I I NAAP 0652305719 Thuiszorg GARAGEBOX TE KOOP Gezocht: enthousiaste leden voor Cliëntenraad thuiszorg Zorgpartners Knaap Maatwoningen Projecten en bouwkavels! MOORDRECHT Deze week verspreid met Hart van Holland: Safe Zone (4000) Playtoday Lego Gouda (3800) Zin van Bewegen I2500] Kerst in de polder (3800) Wilt u dat wij u komen bezoeken, Bel dan snel om ons te boeken AZorgpartners Midden-Holland HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE I 5 J.H.G. Smith Zevenhuizen/Moerkapelle Moordrecht Zevenhuizen Moordrecht Autogicb (4000) Zevenhuizen) SAFEZON Wilt u ook gebruik maken van het bezorgcorps van Van Rijk verspreiding en uw folder mee laten verspreiden in Hart van Holland? Neem voor een offerte op maat contact op met: Dion Huijbregts Mobiel: 06-22223459 E-mail: infofdvanrijkverspreiding.nl NOVEMBER 2014 MAATWONINGEN wimvdzwan@casema.nl «woowvooTSt per 01-01-2015 Begoniastraat 9 Ligging aan de Vioolstraat te Moordrecht Voor informatie: 06-29040114 Timmer- en onderhoudsbedrijf voor al uw.. - Kozijnreparaties - Badkamer renovaties - Nieuwe kozijnen - Keuken renovaties - HR glas plaatsingen - Zolderverbouwingen ..en tal van andere werkzaamheden. Profiteer nu nog van de 6% BTW regeling! Waddinxveen - Tel.: 06-54230791 www.timmer-onderhoudsbedrijfsmith.nl I inspiratie LfcGO voor n x - pi ftVTODAÏ KRANT Ter vergroting van de attentiewaarde en controle op de bezorging zorgen wij voor een afdruk van de folder van ruk Wonen op de locatie van uw dromen, wie wil dat nou niet? Op 8 november organiseert Knaap Maatwoningen een Open informatiedag in de showroom aan de Groeneweg 38 welke volledig in het teken staat van bouwlocaties. Kavels o.a. beschikbaar in Rotterdam, Zuidpias, Pijnacker, Bodegraven en meer! Wilt u nog profiteren van de huidige bouwregelgeving? Nu kan het nog! Uw bouwaanvraag wordt geacht hiervoor ingediend te zijn voor 1 januari 2015. Komt u op de open dag, dan regelt Knaap Maatwoningen dit nog voor u! y Groeneweg 38,3059 LC Rotterdam, Telefoon (010) 222 10 00, www.knaapmaatwoningen.nl De opbrengst komt volledig ten goede aan Stichting ROPARUN. Het geld wordt ingezet voor zorg aan mensen met kanker Voor de op te richten Cliëntenraad van thuiszorg Zorgpartners, zijn wij op zoek naar enthousiaste en maatschappelijk betrokken mensen die samen de Cliëntenraad gaan vormen. Het doel van de Cliëntenraad is het bijdragen aan zorg- en dienstverlening door het bewaken van de kwaliteit. Om tot een goede samenstelling te komen, zoeken wij kandidaten die aan een of meerdere van onderstaande eisen voldoen: Geïnteresseerd zijn in de ontwikkelingen in de zorg, en in het bijzonder in thuiszorg; Een mix aan deskundigheid hebben op het gebied van financiën en/of bestuurlijke ervaring; In bezit zijn van goede sociale en communicatieve vaardigheden; In staat zijn om zich in te leven in de belangen van de cliënten en deze behartigen; In staat zijn om knelpunten in het gevoerde beleid te signaleren; Door werk- of eigen ervaring, goed op de hoogte zijn van thuiszorg. Wij bieden: De mogelijkheid om van dichtbij zorgontwikkelingen te volgen en vanuit cliëntperspectief hieraan bij te dragen Positieve en betrokken sfeer Vergaderfaciliteiten en vergoedingsregeling De Cliëntenraad vergadert gemiddeld een keer per maand. Voor meer informatie over de Cliëntenraad verwijzen wij u naar www.zorgpartners.nl/clientenraad Uw reactie Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie en aanmelden kunt u contact opnemen met mevrouw Simone van Dijk, via (0172) 21 78 11 of via mail: simonevandijk@casema.nl. Uw reactie zien wij graag voor uiterlijk 24 november 2014 tegemoet.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 18