0652305719 KNAAPBOUWBEDRIJF Doe jij mee in 2015? Wilt u dat wij u komen bezoeken, Bel dan snel om ons te boeken ffl 1 aS TEAM www. bouwbed rijfa n ker. n l wimvdzwan@casema.nl verbouwen om te wonen zoals u dat wilt U BENT NIET TE OUD VOOR DUURZAAMHEID riTS ii 20 HART VAN HOLLAND 12 NOVEMBER 2014 A A 11 A i-\ Vraag vrijblijvend een advies voor: De opbrengst komt volledig ten goede aan Stichting ROPARUN. Het geld wordt ingezet voor zorg aan mensen met kanker Knaap Bouwbedrijf www.vinkwitgoed.nl Dorpsstraat 82 2935AD Ouderkerk aan den IJssel J\ K Q R -Aanbouw V -Verbouwen renovatie BOUWBEDRIJF - Kozijnen in hardhout en kunststof Parallelweg Zuid 123-a - 2914 LE Nieuwerkerk a/d IJssel -10180-323513 - infb@bouwbedrijfanker.nl u Woont u met plezier in uw woning maar wilt u iets meer ruimte? Dan kunt u overwegen om de woning uit te breiden met een uitbouw of een serre. Ook kan de woonruimte op de verdieping uitgebreid worden door het plaatsen van een dakopbouw of dakkapel. Heeft u interesse? Neem dan contact op voor vrijblijvend advies en profiteer van de huidige 6% BTW regeling. www.facebook.com/knaapmaatwoningen Groeneweg 36, 3059 LC Rotterdam-Nesselande, Telefoon (010) 2221010, www.knaapbouwbedrijf.nl Heeft U eigenlijk een idee hoe U mee kunt doen aan duurzaamheid? Moet U dan zonnepanelen of een windmolen op uw dak zetten? Dat zou natuurlijk kunnen, maar het kan ook veel gemakkelijker. Namelijk door uw oude apparaten te vervan gen voor energiezuinigere exemplaren. Daarmee spaart U het milieu, maar vooral ook uw portemonnee. Ton en Gea laten u in de winkel zien dat dit echt waar is. Ook op het gebied van wasmachines en drogers is er veel te besparen, vooral met de nieuwste warmtepompdroger die nog maar een kwart (25%) gebruikt t.o.v. de oude exemplaren. Duurzaamheid bij Vink Witgoed Ton en Gea vinden duurzaamheid zelf ook belangrijk. Daarom hebben zij zonnepanelen op hun magazijn gelegd en in de winkel alle verlichting vervangen voor LED. Met deze investering besparen zij een paar duizend kWh stroom per jaar en dat is goed voor portemonnee en milieu. Als U op dit moment geld op een spaarrekening heeft staan, wordt U door de overheid gestraft omdat u meer belasting betaalt dan dat U rente krijgt. Daarom kun U beter investeren in energiezuinige apparatuur in uw keuken, badkamer of zolder. Dat levert een lager maand bedrag op bij uw energieleverancier en u heeft gemak van de nieuwste techniek. Bij de bezorging legt Ton alles heel goed uit en daarna mag u altijd bellen voor extra uitleg of advies. Gewoon ouderwets dus. Keukenaanpassing Heeft Vink een oplossing voor alle apparaten in mijn 20 jaar oude keuken. De vaatwasser wast niet schoon, de koelkast sluit niet, de afzuigkap maakt wel herrie maar zuigt nau welijks geurtjes weg, de oven dient alleen als opberg vak, het aanrechtbiad is lelijk en een paar deurtjes zijn aan ver vanging toe? Een oplossing waarbij ik geen nieuwe keuken krijg aangesmeerd? Jazeker, Gea en Ton hebben zo'n oplossing. Zij werken al jaren samen met Albert van Brum- melen een gerenommeerde meubel- interieurbouwer. Hierdoor kunt u voor renovatie van of aanpassingen aan uw keuken bij hen terecht. Ton onderzoekt de mogeli jkheden bij u thuis en doet een passend aanbod voor een keukenaanpassing. Op die manier loopt u geen enkel risico. Natuurlijk hebben zij in de winkel ook een zeer uit gebreide collectie inbouw apparaten. Ton en Gea bieden voor bijna iedere portemonnee een oplossing en leveren in heel Zuid Holland. Snelle levering en perfecte service Als uw wasmachine, droger, koelkast, vriezer, fornuis of inbouw apparaat defect is wilt u snel een vervanger. Ton Vink levert en plaatst de nieuwe aankoop meestal binnen een week. Het kost u geen vrije dag, want hij levert ook 's avonds en op zaterdag. U bent van harte welkom bij Ton en Gea, zij nemen alle tijd om u vakkun dig voor te lichten over de aanschaf van uw apparatuur. U kunt alvast kijken op de website en voor vragen staan zij u ook telefonisch te woord. Mocht u een storing krij gen aan uw apparatuur, belt u Vink voor advies. De reparatie wordt uitgevoerd tegen een eerlijke prijs door een eigen service partner. Ton en Gea zien u graag komen, de koffie staat klaar.. Openingstijden: Ma: 9:00 - 17:30 Di: Gesloten Wo: 9:00 - 12:00 Do: 9:00 - 17:30 Vr: 9:00 - 17:30 Za: 9:30 - 16:00 TEAM ZEPARO Wij van team Zeparo hebben besloten om ook in 2015 mee te doen aan de Roparun en ondersteunen het motto: Leven toevoegen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven" van ganser harte. Wij, van Team Zeparo, zullen in september a.s. weer starten met de voorbereidingen om zoveel mogelijk geld op te halen. Daarnaast lonkt de Roparun welke in het Pinsterweekend gehouden zal worden. Wij kun nen daarbij nog veei hulp gebruiken zowel in voorbereiding als in het Pinksterweekend bij de loop zelf. Ben je loper, fietser, chauffeur, masseur enz of wil je bij een van de activiteiten helpen, mail gerust naar wout0480@planet.nl of laat een berichtje achter op onze facebook pagina "Team Zeparo". igersma SIGN!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 20