M 'Alle dingen nieuw' Openbaring 21 vers 5 Ria Bos - Bloemkolk - Maria Johanna - HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 22 OKTOBER 2014 37 'Zelfs vindt de mus een huis, o Heer. Psalm 84 vers 2 Heden werd door de HEERE, na een kort stondige ziekte, uit ons midden weggenomen onze dierbare tante Marrigje van der Dussen-den Boer - tante Mar - weduwe van Willem Comelis van der Dussen in de leeftijd van 92 jaar. Ondanks haar afnemende lichamelijke gezondheid, heeft zij belangstelling gehouden voor haar directe familie, vrienden en kennissen. Wij zijn dankbaar voor de vele mooie momenten en contacten die wij met haar mochten beleven. Nel en Steef Gerrie en Gerard Jantina en Teus Leen en Marry Verdere neven en nichten Van der Dussen 15 oktober 2014 Correspondentieadres L.P. den Boer Tweede Tochtweg 19 2911 LA Nieuwerkerk aan den IJssel De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op begraafplaats Essehof te Nieuwerkerk aan den IJssel. Wij zijn de medewerkers en de vrijwilligers van Woonzorgcentrum De Meander, afdeling Zorg te Nieuwerkerk aan den IJssel, dankbaar voor alle zorg en aandacht die zij tante Mar hebben gegeven. Monuta s? Puravida Voor een uitvaart op uw manier! Mit dem Leben ist es wie mit einem Theaterstück: Es kommt nicht darauf an, wie lang es ist, sondem wie bunt. Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, maar verdrietig om het verlies, geven wij kennis dat rustig, maar toch nog onverwacht, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Herman Jansen *21-12-1932 f 14-10-2014 Edith Henk en Elaine Jaimy Mick Joke en Frits Correspondentieadres: E.H. Jansen-Liethmann J.A. Beijerinkstraat 61 2912 AA Nieuwerkerk aan den IJssel De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd afscheid van ons nam. Bedroefd, maar met vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Willemijntje van der Plaat-van Elswijk weduwe van Marinus van der Plaat in de leeftijd van 93 jaar. Bert en Thea Ina en Dick Rien en Hannie Frans en Gerda Wilma en Peter Corrie en Ab Marijke en Jan Kleinkinderen Achterkleinkinderen 7 oktober 2014 Mezendaal 8 Nieuwerkerk aan den IJssel Correspondentieadres Marijke van der Giessen-van der Plaat Vecht 149 2911 ER Nieuwerkerk aan den IJssel De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat van ons is heengegaan Charles Nicolaas Constantijn Burgers -Pim- *29 juli 1931 t 19 oktober 2014 Jeroen en Louise Sara Catharina Frankenrade 12 2912 PG Nieuwerkerk aan den IJssel Correspondentieadres: J. C. Burgers Nieuwe Pasbaan 48 4811 GT Breda Charles is overgebracht naar uitvaartcentrum Van der Spek, Fascinatio Boulevard 822 te Capelle aan den IJssel. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 24 oktober om 17.00 uur in de aula van crematorium Schollevaar, Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man en onze trotse papa. Arie Willemsen De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt een ieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Fia Esther Rick Kim Zevenhuizen 20 oktober 2014 'Ik heb samen met Riet een mooi leven gehad' Frans Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Francis Christiaan van Mourik 24 september 1925 14 oktober 2014 Maria (Riet) van Mourik-Mes Chris en Jeanette Suzanne en Michel Christiaan en Michelle, Evy Tessa Anouk en Olaf, Seph Peter en Agniet f Frank Correspondentieadres: C. van Mourik Corsicalaan 77 3059 XX Rotterdam De crematie heeft inmiddels plaats gehad op 20 oktober. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde alles in jouw gezicht. Flink was jij je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil jij nu dat wij zullen zijn maar het afscheid nemen doet ons zo'n pijn. Verdrietig om zijn stille heengaan, geven wij kennis van het overlijden van onze Ome Janus, mijn lieve vader, opa, broer en zwager Adrianus Willem Hermus 12 maart 1938 1 12 oktober 2014 weduwnaar van Puk Hermus - Jonker familie van der Linden familie Knop familie Hermus correspondentieadres: uitvaartverzorging van den Bogerd Ireneweg 17 2665 AN Bleiswijk De uitvaart heeft dinsdag 21 oktober plaatsgevonden op het Parochie kerkhof te Bleiswijk. Natuursteen Dankbaar voor een boeiend leven ging van ons heen naar de Schepper van alle dingen Utrecht 20 juli 1947 t Waddinxveen 16 oktober 2014 Haar liefde, zorgzaamheid en gastvrijheid blijven ons bij. Frans Bos Marjoke Bos en Richard Vrijland Hoefblad 15 2742 DX Waddinxveen Voorafgaand aan de begrafenis op 'Thijmhof' heeft de dankdienst voor haar leven plaats gevonden op woensdag 22 oktober in de Immanuëlkerk. Wij danken de teams van Buurtzorg Waddinxveen - Noord en van Medisch Centrum - West voor de liefdevolle en intensieve zorg voor Ria. Familie Bos Monuta Puravida Yvette van Dorp Marnix Gijsenstraat 10, Berkel en Rodenrijs Telefoon: 06 - 20 98 78 91 puravida@monuta.nl www.monutapuravida.nl Natuurstenen, grafmonumenten en gedenktekens Uw dierbaarste herinnneringen in alle soorten natuursteen, glas, rvs of combinaties hiervan, naar eigen ontwerp uitgevoerd. Bezoek onze showtuin ook op zaterdag of 's avonds volgens afspraak. Korte levertijden mogelijk. Zuidplaspolderweg 23 2841 DC Moordrecht Telefoon: 0182 - 37 62 93 Fax: 0182 - 37 63 48 www.ronaldbruinstroop.nl E-mail: info@ronaldbruinstroop.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37