Landelijke primeur in Moordrecht Kapsalon de Schuur Samen sporten bij Fitland (voormalig Achmea Health Center) Herdenkingsbijeenkomst in het Groene Hart Ziekenhuis HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 5 NOVEMBER 2014 23 BP van Gennep wordt 'anders' Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO we vooral gedreven door omzet- verwachtingen. Dit keer volg ik mijn hart en stap ik over uit ide alisme. Mijn nieuwe tankstation is een product van anders denken en direct gevolg van veranderende marktomstandigheden' Pieter vervolgt - 'Je moet weten, ruim 40% van alle tankstations in Nederland zijn eigendom van zelf standige ondernemers. Meestal dragen deze 'vrije pompen' een label van één van de grote brand- stofmerken. In groeiende mate worden de vrije pompen aan ban den gelegd en moeten ze zich houden aan landelijke richtlijnen. En dat is waar de schoen wringt. Je kunt het de grote brandstof- merken niet kwalijk nemen, maar hun belang ligt primair bij de we reldhandel. Als zelfstandige tank houder zoek ik juist binding met mijn lokale omgeving, mijn eigen nest. Vanaf 7 november heb ik alle vrijheid om acties op te tuigen met partners waar ik echt wat mee heb, bijvoorbeeld met onze lokale bak ker Van Meeteren. Hoe we 'm ook proberen te verlei den, Pieter geeft de nieuwe naam niet prijs. Wél geeft hij een hint. 'Het is een naam en uitstraling die totaal anders aanvoelt dan alle gangbare merken die je kent. Hij is oer-Hollands en laat oude tij den herleven. Toen alles veel beter was', grapt Pieter van Gennep. 'Ik zou zeggen, kom langs en maak het mee. Ik ben erg benieuwd naar alle reacties, ledereen is welkom en kan rekenen op lekkere hap jes en drankjes, een optreden van Peter Struijk én een opening door drie lokale helden. Komt dat zien op vrijdag 7 november om 16.00 uur.' Moordrecht - Het BP-station van Gennep is in 2010 en 2013 uitge roepen tot hét BP-station van het land en kan rekenen op een gezon de toestroom van loyale klanten. Toch gaat het station per 7 novem ber over naar een nieuwe formule met grote ambities. En Moordrecht krijgt de landelijke primeur. Eigenaar Pieter van Gennep is één van de initiatiefnemers achter de nieuwe formule. Samen met colle ga zelfstandige tankhouders is hij druk doende met de transitie. De naam en uitstraling houdt hij nog geheim voor de officiële opening op 7 november a.s. om 16.00 uur. Pieter van Gennep - 'Het is niet de eerste keer dat ik van formule verander, maar ik vermoed wel de laatste keer. Ons familiebedrijf ging van Autofood naar Texaco naar BP. Eerlijk gezegd werden Gouda - Op donderdag 13 no vember organiseert het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) twee her denkingsbijeenkomsten voor de nabestaanden van overleden pa tiënten. Deze bijeenkomsten vin den om 16.00 uur en om 19.00 uur plaats in de Lounge op de eerste verdieping van het GHZ. Nabestaanden van patiënten die in het afgelopen jaar in het zie kenhuis zijn overleden, zijn van harte welkom. Ook degenen die behoefte hebben aan een mo ment van gedenken kunnen een bijeenkomst bezoeken. De bij eenkomsten zijn voor iedereen en niet gebonden aan een levens beschouwing. Er is ruimte voor stilte, muziek en gedichten en de namen van de overledenen zullen worden genoemd, vergezeld van een kort ritueel. De herdenkingen duren ongeveer drie kwartier en worden geleid door de geestelijk verzorgers van het ziekenhuis. Zevenhuizen - Als Trudie de Roode van Kapsalon de Schuur wordt gevraagd op welke manier zij zich onderscheidt van andere kapsalons is haar antwoord helder en duidelijk: ruime tijd voor de klant, per soonlijke benadering, een vak kundige behandeling, en uiter aard scherpe tarieven. Vanuit haar kapsalon in "de Schuur" te Zevenhuizen werkt Trudie alleen op afspraak, maar wel flexibel. Haar specialiteit is kleuren, en haar adviezen zijn altijd gericht op de persoon lijke wensen van haar klanten, met oog voor de laatste trends, maar zonder deze op te drin gen. "Een kapsel is meer dan alleen haar" is een uitspraak die bij Trudie past. Gebruik van professionele producten en behandeling op afspraak, dus zonder wachttijd, in een rustige omgeving maken van een kappersbezoek een mo ment van rust, een moment voor uzelf. Ervaar het nu, en bel voor een afspraak 0180 631408. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sa men sporten is leuker dan alleen en daarom is het nu mogelijk om bij Fitland geheel vrijblijvend en zo lang u wilt met 2 personen te spor ten voor de prijs van één. Fitland staat voor resultaatgericht trainen voor iedereen. Of het nu is in groepslessen of in uitgebreide fitness, Fitland helpt u in elk geval om uw doel te bereiken. Daarbij maakt Fitland gebruik van trai ningen die bestaan uit bewegen die ook in het dagelijks leven te rugkomen. Rennen, duwen, trek ken, springen, bij Fitland krijgt u als de sporter hulp om de atleet in uzelf te ontdekken. Dat alles in een inspirerende omgeving onder de naam Real Fitness. Ontdek het zelf, beleef het verschil en kom vrijblij vend langs aan de lersestraat 15. Of kijk voor meer informatie of kijk op www.fitland.nl/nieuwerkerk T 0180-321544.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23