KNAAP (flji Trollentoernooi BC Geisha ware happening Revanche voor De IJssel Er werd gebridged, NieMo derdert door in competitie Zilver weekend voor broers Van der Vliet CV-ketels met hoge korting! HdiTsmn m I .Cru t Maatwoningen Projecten en bouwkavels! HART VAN HOLLAND Zi DPL S 5 NOVEMBER 2014 49 Judo Hockey Waterpolo Judo 1 Tijdelijk van 1 oktober tot en met 31 december 2014 www.ketelmania.nl CR remeha Nieuwerkerk aan den IJssel - Met het vooruitzicht een echte trol te kunnen winnen, hadden 94 kinderen zich aangemeld voor het afgelopen zaterdag gehouden Trollentoernooi van Budoclub Geisha. De vereniging voert de regel dat de deelnemers tijdens dit toernooi niet hun eigen band mogen dragen om de tegen standers niet af te schrikken dan wel overmoedig te maken. De kinderen werden in twee groe pen ingedeeld waarna poulewed strijden volgden. Voor Geisha zelf kwamen tien judoka in actie. In de eerste groep wist Pepijn Vermulm een tweede plaats te veroveren terwijl Bas Molenaar en Megan Bonofacio derde werden. Een keu rige vierde plaats was er voor Guus Nieuwerkerk aan den IJssel - Na de zeperd vorige week tegen hekken sluiter Tempo '34 wisten de heren van NHC de IJssel zondag 2 novem ber op eigen veld met maar liefst 6-1 te winnen van Hoeksche Waard. Waar de keeper van Hoeksche Waard de bal van de mascotte van de week nog wist te keren, moest hij na enkele minuten op een strafcor- ner van Vincent Martens het ant woord al schuldig blijven. De sterke start van de Nieuwerkers kreeg een vervolg via doelpunten van Jim Dronk, Jelmer van den Bogerd en Marnik Rietveld ging de ploeg met 4-0 rusten. Daarna waren het nogmaals Riet veld en Martens die de score uit breidden naar 6-0. Na de 6-0 zakten de Nieuwerkerkers in en konden de gasten uit Mijnsherenland nog te gen scoren. De deelnemers gaven elkaar niets cadeau, want iedereen wilde een echte trol winnen. Lathouwers, Dylan Kalmeijer, Mi- chiel Rietveld en Kylian Schmidt. In de tweede groep behaalden Raul Molina en Tim Roelofs een eerste plaats en werd Nick Kervezee ver dienstelijk tweede. Mede dankzij de inzet van de vele vrijwilligers kan Budoclub Geisha terugkijken op een geslaagd toer nooi. Nieuwerkerk aan den IJssel - De derde ronde van de tweede com petitie van de Nieuwerkerkse Bridge Club, gespeeld op maan dag 3 november, is in de A-poule met 64,88°/o gewonnen door Peter Bijsterveld en Ron van Domburg; 2. Marja Catsburg en Ria Bohm 60,12% en 3. Michiel de Korver en Kees Smith 57,44%. B-poule: 1. Arie Blok en Hans Del- wel 62,15%; 2. Elly Timmermans en Wijntje de Graaf én Selma van den Berg en Thea Michels 59,38%. Nieuwerkerk aan den IJssel - De waterpoloërs van H/SG NieMo-Van Vliet denderen door in de competitie. Zaterdag 1 november bond de hoofdmacht van de Zuidplasploeg BZC uit Bergambacht aan de zegekar: 3-17. Na een stroeve start, BZC gaf in de eerste en tweede periode flink tegengas, kwam NieMo in deel drie en vier op toeren. De derde periode eindigde zelfs in 6-0. Met de maximale score (15 uit 5] voert NieMo de ranglijst aan. Revanche en overwinning dames De waterpolosters van WSG Nie- Mo-Van Vliet hebben in de vijfde speelronde, in een gelijkopgaande wedstrijd, hun eerste overwinning behaald. Ze revancheerde zich op het Rotterdamse SVH (3-4), waar ze in de eerste speelronde eenzelfde eindstand behaalden, maar toen in hun nadeel. In de Wilgenring kon Remi Ver- hoogh al vroeg in de wedstrijd een 'manmeer' benutten en opende de score. De thuisploeg voerde de druk op en kwam vlak voor het eerste periodesignaal gelijk. In het tweede part hielden de Rotterdamse ngrip op de wedstrijd en namen een kleine voorsprong. Lang duurde dat niet, want Simone Arbman maakte. Na dat Liza Neleman de bal achter de SVH-keepster wist te leggen, kreeg NieMo-goalie Chantal van Hars kamp haar eerste uitsluiting in haar carrière. SVH profiteerde: 3-3. Door sterk verdedigingswerk van NieMo in het derde part kwamen er alleen ongecontroleerde afstandsschoten richting hun helft. De defensie hield stand; Arbman maakte haar tweede en de winnende goal. Nieuwerkerk aan den IJssel - Mit- chel en Jeffrey van der Vliet wa ren beiden succesvol dit weekend. Zaterdag won Jeffrey zilver met het team van judovereniging Slin gerland op het teamtoernooi Theo Meijer in Leusden. Zondag werd hij tweede op een toernooi in Breda. Mitchel stond in hetzelfde toernooi in de finale en verloor van de Ne derlands kampioen, ook zilver dus. Wonen op de locatie van uw dromen, wie wil dat nou niet? Op 8 no vember organiseerd Knaap Maatwoningen een Open informatiedag in de showroom aan de Groeneweg 38 welke volledig in het teken staat van bouwlocaties. Wilt u nog profiteren van de huidige bouwregelgeving? Nu kan het nog! Uw bouwaanvraag wordt geacht hiervoor ingediend te zijn voor 1 januari 2015. Komt u op de open dag, dan regelt Knaap Maatwonin gen dit nog voor u! Projecten welke deze dag onder de aandacht staan: 2-onder-i kapwoningen in Groot Swanla te Zevenhuizen 2-onder-i kapwoning aan de N. Dwarsweg te Zevenhuizen waterwoningen Riva II in Nesselande te Rotterdam kavels aan de Knibbelweg te Zevenhuizen kavel aan de Swanlaweg te Zevenhuizen kavels in plan Ackerswoude te Pijnacker kavels in plan Noordeinde te Moerkapelle kavels in plan ParkióHoven te Rotterdam kavels in plan Nesselande te Rotterdam kavels in plan Weideveld te Bodegraven MAATWONINGEN Groeneweg 38, 3059 LC Rotterdam, Telefoon (010) 222 10 00, www.knaapmaatwoningen.nl Remeha Avanta Remeha Tzerra Remeha Calenta Hoge kortingen bij aanschaf en installatie op het gehele Remeha Avanta, Tzerra en Calenta assortiment m.u.v. CW3. Kijk wat andere klanten van deze cv-ketels vinden op ketelmania.nl/kieskeurig. the comfort innovators 0 P. Haitsma Service- en Installatieburo Alfred Nobelstraat 1 2665 KZ Bleiswijk info@haitsmabv.nl Tel: 010 5214577 www.haitsmabv.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 49