Beha PAS DAGEN 15% korting Jubileum Jitae a Zingen voor ouder en kind Proefles peutergym Soep en een muzikale reis Workshop 'Presenteer jezelf Workshop Kleurenanalyse Yoga en zwangerschapsyoga LtWerie 33 (&k www. ba ptist vloerenn I Heeft u nog de goede maat Beha aan? Lever u oude Beha in en ontvang op uw nieuwe Beha! - Een ervaren expediteur - Een beginnend expediteur (ook schoolverlaters) HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 15 OKTOBER 2014 37 Rots en water training voor brugklassers Ruimte voor nieuwelingen bij Zumba vloeren UW EXPEDITEUR IN HETWEGTRANSPURT! verkoop en montage scherpe prijzen persoonlijk advies onderhoud/renovatie van stam tot vloer Gratis voorinspectie Dorpsstraat 138 Hazerswoude Meer info over houten vloeren? Wij verteilen u er graag alles over! Bel 0182 - 760067 houten lamel vloeren lamel parket laminaat PVC Waddinxveen/Nesselande/Gouda - Jitae Taekwondo en Boksen viert het tienjarig bestaan. Ruim honderd taekwondoka's en boksers gaven acte de presence bij de lessen van oprichter en trainer Dico Hooge- veen. jitae werd opgericht op 1 ok tober 2004 en geeft behalve lessen in clubverband ook clinics en weer baarheidstrainingen. Nesselande - In De Kristal aan de Cypruslaan 404 start woensdag 29 oktober The family singalong. Voor ouders en kind(eren), opa en kleinzoon, vriendjes en vriendinne tjes. ledereen is welkom. The family singalong bestaat uit acht lessen en wordt afgesloten met een optreden. De lessen worden gegeven van 16.45 tot 17.30 uur. Voor meer in formatie en aanmelden: info@ xandrawillis.nl Nesselande - Bij de activiteit 'peu tergym' in de Knoop is nog plaats. De activiteit is voor ouder en kind. Spelend, zingend en dansend ma ken de kinderen kennis met hun fysieke mogelijkheden en wordt de grove en fijne motoriek gestimu leerd. In alle delen van de les speelt de ouder een begeleidende, stimu lerende en ondersteunende rol. De peuters leren van elkaar, ze imi teren en helpen elkaar. Belangstel lenden krijgen de mogelijkheid een proefles te volgen. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988 of www.curzu- senzo.nl Nesselande - De rots- en water brugklastraining is geschikt voor ieder kind dat zekerder en zelfbewuster wil worden. In het bijzonder voor kinderen die onzeker, verlegen zijn of gepest worden. Binnen de training is veel aandacht voor het verbeteren van zelf beheersing, zelfreflectie en zelfvertrouwen, het fysiek, sociaal, mentaal en verbaal weerbaar worden. De training begint op woens dag 29 oktober om 18.30 uur in De Kristal aan de Cyprus laan 404 en bestaat uit acht bijeenkomsten van 1,5 uur onder begeleiding van erken de trainers. Voor meer informatie en aan melden: 06-11112101 of 010- 4553799. Nesselande - Billen, buik en schou ders worden tijdens de Zumba- lessen in de Kristal getraind en ook wordt aan de conditie gewerkt. De combinatie van Latijns-Amerikaan se muziek met dans, aerobics en fitness onderscheidt een Zumba-les van andere sportieve work-outs. Er is nog plaats bij de Zumba-lessen in De Kristal. Voor meer informatie en aanmel den: www.curzusenzo.nl, 010- 2518988 of www.curzusenzo.nl Nesselande - De werkgroep onder andere(n) presenteert maandag 27 oktober een bijzonder concert. Violist Olaf Borsboom geeft een concert met de Argentijnse pianiste Georgina Bustelo. Het wordt een muzikale reis door de wereld en van barok via jazz (oude stijl) naar de tango. Aan het concert gaat een soep maaltijd vooraf. Kaarten a 5 euro zijn te koop in wijkcentrum De Kristal aan de Cy pruslaan 404. De soep wordt ge serveerd om 18.00 uur het concert begint om 19.00 uur. Voor meer informatie: 010-2862760 of tineke. vandenberg@buurtwerk.nl. Nesselande - In De Kristal wordt donderdag 30 oktober een work shop 'Presenteer jezelf gegeven. De manier waarop iemand zichzelf presenteert tijdens een sollicitatie gesprek, voor een betaalde baan of vrijwilligerswerk, is mede bepalend voor het resultaat. Kleding, ac cessoires, persoonlijke verzorging, uitstraling, houding en een goede voorbereiding komen aan bod. Donderdag 30 oktober van 13.00 tot 15.30 uur in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Aanmelden: 010- 4553799 of buurtwerkplaats@ buurtwerk.nl. Nesselande - Willemien Nielssen verzorgt dinsdag 18 november een workshop Kleurenanalyse in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Tij dens deze workshop leren de deel nemers met behulp van de juiste kleuren de pluspunten van hun ui terlijk te accentueren. Voor inschrijven: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl. Nesselande - Onder leiding van Mirjam van Dijk gaan maandag 10 november van 19.00 tot 20.00 uur lessen zwangerschapsyoga van start. Met deze vorm van yoga kan de toe komstige moeder zich voorbereiden op de geboorte van het kind en op de periode erna. Ervaring met yoga is niet nodig. Bij de gewone yoga- lessen die inmiddels van start zijn gegaan zijn nog enkele plaatsen vrij. Een gratis proefles volgen is moge lijk. Alle yogalessen vinden plaats in De Knoop, de centrale ruimte van de Brede School Nesselande aan de Ro bert van 't Hoffstraat 14. Voor meer informatie: 010-2518988 of www. curzusenzo.nl. Hebben wij jouw interesse gewekt! Reageer dan direct per mail inclusief CV. Mario Expeditie BV T.a.v. Mare de Wit en/of Lodewijk Bink Dorpsstraat 202a - 2761 AJ Zevenhuizen www.marlo.nl - info@marlo.nl Coenecoop 3-B5 2741 PG Waddinxveen Tel. 0182 - 76 00 67 info@baptistvloeren.nl Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag: 10:00 tot 17:30 zaterdag: 10:00 tot 17:00. 's avonds op afspraak Geldig van dinsdag 14 t/m zaterdag 19 oktober 2014. -4 by Van der Linde e WClddinXVeen Wij bieden een gepast salaris en een tewerkstelling in een jong, klein en flexibel team. Hebben wij jouw interesse gewekt Reageer dan direct per mail inclusief CV. Marlo Expeditie BV is een jong en dynamisch internationaal expeditie kantoor gespecialiseerd in het wegvervoer door geheel Europa met als specialisatie de Benelux, Duitsland, Engeland Ierland. Al bijna 15 jaar verzorgen wij het gehele logistieke proces op de meest efficiënte manier voor onze opdrachtgevers. Wegens uitbreiding zijn wij op op zoek naar Als ervaren expediteur ben je iemand die een afdeling van nul kan opbouwen. Je beschikt over een uitgebreid netwerk van klanten en vervoerders, over lef en Initiatief. Uiteraard beheers je de moderne talen, kunt nauwkeurig alleen werken maar ook in teamverband. De functie van beginnende expediteur is uitermate geschikt voor degene met een SUPER gemo tiveerde inzet die het vak van expediteur van A tot Z graag wil leren. Je beschikt over commerciële eigenschappen als ook enige kennis van de moderne talen. Gezien het vele telefoonverkeer ben je stressbestendig en rap van tong. Het vak zullen wij je leren als jij de juiste inzet hebt

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37