De grootste, gezelligste en voordeliaste kerstmarkt 50% cmariaj woensdag l iz november Welkom! V Cheque van de Terp voor Daniel den Hoed korting* i Korenfestival in Swanla voor herhaling vatbaar Thorbecke Voortgezet Onderwijs 150 jaar KORTING KORTING* Schoenendozen vol cadeaus voor kansarme kinderen KORTING* K3 Koffie met apfelstrudel 2e kersthuisje -n van. 1-8.00. tot t-Ü Ms V 21-00 uury op 1 artikel uit ons gehele assortiment! 2"533000 000995 op 1 artikel uit ons gehele assortiment! 2 "533000 001008 op 1 artikel uit ons gehele assortiment! intratuin kleurt je leven HART VAN HOLLAND (AS i 12 NOVEMBER 2014 533000 001015' Nieuwerkerk aan den IJssel - Jenaplanschool de Terp heeft zich twee maanden ingezet om geld in te zamelen voor de campagne 'Maak kanker Kansloos' in het kader van '100 jaar Daniel den Hoed'. De kinderen hebben een Hoed van Daniel ge knutseld en versierd. Canon Nederland zorgde dat alle kinderen met hun zelfgemaakte hoed op de foto gingen en een eigen campagne poster kregen. Om daadwerkelijk geld binnen te krijgen, zijn grote aantallen statiegeldfles- sen ingezameld. Met de hoeden en hun poster achter het raam lieten de kinderen in de om geving weten dat zij actief waren voor het 5 -"t'^ goede doel. Tijdens de inzameldag op vrijdag 31 oktober hebben de leerlingen een cheque overhandigd ter waarde van 367,50 euro. Geniet bij ons van deze heerlijke 1 koffie met apfelstrudel. I Samen voor slechts lr levenhuizen - De tot theater omgebouwde sporthal van Dorpshuis Swanla was afgelo pen zaterdag tot de laatste plaats bezet met belangstellenden voor het Korenfestival dat plaatsvond ter gelegenheid van het veertigja rig bestaan van het dorpshuis. De vijfhonderd aanwezigen konden genieten van de optredens van zes verschillende ko ren en van het harmonieorkest van De Kleine Trompetter. De avond werd op verrassende wijze geopend door de koren die al zingend vanuit de cou lissen kwamen en naar het podium liepen. Vervolgens brachten de kinderen van Steps on Stage een aantal nummers uit musicals ten gehore waarna de dames van Singend Goetje het podium betraden. Beide koren staan onder leiding van Margré van Gestel. Voordat shan- tykoor Het Kraaiennest zou afsluiten voor de pauze vertolkte een van de solisten van LOZZ (Lekker Ontspannen Zingen in Zevenhuizen) een mooie versie van Het Dorp van Wim Son- neveld. Het Kraaiennest kreeg vervolgens bin nen de kortste keren de handen op elkaar van het publiek. Na de pauze brachten de zangers en dan sers van Turf enkele musicalnummers ten gehore en zong Viswijvenkoor Sootjevisch onder meer het nummer Zevenhuizen, waar bij het refrein door iedereen werd meege zongen. LOZZ sloot de rij waarbij een so lozanger onder andere een vertolking van What a wonderful world ten gehore bracht. Tot slot brachten alle koren en twee solisten gezamenlijk het nummer 'Time to say good bye', dat gedirigeerd werd door Joop Nijholt, de dirigent van De Kleine Trompetter. Zuidpias - Thorbecke Voortgezet Onderwijs bestaat volgend jaar 150 jaar. De school heeft verschillende namen gehad, zoals scholenge meenschap Prins Alexander Polder (de PAP), de Dalton hbs, het Alexander college, het Thor becke Lyceum, het Nieuwerkerks College en Eerste gemeentelijk hbs met 5-jarige cursus. Gedurende die anderhalve eeuw is de school, ooit gestart aan de Oppert, ook een aantal keren verhuisd; eerst naar de 's Gravendij- kwal, toen naar de Bermweg in Capelle aan den IJssel en vervolgens naar de (toen nog) nieuwe Alexanderpolder. Ook hebben veel oud-leerlingen hun schooltijd doorgebracht aan bijvoorbeeld in de gebouwen aan de Mi- changelostraat of de Romanohof. Bekende oud-leerlingen zijn onder meer Mar ten Toonder, de geestelijk vader van Olivier B. Bommel en Tom Poes en toneelschrijver Herman Heijermans. Recenter zaten Inge de Bruijn, Stefan de Vrij en Robin van Persie op Thorbecke Voortgezet Onderwijs.Het 150-ja- rig bestaan is aanleiding voor een reünie. Deze wordt gehouden op zaterdag 13 juni. Voor meer informatie: www.tvo-rotterdam.nl. 15% Zevenhuizen - Het Truckcenter aan het Noordeinde 57 in Zevenhuizen is dit jaar wederom het inleverpunt voor de schoe- nendozenactie van Edukans Schoenmaatjes. Van maandag 17 november tot en met 9 janu ari worden versierde en goed gevulde schoe nendozen ingezameld om vervolgens hun weg te vinden naar kansarme kinderen in Afrika, Azië en Oost-Europa. Elk jaar doen veel scho len, kerken en verenigingen in Zevenhuizen, Moerkapelle en omstreken mee aan de actie. Aanmelden kan via de website. Hier kunnen ook standaard schoenendozen besteld wor den. Wie mee wil helpen bij de verwerking van de schoenendozen is op werkdagen welkom van maandag 1 december tot het einde van de actie. De Schoenmaatjesloods in het Truck eenter is tijdens de actieperiode op werkda gen geopend van 9.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie en aanmelden: 033- 4606010 of www.edukans.nl. 25% Wordt verrekend als 25% kassakorting over de totaalprijs van 2 huisjes. Deze actie is alleen geldig bij onderstaande vestigingen van maandag 9 t/m 16 november 2014. Stapels prachtig versierde schoenendozen voor kansarme kinderen. Intratuin Zevenhuizen Bredeweg 86c, 0180-333900 Elke werkdag koopavond, zondag altijd gesloten www.intratuin.nl t 1 vokj ons op: facebook

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19