Begrafenis - Crematie 0182 - 372 726 VAN DER SPEK Uitvaartcentrum Van der Spek Maria Wilhelmina Johanna den Haan - Verkerk -Ria- HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 5 NOVEMBER 2014 41 010-522 27 90 Middelweg 45A, Moordrecht www.vanderspekuitvaart.nl Frans de Knoop Geertruida Anthonia de Rek - Kok Zeg me dat het niet zo is, zeg dat het niet waar is. We doen alsof ze gewoon verder leeft, zelfs als het niet zo is. Frank Boeijen Mama is aan haar laatste reis naar papa begonnen... Jannie van der Mark - van der Eijk Natuursteen Natuurstenen, grafmonumenten en gedenktekens Uitvaartverzorging V^van den Bogerd Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd UITVAART Zuidplaspolderweg 23 2841 DC Moordrecht Telefoon: 0182 - 37 62 93 Fax: 0182 - 37 63 48 www.ronaldbruinstroop.nl E-mail: info@ronaldbruinstroop.nl dag en nacht bereikbaar Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk www.uitvaartverzorgingvandenbogerd. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man is dood gegaan Lampie, wat zullen we je missen! Moordrecht, 29 oktober 2014 Roelie en Peter Manon en Hans Magda en Martin Ingrid en Joop Herma en Peter Jacqueline en Renee Angelique en Arjan Nanda en Jan Heieen en Peter Martine en Mark Karin en Bert Groot is het gemis, Mooi zijn de herinneringen die blijven! Dankbaar voor alle jaren met haar en wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat wij onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vrouw, moeder en oma Truus 21 mei 1942 t 2 november 2014 Cor Ton Dewi Miranda en Marco Miloib Correspondentieadres Land voor Water 50 2841 NM Moordrecht Truus is overgebracht naar de rouwkamer van De Haan Rijkaart van Cappellen uitvaartverzorging, Land voor Water 3 te Moordrecht. Hier is gelegenheid om afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren, vrijdag 7 november van 20.15 tot 21.00 uur. De plechtigheid voorafgaand aan haar begrafenis vindt plaats in zaal De Kroon, eveneens Land voor Water 3 te Moordrecht, zaterdag 8 november om 14:00 uur. Hierna zal omstreeks 15:15 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Julianastraat te Moordrecht. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde zaal De Kroon. weduwe van Karei den Haan Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. "Als het leven lijden is, komt de dood als een vriend" Marianne en Peter Rick, Tom Carola en Edwin Prescilla en Rick, Shanon Stefan 28 oktober 2014 Correspondentieadres: Peter Zuidlaan 114 2742 W Waddinxveen Wij hebben zaterdag 1 november afscheid van haar genomen. Zij is de bron van pure liefde, warm, betrokken en zorgzaam. De bindende factor van ons gezin, in onze familie en vriendenkring. Haar liefde en kracht hebben ons gevoed en gevormd. We dragen haar voor altijd in ons hart. Diep bedroefd maar tevens vervuld van mooie herinneringen hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Henk van der Mark Kethel en Spaland, 24 augustus 1930 f Gouda, 2 november 2014 Arjan en Ellis van der Mark - van der Pool Jan van der Mark Anne-Marie en Ton Vendrig - van der Mark Hella en Frans van Vessem - van der Mark Hendrien van der Mark en Roel Hoogma Linda en Eric Ouweneel - van der Mark Kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelweg 35, 2841 LB Moordrecht Er is gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 november van 19:30 tot 21:00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats aan de Middel weg te Moordrecht. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 8 november om 11:00 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 12 te Moordrecht, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats aan de Middelweg te Moordrecht. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde aula. Uw dierbaarste herinnneringen in all rvs of combinaties hiervan, naar Bezoek onze showtuin ook oorten natuursteen, glas, jen ontwerp uitgevoerd, terdag of 's avonds volgens afspraak. Korte levertijden mogelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41