m UITNODIGING SEMINAR "BELEGGEN IN VASTGOED 'Na scherpe discussies een resultaat dat er mag zijn" ProgFrog in Blok Jong talent in de spotlights bij Moordrecht Klassiek VOOR DE BEGINN A AGENDA WAAR, WANNEER EN HOE LAAT AANMELDING HART VAN HOLLAND I 12 NOVEMBER 2014 23 ff n r~/v Een unieke kans om hiermee kennis te maken. Maar ook als een verdieping van uw eigen kennis. Het is een seminar in beleggen in echte stenen, dus geen vastgoedfondsen en andere gerelateerde vastgoedproducten. Een investeringsmogelijkheid die zich al decennia heeft bewezen. Vervolg van voorpagina Moerkapelle - Voorzitter Martien nierhand van W Moerkapelle is blij dat de eerste paal van de toe komstige clubaccommodatie einde- Ijk in de grond zit. "Ondanks dat de gemeente ons graag iets verderop wilde huisvesten, liepen de onder handelingen vaak vast." De strubbelingen gingen met name over de grootte van het complex. 'We zullen het binnenkort met veel minder ruimte moeten doen. Het aantal vierkante meters wordt on geveer gehalveerd, wat tot gevolg heeft dat we nog maar twee voet balvelden en een half trainingsveld kwijt kunnen." Toch ziet Zijderhand de verhuizing als een overwinning. "De nieuwe clubaccommodatie wordt prachtig", aldus de voorzitter een uur nadat hij vrijdag 7 november met oud wethouder Rinus Bosman en wet houder Jan Hordijk de eerste paal heeft geslagen. "Het gebouw zal be staan uit twee lagen. Op de begane grond bevinden zich onder meer de kleedkamers en een verdieping ho ger komen de bar, het terras en de bestuurskamer." Oud-wethouder Bosman, die de verhuisplannen van Moerkapelle vaak nieuw leven inblies en vrijdag uitstekend de heimachine bediende, kijkt met genoegen terug op de on derhandelingsfase. "De discussies omtrent de nieuwe accommodatie Nieuwerkerk aan den IJssel - The Gift en A Formal Horse staan zondag 23 november op het podium van 't Blok voor een nieuwe editie van ProgFrog. Deur open om 14.00 uur; de toegang bedraagt 10 euro in de voor verkoop via progfrog@telfort. nl of 12,50 euro aan de deur. Voor meer informatie: www.the- giftmusic.com en www.aformal- horse.com. Het jongste lid knipt een slinger in clubkleuren door en opent daarmee het tweede nieuwe kunstgrasveld. waren vaak op het scherpst van de snede, maar het resultaat mag er zijn." Wethouder Hordijk is het met hem eens. Gekleed in de clubkleuren van de voetbalvereniging (blauw-wit) opende hij samen met het jongste en oudste lid van de vereniging het tweede nieuwe kunstgrasveld en sprak hij uit trots te zijn op het al gehele project. "De vijfhonderd wo ningen bieden nieuwe kansen voor de club. Nu hopen dat ze snel de vierde klasse kunnen verlaten." In september 2015 moet het clubge bouw klaar zijn voor gebruik. Moordrecht - In een sfeervol ver licht muzieklokaal van de Harmo nievereniging was het afgelopen zaterdagavond de beurt aan het jong talent om het in grote getale aanwezige publiek van hun vorde ringen op muziekgebied te laten genieten. Het spits werd afgebeten door een zeer jeugdige pianiste die speelde alsof het haar dagelijkse werk was. Vervolgens was het die beurt aan drie violisten, waarvan er één zelfs een concertino van Rieding ten ge hore bracht. Opvallend was deze avond dat di verse musici hun stukken lieten horen zonder gebruik te maken van bladmuziek. Het optreden van zes leden van twee Moordrechtse families met een aantal nummers uit het popre pertoire werd door het publiek met enthousiasme ontvangen. De avond werd afgesloten door een ware 'klavierleeuw', die een indrukwek kende vertolking ten gehore bracht van Ballade nr 1 van Chopin. Tijdens de avond kon het publiek de tentoongestelde uit karton vervaardigde muziekinstrumenten bewonderen die 's middags door kinderen waren gemaakt. Jeannot Bellefroid op viool. In samenwerking met Notariskantoor Mr. M. Rompes te N'kerk a/d IJssel, Blom Partners Advocaten te N'kerk a/d IJssel, Claassen, Moolenbeek Partners te Rotterdam en Wolfsbergen van Haarlem accountants en belastingadviseurs te Capelle a/d IJssel organiseert Van der Panne Woning- Bedrijfsmakelaardij een seminar Beleggen in Vastgoed, leder bedrijf zal daar zijn eigen invulling aan geven. De volgende onderwerpen zullen tijdens het seminar concreet aan bod komen. Rendementsberekeningen en praktijksituaties; Verhuur woonruimte en bedrijfsruimte. Appartementsrechten en splitsingsakte. - Voor welke (beperkte) duur kan verhuurd worden. Consequenties erfrecht en scheiding op vastgoed portefeuilles; - Is het te voorkomen dat gedurende de verhuur een Fiscale actualiteiten voor beleggers hennepkwekerij wordt geëxploiteerd? De financiering van vastgoedbeleggingen 19.30 uur Ontvangst met koffie 20.00 uur Opening en introductie partners van de seminar 20.10 uur Van der Panne woning- bedrijfsmakelaardij 20.30 uur Notariskantoor Mr. M. Rompes 20.50 uur Wolfsbergen van Haarlem 21.10 uur Pauze 21.30 uur Blom Partners Advocaten 21.50 uur Claassen, Moolenbeek Partners 22.10 uur Netwerkborrel Locatie: Hotel Van der Valk, Nieuwerkerk aan den IJssel Datum: De bijeenkomst vindt plaats op woensdag 19 november 2014 Tijdstip: Van 19.30 tot 22.10 uur. Kosteloos geïnspireerd worden? U kunt zich aanmelden voor deze bijeenkomst tot en met vrijdag 14 november door een e-mail- bericht te sturen met de vermelding van uw naam/bedrijfsnaam en NAW-gegevens en daarbij aan te geven of u een introducee meeneemt. LET OP! Het aantal plaatsen is beperkt! Het e-mailadres is: info@vdpanne.nl Dorpsstraat 9, 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel T: 0180 33 22 22 F: 0180 32 34 49 E: info@vdpanne.nl I: www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23