlichtingsactie van de fietsersbond, (foto: Fietsersbond Zuidpias) Nieuwerkerk aan den IJssel - Fiet sersbond Zuidpias houdt zaterdag 1 november een fietsverlichtingsactie, ledereen kan gratis zijn fietsverlich ting laten repareren. Eventueel be nodigde onderdelen zijn ter pekke verkrijgbaar voor een klein prijsje. Voor gratis reparatie of informatie staat de fietsersbond van 13.00 tot 16.300 uur op het Raadhuisplein. De actie maakt deel uit van de cam pagne 'ik wil je zien'. Geen tijd om langs te komen 1 no vember? De organisatie zoekt 'oefenfietsen' voor woensdag 29 oktober. Aanmelden kan via zuidplas@fiet- sersbond.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - 'Nigel' heet de nieuwe single van singer- songwriter Joan Franka. De Nieuwerkerkse, bekend van haar deelname aan The Voice en het Eurovisiesongfestival, timmert na twee jaar afwezigheid weer aan de weg. Franka: "Ik heb de tijd geno men om mij artistiek te ontwikke len. Ik heb al mijn oude materiaal achter mij gelaten en ben vanaf nul begonnen met schrijven." Ze reisde vorige jaar, met rugzak en gitaar, door Europa en heeft zichzelf 'op muzikaal gebied herontdekt'. 'Nigel' gaat over een nooit uitge sproken verliefdheid en hoe het al lemaal had kunnen zijn. Een album is in de maak. Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel Postbus 84233 3009 CE Rotterdam T 010-220 44 00 F 010-220 44 99 E be@haijwende.nl De Haij Van der Wende Advocaten in Capelle aan den IJssel werkt voor ondernemingen en (non-profit) organisaties. We adviseren cliënten op het gebied van arbeidsrecht, ondernemingsrecht, vastgoedrecht en ruimtelijke ordeningszaken.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 17