I LSoeleman Êao KIDS-VOORDEEL- WEEK! BABY EN KINDERMODE EN SCHOENEN: 2E ARTIKEL* Uitreiking quizprijzen en Fairtrade Week Intermezzo bij start seizoen kerk Oud Verlaat El Jakim in streekkorenconcert Geen verrassingen in eerste bekerronde Logistiek Administratief medewerker (fulltime) HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 22 OKTOBER 2014 17 Winkelverbod Moord rechte na ren B Muziek (W! Literatuur 20.00 uur www.scnz.nl - info@scnz.nl Schaken möde Deze actie is geldig van maandag 20 oktober t/m zaterdag 25 oktober •goedkoopste artikel 30%. Niet goed, geld terug. Toos van der Geld kreeg zaterdag 18 oktober een pakket Wereldwinkelproducten. Nieuwerkerk aan den IJssel - De hoofdprijs van de wereldwinkelquiz is gewonnen door Toos van der Geld. Van 7 tot 11 oktober werd gevierd dat de Wereldwinkel vijfjaar in de Dorps straat is gevestigd. De achtste editie van de Fairtrade Week vindt plaats van 25 oktober tot en met 2 november. Een week lang staat alles in het teken van fairtrade en wordt Nederland geprikkeld om fairtrade producten op de bood schappenlijst te zetten. Dat is heel eenvoudig want het assortiment fairtrade gecertificeerde producten is veelomvattend en overal verkrijg baar bij supermarkten, in een van de Moordrecht - In een super markt in Moordrecht wer den vrijdag 17 oktober twee personen aangehouden voor winkeldiefstal. De 68-jarige man en 35-jarige vrouw uit Moordrecht kregen naast een boete ook een winkelverbod voor vijfjaar. Op dezelfde dag werden twee inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel aangehouden voor winkeldiefstal in een su permarkt in Nieuwerkerk. De 16- en 18-jarige mannen wil den zonder te betalen levens middelen meenemen, echter werden betrapt door winkel personeel. 240 Wereldwinkels en op www.we- reldwinkels.nl. De wereldwinkel is te vinden aan de Moordrecht - De loting voor de eerste ronde om de k.o.-beker bij schaakvereniging De IJssel heeft geen onderlinge duels tussen de favorieten opgeleverd. Frank Visser trof in Gerard van der Wouden nog de sterkste tegenstander. Die kon echter niet voor een verrassing zor gen. Visser besteedde zijn tijd goed en rekende beter dan zijn tegen stander. Een combinatie eindigde met stuk- en partijwinst. Léon Jacobse won van Arie Macda- niël jr., Pirn te Lintelo van Aad van der Meer, Ad Multem van Stefan Lipschart (via snelschaak), Aad van Dorpsstraat 51a en is open van dins dag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur, zaterdag tot 16.30 uur. den Berg van Frans Dubois, Rien Duine van Teus Boere, Casper de Pijper van Neal Twigt en Jan van den Dorpel van Bastiaan Rietveld. De winnaars gaan naar de tweede ronde. Wim Mulder ging zonder te spelen naar de volgende ronde; tegenstander Peter Koolmees was afwezig en had geen andere datum geregeld. Dat was wel het geval bij de partijen tussen Arie Macdaniël sr tegen Flans Lodeweges, Jan Vink tegen Mick van den Berg, Ton van Smirren tegen Pane Vink en Leen Boonstra tegen Frank van de Pa- voordt; die partijen worden inge haald. Oud Verlaat - Projectkoor Intermez zo, met leden uit alle kernen van de gemeente Zuidpias, treden zondag 26 oktober op tijdens de start van het kerkseizoen in Oud Verlaat. De Rotterdam/Zevenhuizen - Interker kelijk gospelkoor El Jakim uit Zeven huizen is een van de koren die mee doet aan het streekkorenconcert op zaterdag 25 oktober in de Verrijze niskerk aan de Springerstraat 350 in Rotterdam-Alexander. Het middagprogramma, waarin El Jakim optreedt, is van 13.30 tot 17.00 uur, het avondprogramma van 18.30 tot 22.30 uur. meditatie wordt gehouden door do minee Corinne Vreugdenhil-Mijn- arends uit Katwijk, ledereen is wel kom, de dienst begint om 10.00 uur. Versterking El Jakim is op zoek naar verster king; de leden van het koor roepen belangstellenden op een kijkje te komen nemen tijdens de repetitie avond op donderdag van 20.00 tot 22.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Dorpsstraat 106 in Zeven huizen. Voor meer informatie: bianvandenbrink@ziggo.nl of www.eljakim.info Zondag 25 oktober - 20.30 uur Donderdag 23 oktober Progfrog 'Antimatter' 't Blok, IJsermanpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Entree 13,50 euro via progfrog@ telfort.nl; 15 euro aan de deur Lezing over Godfried Bomans Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40, Moerkapelle Entree: niet-leden 6 euro Doeleman Logistiek is een logistiek dienstverlener in de breedste zin van het woord. Specialisaties zijn warehousing, (e-) fulfilment en transport. Activiteiten als opslag, voorraadbeheerorderpicking en fulfilment worden vanuit het moderne warehouse uitgevoerd. Daarnaast biedt Doeleman een brede diversiteit aan distributiewerkzaamheden binnen de Benelux. Doeleman Logistiek is met circa 40 medewerkers gevestigd op distripark Doelwijk te Waddinxveen. Wegens groei van onze activiteiten zoeken wij per direct een: Functieomschrijving Als administratief medewerker vervul je een brede ondersteunende functie. Het gaat om uitvoerende en controlerende taken ter ondersteuning van ons warehouse. Wat zijn je verantwoordelijkheden? Facturatie en debiteurenbeheer Het inzetten van orders in het Warehouse Management Systeem Onderhouden van contacten met klanten Opstellen van rapportages Overige administratieve en ondersteunende taken Wat is je profiel? Je beschikt over MBO werk- en denkniveau Je bent een representatief en communicatief vaardig persoon Je bent stressbestendig, flexibel en klantgericht Je hebt brede ervaring in het werken met MS office (o.a. Excel) Verder is administratieve werkervaring in de logistiek een pre en ben je woonachtig in de directe omgeving van Waddinxveen. Wat bieden wij? Wij bieden een aantrekkelijke fulltime baan, een prettige werkkring en goede arbeidsvoorwaarden. Werk jij graag zelfstandig binnen een leuk team van collega's? En durf je te stellen dat jij degene bent die in bovenstaand profiel wordt beschreven? Dan willen wij graag met jou in contact komen! Stuur of mail je sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Doeleman Logistiek BV t.a.v. Vincent Doeleman Distributieweg 15 - 2742 RB Waddinxveen e-mail: v.doeleman@doeleman.nl Kijk voor aanvullende info over ons bedrijf op www.doeleman.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i Uf fTTj DAMES EN KINDER nf2m^ MODE SCHOENEN KORTING Burg. Boerstraat 22-24 I 2761 VP Zevenhuizen (ZH) I Tel. 0180-631238 I Fax. 0180-634162 Email: infoö>bacmode.nl I www.bacmode.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 17