GROEN 15 euro korting jj 30 euro korting facebook DKV wint muziekconcours Stuivertje wisselen aan kop van ranglijst bij De IJssel Kerstkoor Zuidpias zingt op zaterdag Mooi bedrag voor Unicef Bij besteding van 100 euro Bij besteding van 200 euro In de maand november kunt u bij Groen Schoenen in de Reigerhof eenvoudig de juiste steunzool laten aanmeten met de MyPedag Thermo Footprint. VIVA SPOR www.groenwinkels.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLA: 5 NOVEMBER 2014 39 Er werd gebridged Like ons op www.hvhonline.nl Schoenen Accessoires De muzikanten maken zich op voor de Sinterklaasintochten van Capelle aan den IJssel op 15 en Dubbeldam op 22 november. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ruim een half jaar heeft drumfanfare DKV, onder leiding van dirigent René de Roo en slagwerkinstructeur Jeffrey Bouwhuis, naar de Marching en Music Contest van zaterdag 1 november in de Margriethal in Schiedam toegewerkt. In de op één na hoogste divisie van Nederland werd stilstaand Al Garete van M. Smeets en marcherend Some Nights in een arrangement van Michael Brown gespeeld. De jury waardeerde beide muziekstukken met 82,33 punten wat resulteerde in een eerste prijs. In het juryrapport werd DKV onder andere als 'een heel mooi orkest dat durft te performen' omschreven. Moordrecht - Het is stuivertje wis selen aan kop van de ranglijst in de clubcompetitie bij schaakvereniging De IJssel. Pim te Lintelo verraste Léon Jacobse in de opening met een actief paard en kreeg na afruil een ver opgerukte centrumpion. Een niet gerocheerde centraal op gestelde koning kwam vervolgens danig in de verdrukking. Nog voor de twintigste zet was de nederlaag een feit en hierdoor nam Te Lintelo de koppositie over. Winst was er ook voor Frank Visser tegen Frank van de Pavoordt, Rien Duine tegen Mick van den Berg, Gerard van der Wouden tegen Arie Macdaniël sr, Aad van den Berg te gen Wim Mulder, Sjaak in 't Veld tegen Teus Boere, Pane Vink tegen Peter Koolmees en Stefan Lipschart tegen Neal Twigt. De strijd tussen Frans Dubois en Jan Vink bleef in evenwicht en eindigde in een pun- tendeling. Stand aan kop: 1. Pim te Lintelo, 2. Frank Visser, 3. Léon Jacobse, 4. Flans Lodeweges, 5. Wim Mulder. Voor de bondscompetitie verloor het tweede viertal De IJssel met 3-1 van Hendrik Ido Ambacht. Moordrecht - De zitting van vorige week woensdag bij Troef Vrouw is met een per centage van 63,2 gewonnen door Fien van der Panne en Mieke Pieterse. Tweede werden Jo Plertog en Christine de Kwaadsteniet met 56,25 en op de derde plaats eindigden Ria Offer man en Gré Ramaker met 50,00. i m Nieuwerkerk aan den IJssel - In te genstelling tot een bericht in de vo rige editie van deze krant vindt het concert van kerstkoor Zuidpias niet plaats op zondag maar op zaterdag 13 december. Op initiatief van projectkoor In termezzo kunnen zangliefheb bers deelnemen aan zes re petities en een studiedag ter voorbereiding op het kerstconcert dat plaatsvindt in de Nieuwe Kerk aan de J.A. Beyerinkstraat 53. Zevenhuizen - De onlangs gehou den kinderkleding- en speelgoed beurs heeft een bedrag van 850,05 euro opgebracht De opbrengst is bestemd voor Unicef. Deze organi- De repetities staan onder leiding van Cees-Willem van Vliet, dirigent van Intermezzo. De muzikale bege leiding wordt verzorgd door symfo nisch blaasorkest Da Capo, dat onder leiding staat van Bart Roobol. Naast het reguliere kerstrepertoire worden ook de Nativity Carol, Cantique de Jean Racine, Eine kleine Weinaehts- musik en 0 holy night ingestudeerd. Aanmelden kan via info@project- koorintermezzo.nl. Voor meer informatie: www.pro- jectkoorintermezzo.nl. satie kan het geld goed gebruiken voor haar projecten. De volgende beurs voor Unicef wordt gehouden op 26 en 27 maart. Nieuwerkerk a/d IJssel 2914 KE Reigerhof 104 0180-313797 Papendrecht 3353 HH Meentpassage 44 078-6187901 ïl Niet geldig i.c.m. andere acties/aanbiedingen. I Actie loopt tot eind november. o c\f| I Niet geldig i.c.m. andere acties/aanbiedingen, fl I Actie loopt tot eind november. o MyPedag voetcomfort Dit is een thermo voetmeetapparaat dat reageert op de warmte van de voet. De MyPedag maakt in een paar seconden een voetafdruk van uw voet, naar aanleiding van uw voettype wordt er een passend voetcomfort geadviseerd voor extra steun en comfort. Geschikt voor de platte, midden en hoge voet. Advies voor voetcomfort hierbij is de Sensitive, Viva en de Viva High. Naast de Viva Well ness serie zijn er nog meer zolen verkrijgbaar bij Schoen/lederwaren speciaalzaak Groen Schoen, bijvoorbeeld de Pedag Ultra Heel. De Pedag Ultra Heel is een zacht gel hielkussen voor perfecte schokdemping. Het extra zachte blauwe gel polster helpt bij hielspoor en achillespeesproblemen. Het is zelfklevend en handwasbaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 39