t iïty&iüsÉïü Itüifeiiïi) n Examens bij Jungshin Kwan IJsselvogels verliest opnieuw Ve" "J Koploper te sterk voor CKV Van der Vliet wint Open Alkmaars Groot gymfeest bij TUMO Sponsorloop voor inrichting schoolplein www.hollandsgoedwonen.nl E Bungalows type Da Vinei HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 15 OKTOBER 2014 47 Taekwondo Korfbal Korfbal Judo v Zeer brede woning van ruim 7 meter Woonoppervlakte vanaf circa 130 m2 Standaard keuken, woon-, slaap- en badkamer beneden Optioneel riante keuken en woonkamer beneden, bad- en slaapkamer(s) boven (meerprijs 5.400,-) Diverse indelingsvarianten mogelijk Tal van keuzes om de woning verder op maat te maken Koopsommen vanaf 289.500,- v.o.n. Familie Karreman, kopers bouwnummer 55: "Een huis dat precies biedt wat wij zochten!" bouwfonds (010) 258 29 00 Moordrecht - In Oost-Souburg (Zee land) speelde IJsselvogels zaterdag 11 oktober tegen het even hoog ge klasseerde Fortis de laatste wedstrijd buiten. Vanaf het begin was het Fortis dat de toon zette en via 2-1, 4-2 en 6-3 uitliep naar een 11-3 tus senstand en een 13-4 ruststand. Na rust kwam IJsselvogels via Flannah KI ij n en Jary van der Sande terug tot 13-6, tot 16-9 ging het om en om waarna Fortis de wedstrijd definitief op slot gooide door uit te lopen naar 20-9. Karen Vonk Noordegraaf be paalde de eindstand op 20-10. Met vier punten uit zeven wedstrijden weet IJsselvogels alleen nog K0A6 onder zich met drie punten. Nieuwerkerk aan den IJssel - In structeur Martijn van de Velde van taekwondo club Jungshin Kwan in Utrecht succesvol examen voor de vierde dan. Fliermee heeft Jungshin Kwan twee internationaal erkende instructeurs in huis. Zaterdag de monstreerden de Kids Taekwondo- groepen onder toeziend oog van familie en belangstellenden wat ze de afgelopen maanden hebben ge leerd. 's Middags vond het examen plaats voor de jeugd, junioren en senioren. Zij lieten zien wat het re sultaat is van hard trainen, 44 leden behaalden een nieuwe graduatie. Nieuwerkerk aan den IJssel -Jeffrey van der Vliet won zondag 12 okto ber eenvoudig zijn drie partijen. In de finalep moest hij aantreden tegen de nummer drie van Zwe den, Flaglow. Ook hij had niets in te brengen en kreeg al snel twee maal een shido. Met aanvallend judo scoorde Jeffrey nog een yuko en zo kon hij ook deze wedstrijd op zijn naam schrijven. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de laatste speelronde van de eer ste helft van de veldcompetitie heeft Nieuwerkerk met 21-18 verlo ren van koploper Oranje Wit. Nieuwerkerk kan terugkijken op een redelijke wedstrijd, maar een stuntje zat er zaterdag 11 oktober niet in. Tot 4-4 deed Nieuwerkerk prima mee, daarna sloeg Oranje Wit een gat naar 8-4. Tegen dit verschil heeft Nieuwerkerk de hele wedstrijd op moeten boksen. Na een 13-8 ruststand probeerde Nieuwerkerk het wel, maar dichterbij dan vier punten liet de koploper het niet ko men. De wedstrijd eindige in 21-18. Moordrecht - Gymnastiekver eniging TUMO doet zaterdag 18 oktober mee aan het landelijke evenement Het Grote Gymfeest. Turnheld Epke Zonderland doet één van de deelnemende clubs aan; welke dat is wordt tot het laatste moment geheim gehou den. Wellicht doet hij Moor drecht aan. Een bezoekje aan het speelplein van de gymclub is ook zonder een bezoek van de Olympisch kampioen de moeite waard. Alle kinderen zijn welkom een circuit te volgen en na afloop is er iets te eten en drinken. Kinderen van zes en zeven jaar zijn welkom van 10.00 tot 11.30 uur; kinderen van acht jaar en ouder van 11.30 tot 13.00 uur. Van 13.00 tot 14.00 uur is het circuit voor de G-gym. Voor meer informatie: www.tumo.nl Moordrecht - De drie basisscholen van Moordrecht voeren dit school jaar allerlei acties om geld in te zamelen voor de inrichting van het nieuw te bouwen schoolplein bij de Brede School. De Meester Lalleman school houdt vrijdag 17 oktober een sponsorloop om de aanschaf van 'leuk, uitda gend, duurzaam maar vooral veilig speelmateriaal' mogelijk te maken. Er wordt gerend in het park achter de onderbouwlocatie aan de Mid delweg. De leerlingen van de groe pen 5 tot en met 8 van 9.00 tot 9.45 uur, de 'kleintjes' van 10.00 tot 10.45 uur. Publiek is van harte welkom. -er - .y vy- ontwikkeling (015) 276 04 00

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47