Dinsdag 18 en woensdag 19 november 2014 van 19.00 tot 22.00 uur Zuidpias wandelroute 6 nu ook door Bentwoud Extra ProgFrog: Antimatter Wees er snel bij, want er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar. Ontvang speciaal tijdens deze avonden extra korting en op vertoon van je uitnodiging een leuke goodie bag gratis. 0180-333900 intratuin Parenwedstrijden IJsselbridge Hangmat- en andere spinnen aan het werk betoverende kerstavond HART VAN HOLLAND Elke werkdag open tot 21.00 uur en zondag altijd gesloten Intratuin Zevenhuizen Bredeweg 86c www.intratuin.nl kleurtje leven Oproep lezersfoto's herfst MET IE VRIENDINNEN 15 OKTOBER 2014 Zuidpias - Wandeling nummer 6 op de recre- Platform Mooi Zuidpias verkende vrijdag 10 atieve kaart van Zuidpias, de Rondwandeling oktober de route en inmiddels staat deze uit- Moerkapelle, is uitgebreid met een verrassend breiding en een verslag met foto's op www. alternatief. mooizuidplas.nl. De werkgroep maakt elk Wandelaars kunnen bij de Noorddijk via twee kwartaal een wandeling in en rond Zuidpias dammen de onverharde paden van het Bent- waarbij iedereen welkom is. De volgende is in woud bereiken. De wandelwerkgroep van het januari. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een extra Prog- liek. Zijn teksten zijn persoonlijk en introspec- Frog op zondag 25 oktober in 't Blok. Op het tief. De deuren van 't Blok aan het IJserman- podium staat Antimatter, een Engelse'melan- pad 1 gaan om 20.30 uur open, de toegang cholic rock band', het project van Miek Moss. bedraagt13,50 euro via progfrog@telfort.nl Moss' stem klinkt zelfverzekerd én melancho- en 15 euro aan de deur. De gezelligste avond uit voor moeders, zussen of vriendinnen! Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van bridgeclub IJsselbridge speelden vorige week de zesde parenwedstrijd. Rens en Joop Ranft werden eerste in de A-lijn met 65.48°/o. In de B-lijn eindigden Adrie van Dortmont en Riet Roelofs bovenaan met 62.50%; de C-lijn werd gewonnen door Corrie van 't Hart en Renée Verdonck met 61.31% en de D-iijn was met een score van 64.58% voor J. en Th. Engel- berts. De eerste speelavond van de tweede competitieronde werd gespeeld op maandag 13 oktober. Wim en Marga Metselaar werden eerste in de A-lijn met 55.56%. De B-lijn werd gewonnen door Nel Vente en Marga Blok met 62.92% en de C-lijn door Leendert de Gids en Lau Simons met 58.85%. (foto: Ann dies Moerei) De 'wielen' van de kruisspin en de hangmatjes van de hangmatspin zijn goed te zien als de luchtvochtigheid 's morgens hoog is. De noes te arbeid van de spinnen levert mooie (herfst) plaatjes op. Het kleurrijke jaargetijde nodigt uit tot foto graferen. Herfstige wolkenluchten, padden stoelen, kinderen op jacht naar kastanjes, stuk voor stuk fotogenieke onderwerpen. De komende weken publiceren we lezersfoto's in het thema 'herfst'. Foto's, vergezeld van een korte tekst, zijn wel kom bij: redactie@hart-van-holland.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23