StL and Go Van bewustwording naar verandering! Beter met lastige situaties omgaan is te leren nr u Studio voor afslanken err figuurcorrectie Figuuranalyse Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies HART VAN HOLLAND I 22 OKTOBER 2014 27 ÏPHPi Openingstijden: Di 10.00-17.30 Wo 10.00-17.30 Oost-Buurtstraat 4, 2841XN Moordrecht www.sitandgohairstyling.nl info(«sitandgohairstyling. nl Facebook.com/pages/Sit-and-Go-Hairstyling bewust naarbalans Bewust naar Balans: hét adres voor persoonlijke ontwikkeling. Wie kent het niet. Iedere keer dezelfde persoon of dezelfde situ atie waar je last van hebt. Door gebeurtenissen kun je elke keer uit balans raken of erger nog stress krijgen. Tijd voor actie! Wacht niet tot een ander ver anderd. Neem het heft in eigen handen. Het opsporen van je gedrag, ge dachten en emoties kan zinvol zijn om te ontdekken wat in die situatie of bij die persoon hetgeen is wat je zo raakt of uit balans brengt. Bij al te veel stress is het zinvol om je stresssignalen te leren herkennen en te leren anders met situaties om te gaan. Heb je het e.e.a. in kaart gebracht dan kun je bewuster kiezen watje wilt. Bewuste keuzes leiden tot meer balans in je leven. Dat is wat een ieder uiteindelijk graag zou willen. Dat is al moeilijk genoeg. Daarnaast kunnen er innerlijke en externe fac toren zijn die je hinderen om goede keuzes te maken. Je eigen gedrag, emoties en gedachten kunnen je in de weg zitten. Of je partner, familie, baas, collega hebben invloed op een evenwichtig leven. Coaching door Bewust naar Balans is erop gericht om je inzicht te geven waardoor je meer grip op je leven te krijgen. Dit kan door het aanleren van nieuwe vaardigheden of door anders te communiceren. In een traject staat "jij en je omgeving" centraal. Na afloop weetje hoe je reageert, wat voor jou in die situatie of bij die persoon zo lastig is en hoe je ermee om kunt gaan. Voor meer informatie www.bewustnaarbalans.nl Leren omgaan met lastige situaties en/of personen. De gesprekken geven inzicht. Je leert te vertrouwen op je gevoel, anders communiceren en je te gedragen, zodat je beter met lastige situaties kunt omgaan. Ook loopbaanbegeleiding. Stresshantering Je leert je stresssignalen herkennen. Door het aanbieden van verschillende methodes experimenteer je wat voor jou de beste strategie is om je stress beter te hanteren. Voor iedereen die wil groeien en in zijn kracht wil staan. Persoonlijke aandacht staat centraal Veldewater 27 2911 PG Nieuwerkerk a/d IJssel 06 24 62 95 73 edithbosma bewustnaarbalans.nl www.bewustnaarbalans.nl Twitter: edithbosma voor j4?, Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeiing (30"C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met ais gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijctlegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m. vi warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27