ODMH Wij feliciteren de Gemeente Zuidpias, V.O.F. Moerkapelle-Oost en alle kopers KOCK UBACHS Stichting wil hoogtepunten-cd Beiaard Festival uitbrengen Eerste team Moerkapelle wint Voorleeswedstrijd Meester Lalleman met het slaan van de eerste paal in het project "De Jonge Veenen" te Moerkapelle op 15 oktober 2014! VAN DER MEULEN facebook HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 15 OKTOBER 2014 9 Schaken Kennisgeving Besluit uniforme saneringen categorie immobiel Wet bodembescherming V NOTARISSEN Moordrecht - De Stichting Toren muziek Moordrecht is van plan de hoogtepunten van Moordrecht's Beiaard Festival 2014 uit te bren gen op CD. De fragmenten zijn af komstig van de vijf concerten die in de zomer gehouden zijn. Het jaarlijkse festival werd eind september in de Dorpskerk af gesloten met een concert door de internationaal bekende Ne derlandse Beiaardier Boudewijn Zwart. Zwart is de vaste beiaar dier van zeven beiaards, waar onder twee in Amsterdam en een in Dordrecht. Bij het sloteoncert traden ook de twee internatio naal optredende Russische musici Alexander Paperny (balalaika) en Vladimir Fridman (gitaar) op. Afwisselend werden de drie in strumenten apart bespeeld, brachten de snaarinstrumenten een stuk ten gehore of speelden de drie musici samen. Het publiek reageerde dankbaar op de en thousiaste wijze waarop de musici een grote diversiteit aan muziek brachten. Voorafgaande aan het binnen- concert bespeelde Zwart het bui ten-beiaard van de Stichting To renmuziek Moordrecht in de toren van de Dorpskerk. Met een men geling van klassieke en populaire melodieën toonde hij niet alleen zijn kwaliteiten als topbeiaardier maar liet hij ook horen welke mogelijkheden het kleine maar verfijnde beiaard van Moordrecht biedt: 'wilde watervallen van lage klanken afgewisseld met zacht neerdwarrelde wolken van hoge, heldere en melodieuze klanken van de kleine klokjes'. Wie belangstelling heeft voor de cd van het festival, jaargang 2014, kunnen dit melden bij maarten- siebel@gmail.com Moerkapelle - Na twee achtereen volgende degradaties is het eerste team van Schaakvereniging Moer kapelle terechtgekomen in de eerste klasse van de Rotterdamse Schaak bond. Onder leiding van captain Wouter Vroegindeweij werd in club huis Tropica gewonnen van Erasmus 1 uit Rotterdam. Vroegindeweij wist in een aanvals- partij de zwarte koning mat te zet ten. Volle punten waren er ook voor Maarten Vroegindeweij, Dick Bac en Arno Luinenburg, terwijl Hugo van Elteren, Jesse van Elteren en André Nieuwlaat remise scoorden; eind stand: 5,5-2,5. Het tweede team speelt deze week tegen het team van Messemaker uit Gouda. In twee vooruitgespeelde partijen werd een remise gescoord door Ron Droog en verloor Jan Blok na een taai mid denspel. In de interne competitie deed Kevin Bakker goede zaken door Maarten Pilgram te verslaan. Mart-Jan Lu- teijn behield zijn 100°/o score door Sander Marijt te verslaan. Jeugdspe ler Arie Ymker werd op ervaring ver slagen door Dirk Molenaar, Remco de Zwart wist twee pionnen voor sprong fraai om te zetten in winst tegen Henk Doorhein. De stand in de top van het klassement: 1. Hugo van Elteren; 2. André Nieuwlaat; 3. Gerard van Ommeren. Like ons op www.hvhonline.nl Volg ons op @hartvanholland HART VAN HOLLAND Moordrecht - De voorrondes van de jaarlijkse voorleeswedstrijd van de Meester Lallemanschool zijn gewonnen door Kim Oudshoorn, Lucretia Leka- tompessyen Merle Goudriaan uit groep 7 en Thirza Oskam, Jessey Otterspeer en Josephine Lansink uit groep 8. De finale werd dinsdag 7 oktober gehouden. In het publiek zaten de kinderen van groep 5 en 6, juffen en meesters en de ouders van de fi nalisten. De meisjes lazen allemaal een stukje uit hun favoriete boek. De jury koos Kim als winnaar; in de volgende ronde mag zij het op nemen tegen andere winnaars van scholen uit de regio. De zes finalisten van de Meester Lallemanschool. Thorbeckelaan 5, 2805 CA Gouda Postbus 45, 2800 AA Gouda Telefoon: (088) 5450 000 E-mail: info@odmh.nl www.odmh.nl Omgevingsdienst Midden-Holland Onderwerp De Omgevingsdienst Midden-Holland heeft namens Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 2 oktober 2014 van Arnicon Projecten B.V. te Nieuwerkerk aan den IJssel als gemachtigde van Thunissen Ontwikkeling B.V. te Heemstede een melding op grond van de Wet bodembescherming ontvangen. De melding betreft het voornemen een sanering uit te voeren overeenkomstig het Besluit uniforme saneringen op de locatie nabij Bierhoogtweg 1 te Zevenhuizen. De melding zal door de Omgevingsdienst worden getoetst aan artikel 39b van de Wet bodembescherming, het Besluit uniforme saneringen en de Regeling uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met deze regelgeving, kan de melder vanaf vijf weken na de datum van ontvangst van de melding aanvangen met de sanering. Inspraak Deze mededeling is geen beschikking in de zin van de Algemene wet bestuursrecht; zodoende is geen inspraak, bezwaar en/of beroep mogelijk. Deze locatie en procedure is geregistreerd onder code ZH166609124 met kenmerk 2014176755. Deze kennisgeving staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. Limaweg 15 2743 CB Waddinxveen T(0182)642000 F(0182) 615337 info@notarissenwaddinxveen.nl www.notarissenwaddinxveen.nl Projectnotaris van "De Jonge Veenen"

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 9